Rekonštrukcie cez zimu, nie sú žiadny problém!

Dom a byt

Marek 27.10.201529310

Rekonštrukcie cez zimu, nie sú žiadny problém!

Nie je potrebné čakať do ďalšej jari alebo leta, kým sa pustíte do rekonštrukcie. Zima sa javí dokonca ako veľmi vhodné obdobie premeniť svoju kúpeľňu, či bývanie na nepoznanie. Skúste si už dopriať nový rok v novej kúpeľni.

Rekonštrukciám zima nevadí

Zima rozhodne nie je obdobie, počas ktorého by nebolo možné realizovať rekonštrukcie. Zatiaľ čo exteriérové stavby majú pri mrazoch stopku, vo vnútri objektov je zima práve vhodné obdobie na rekonštrukciu. „Nie je žiadny problém so schnutím, ani s prašnosťou. Dokonca vo vykúrených priestoroch môže schnutie prebiehať lepšie ako počas daždivého leta,“ hovorí Peter Urbaník. Jeho skúsenosti hovoria, že ľudia, ktorí začali rekonštrukcie v zime, boli vždy nadmieru spokojní.

Starosti bokom

Keď sa rekonštrukcie chytí Peter Urbaník, netreba si robiť ťažkú hlavu ani s odpadom, či likvidáciou sutiny. Aj počas zimy komplexne zastreší logistiku ako materiálu na stavbu, tak aj odvoz odpadu.

Vyskúšajte realizáciu na kľúč

Peter Urbaník hovorí, že vždy odovzdáva stavbu na kľúč. Priebeh realizácie neustále konzultuje s investorom. Preto môže vyhovieť aj aktuálnym požiadavkám, alebo reagovať na nové situácie. Realizuje pritom všetky práce od  inštalácie elektriny, cez kúrenie, stavbu vrátane zabezpečenia všetkých povolení a kolaudačných rozhodnutí. Navyše dodáva, že počas zimy sa všetko vybavuje rýchlejšie, keďže stavieb je menej. Stavba tak častokrát môže postupovať rýchlejšie ako v letných mesiacoch.

 

Spoločnosť Urbaník - stavebná firma, s.r.o. realizuje výstavbu a rekonštrukcie škôl, obchodných centier, administratívnych budov, športových centier, parkovacích domov a podobne. Zameriava sa aj na renovácie a rekonštrukcie domov, bytov, bytových jadier a zhotovení na kľúč.
 

Komentáre Disqus.
(5/5) 2 referencií
Urbaník

Ako správna stavebná firma vieme postaviť projekt podľa Vašich predstáv. Či už sa jedná o domy,…

Dominika

5 1094

Prerábka kupeľne

Firmy pána Urbaníka nám pokladala obklady, dlažby a sanitu v kúpeľni. Tiež…

Kovalova

1 4685

buranie,likvidacia sutin

Búranie starej hospodárskej budovy


Čítajte ďalej

Ako vybrať dobrú stavebnú firmu?

Dom a byt

Ako vybrať dobrú stavebnú firmu?


11.08.201429310

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím