Poznáte všetky možnosti, ktoré máte pri prerábke kúpeľne?

Dom a byt:Vaša nová kúpeľňa

Marek 27.04.201526554

Poznáte všetky možnosti, ktoré máte pri prerábke kúpeľne?

Prečítali sme množstvo článkov a časopisov o dizajne, kúpeľniach a rekonštrukciách a stále akoby ste sa strácali. Možno ani netušíte, aké máte možnosti a čo všetko požadovať od skúsenej firmy pred tým, ako začnete vyberať tie správne kachličky. Skúste to s profesionálnym návrhom.

Viac ako polovica zákazníkov nevie, do čoho ide

Pred prvým kontaktom so stavbárskou firmou by bolo dobré zrealizovať úvodné poradenstvo a konzultáciu. Prečo? Dôvody vysvetľuje Tomáš Kovács z interiérového štúdia StarDom: „Až 60% zákazníkov nemá prehľad a bohužiaľ mnohokrát nemajú ani ucelenú predstavu o možnostiach, ktoré sa dajú realizovať v ich kúpeľni napriek tomu, že prečítali mnoho dizajnových časopisov. Správne zorientovanie môže nastaviť odborník na mieste. Vždy predstavujeme zákazníkovi dostupné možnosti, nielen tie, o ktorých je presvedčený, že sa dajú.“

Viac možností, viac spokojnosti

Aj pri takej maličkosti, akou je sprchový kút, má každý množstvo možností. Od murovaného, cez kúpený, sklený. Môže využiť rôzne rozmery, hrúbky, sklo, dizajn. „Na všetky možnosti, ktoré sa dajú realizovať pripravíme predbežný rozpočet, zákazníkov vybavíme katalógmi, kde vyznačíme, v čom sa orientovať. V takomto prostredí sa predstava o kúpeľni snov rodí omnoho ľahšie, ako pri murároch, ktorí na požiadavky klientov odpovedajú, že sa nedá zrealizovať ani polovica. Pritom často je opak pravdou,“ hovorí Tomáš Kovács z interiérového štúdia StarDom. Následná práca na vizualizácii je už veľmi rýchla.

Bezplatné 3D vizualizácia prináša úsporu

Mala by byť dnes štandardom a absolútnou samozrejmosťou. Nejde len o fotografickú predstavu, v konečnom dôsledku vás 3D vizualizácia ochráni od nepríjemných prekvapení. „Dobrá vizualizácia vám ukáže, ako presne môžete priestorom narábať a čo presne si môžete do vašej budúcej kúpeľne dovoliť kúpiť a ako ju zariadiť. Vyvarujte sa nekonfortných riešení, ktoré vám budú strpčovať život v kúpeľni dlhé roky.Som odporca toho, keď zákazník s majstrom prídu do obchodu a kupujú na základe odhadu. My zadarmo navrhneme, nakreslíme a pošleme v elektronickej forme detailný nákres kúpeľne. Po schválení vieme vypočítať presne koľko m2 čoho a v akých odtieňoch bude potrebné kúpiť,“ vysvetľuje Tomáš Kovác zo StarDom. Poctivo pripravená vizualizácia vám zároveň dovolí vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam v otázkach priestoru aj rozmerov a zároveň si viete všetko detailne premyslieť.

Využite akciové balíčky

Mnoho rekonštrukcií kúpeľní vyžaduje obvykle rovnaké príslušenstvo. Preto je často vhodné nekupovať veci samostatne, ale v podobe akciových, cenovo zvýhodnených balíčkov. „V panelákoch sa ročne rekonštruujú stovky bytových jadier. Preto pre takýchto zákazníkov ponúkame kúpeľňové zostavy za najvýhodnejšie ceny od 599 eur. V cene sú použité veľmi kvalitné materiály, značková sanita KOLO, JIKA či CERSANIT. Batérie GROHE, vybrať sa dá z vyše 20 sérií obkladov. Ide o východnú cenu pre kvalitné značky, vieme ale pripraviť aj ekonomické sety,“ hovorí Tomáš Kovác zo StarDom. V prípade akciových balíčkov sa ceny dokážu dostať až na úroveň internetových obchodov a s ponúkaným servisom a návrhom dizajnu ide o skutočne výnimočne výhodnú kombináciu. 

Komentáre Disqus.
(4.7/5) 22 referencií
Star Design

Sme firma, ktorá sa zameriava na rekonštrukcie kúpeľní bytov a domov, komplexný návrh interiéru,3D…

zidova

1 508

kupelna Organic

Bola som spokojná s prístupom, odbornými radami, vizuálizáciou kúpeľne, …

Beja

1 514

kupelna defile

ochota, komunikácia, skvelé služby

Star Design
4.7/5 22 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím