Všetko, čo potrebujete vedieť o jarnej rekonštrukcii interiéru

Dom a byt:Interiér na mieru

Marek 12.05.201633289

Všetko, čo potrebujete vedieť o jarnej rekonštrukcii interiéru

Interiér na mieru stelesňuje dokonalé spojenie medzi predstavami a skutočnými možnosťami. Dáva nám priestor stvoriť si svet podľa vlastných snov a nerobiť kompromisy. Dnes sme sa pozreli na problematiku zariaďovania interiéru aj skvelé možnosti, ako pri renovácii významne ušetriť.

Bývanie bez kompromisov

Andrej Chudík pracuje s najnovšími technológiami a v oblasti dodávok nábytku na mieru pôsobí už niekoľko rokov. Sám tvrdí, že už dávno neplatí, že výroba na mieru je menej kvalitná, ako nábytok od renomovaných firiem. Dokonca často to býva dnes presne naopak. Tam, kde sa firmy snažia ušetriť, poctivý remeselník zanecháva kvalitu. V článku Bývanie bez kompromisov. Prispôsobte dizajn predstavám, podáva pohľad na súčasné možnosti aj riešenia v oblasti výroby nábytku na mieru.

O tom, že kuchynská linka je obvykle najčastejší kus interiéru, ktorý sa dnes dáva vyrábať na mieru, no nemusí byť jediný, hovorí článok  Kuchynská linka na mieru je fajn. Ale niečo je ešte lepšie! Prečítajte si, ako  Margita Janíčková  z FM Design hovorí, že zariaďovanie na mieru, či dokonca na kľúč, má neporovnateľné výhody v porovnaní so skladaním a lepením jednotlivých komponentov do celku. Jednotnosť, estetika a účelnosť. To sú tri premenné, na ktorých stojí rovnica pekného bývania.

Parádne jarné akcie na nábytok

Jar je časom rekonštrukcií a preto sme vám v spolupráci s našimi partnermi priniesli nielen skvelé rady, ako si zariadiť interiér snov, ale aj skvelé akcie. Článok Vyvetrajte na jar periny a využite skvelé akcie na spálne a matrace je dobrým návodom ako si vybrať kvalitnú posteľ, aké materiály sú in a dozviete sa, ako získať zaujímavé ceny a akcie na matrace od firmy Nábytok Beták. Ďalšou možnosťou, ako na jar ušetriť je získať kameninový drez do 200 eur ku kuchynskej linke zadarmo od spoločnosti Kuchyne MAKS . Ako využiť takúto špeciálnu akciu sa dozviete v článku Štýlová linka s kameninovým drezom zadarmo. Okrem iného sa oplatí ho prečítať aj pre informácie o tom, aký dekór a farebná kombinácia v tomto roku bude priať kuchyniam.

Skutočný príbeh malej kuchyne

Inšpirujte sa príbehom, pri ktorom sme sa manželmi Magátovcami a spoločnosťou KuchyneBA pustili do kuchyne na mieru pre malý byt. Marek Magát v článku Ako sa krásna kuchyňa vošla do malého bytu približuje jeho cestu za vysnívanou kuchyňou, ktorá je síce malá, ale skutočne krásna. V článku Výnimočné krásne kuchyne na mieru nemusia byť drahé vysvetľuje Vladimír Skala , ako môže aj malá, krásna a účelná kuchyňa stáť primerané peniaze. Na čo si dať pozor, aby ste nenakúpili predražene, ale na druhej strane nešetrili na kvalite.

Komentáre Disqus.
(4.9/5) 82 referencií PRO
New Design

Vytvárame moderné, funkčné a jedinečné riešenia interiérov. Špecializujeme sa na výrobu a následnú…

(4.6/5) 26 referencií
FM Design

Naša spoločnosť Vám ponúka len tie najkvalitnejšie služby v danom odbore. Neváhajte a využite naše…

(5/5) 5 referencií
NÁBYTOK Beták

Od návrhu interiéru po realizáciu! Zariadime celý byt či dom kvalitným slovenským nábytkom! …

(4.9/5) 8 referencií
Kuchyne MAKS

Firma Maks vznikla v roku 1999. Od svojho vzniku sa orientovala na výrobu nábytku na zákazku. V…

(2.8/5) 14 referencií
Castor Design

Naša spoločnosť je firmou rodinného typu s osobným prístupom ku každému potenciálnemu zákazníkovi,…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím