LED svietidlá za dobré ceny

Dom a byt

Marek 17.09.201520142

LED svietidlá za dobré ceny

Technológia LED spravila prevrat v svietení. Ponúka množstvo variácií aj úsporu elektrickej energie. Či už hľadáte obyčajnú náhradu žiarovky, výkonný reflektor, alebo LED pásik do kuchyne, je skvelé nájsť výbornú kvalitu za dobrú cenu a vedieť, na koho sa obrátiť.

LED žiarovky

Dá sa povedať, že LED žiarovky už vytláčajú ostatnú konkurenciu. Dôvodov je niekoľko. Cena žiaroviek klesá, je teda dostupná širšiemu portfóliu užívateľov, ale kvalitatívne si zachováva svoje výhody. K výhodám LED žiaroviek určite možno prirátať nízku spotrebu elektrickej energie (min. 10x nižšia), a vyššiu účinnosť (90% elektrickej energie mení na svetelnú energiu, klasické žiarovky iba 3 a 5%). Zaujímavou je aj dlhá životnosť až 50 000 hodín,“ hovorí Ing. Peter Mojdis.

LED Reflektory

Hodia sa na stavbu, na exteriérové práce, ale aj na osvetlenie záhrady domu, prípadne večer, v záhrade, keď je vonku ešte dostatok tepla, ale stmieva sa skôr. Jednoznačnou výhodou LED reflektorov je vysoká svietivosť a minimálna spotreba. Pri použití LED reflektoru možno hovoriť až o 80% úspore v porovnaní s klasickými reflektormi. Svietivosť pritom ostáva rovnaká. Ak potrebujete dlhodobé a lacné svietenie, LED reflektor je určite správnou voľbou.

LED pásik oživí každý byt

Či už pod linku v kuchyni, alebo ako podsvietenie steny do obývačky, LED pásiky sa stávajú obľúbeným dekoračným prvkom každého bytu. Spotreba je prakticky zanedbateľná, LED pásik je možné strihať, tvarovať, prispôsobiť nábytku. Vydrží dlhé roky a okrem praktickej funkcie svietenia vie poskytnúť aj náladové osvetlenie zmenou farby, či intenzity svetla. „LED pásiky sú veľmi zaujímavým funkčným doplnkom, ktorý je určite ozdobou každého interiéru. Neprekážajú, sú takmer neviditeľné, ale po zasvietení okamžite spoznáte rozdiel,“ hovorí Peter Mojdis. Skúste aj vy svoj príbytok oživiť svetlom. 

Komentáre Disqus.
(5/5) 1 referencií
SMD LED Žiarovky

LED žiarovky a LED pásky do každej domácnosti, LED žiarivky do každej kancelárie a obchodu. Náš…

Martin Mager

1 4226

201502238

Max. spokojnosť. Kupil som LED žiarovky do noveho domu. Úsporas 85% ;)

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím