Lupotherm: Keď 3 centimetre izolujú lepšie ako 40 cm bežných izolantov

Dom a byt:Teplejší domov

Marek 12.10.201517199

Lupotherm: Keď 3 centimetre izolujú lepšie ako 40 cm bežných izolantov

Pri uvedení na trh bol tak revolučný, že mu neverili ani odborníci. Čísla, spotreba, merania a energetická efektivita však už dnes jasne dokazujú, že 3 cm Lupotherm dokáže izolovať rovnako, ako štandardné 35 - 40 centimetrov hrubé izolácie.

Vznikal ako kópia skafandru

Technologicky sa reflexná účinná izolácia Lupotherm 8 plne odlišuje od bežných izolácií. Nielen štruktúrou, ale aj funkciami. Jej výroba je odvodená od technológie skafandrov a vracia viac ako 95% tepla späťdo interiéru. Výsledkom je, že izolované steny budovy sú nezvykle teplé, ale napríklad v lete v podkroví je príjemný a nezvyčajný chládok. Lupotherm účinkuje trvalo a bez tepelných mostov. Ani časom nehrozí riziko zníženia účinku, či už vplyvom vlhkosti, či vyššej teploty, ako to môže byť pri iných typoch izolácií. Po prepočítaní nákladov a dosiahnutých úspor je podľa odborníkov izolácia Lupotherm jediná, ktorá sa vždy oplatí aj bez dotácií.

Dokonalé utesnenie

Vďaka svojej minimálnej hrúbke je možné Lupothermom izolovať aj ťažko dostupné miesta, dostane sa prakticky všade. Aj samotná inštalácia je zjednodušená oproti klasickým izoláciám. Je možné ju realizovať aj počas leta, ale rovnako aj počas zimy. Poveternostné podmienky ani teplota vôbec nie sú prekážkou pri zatepľovaní Lupothermom. Je pritom vhodný ako na izolácie podkroví, podláh, striech a aj fasády rodinných domov aj vysokých budov.

Lupotherm je možné použiť všade tam, kde sa dá použiť aj klasická izolácia, s tým že má podstatne viac výhod a dlhšiu životnosť a ako jediná izolácia dokáže vytiahnuť z objektu vlhkosť( pri zateplení fasády) bez toho aby sama zvlhla, ako je to napríklad u vláknovitvých izolantov (vlny).

Nielen izoluje

Kvalitným zateplením sa výhody izolácie Lupotherm nekončia. Je elektricky nevodivý izolant, ale zároveň pohlcuje 99,99% elektrosmogu z okolia. Neobsahuje žiadne jedovaté látky, má životnosť 100 a viac rokov a to všetko s 20 ročnou zárukou. Po skončení životností je 100% recyklovateľný, čo poteší ekologicky zmýšľajúcich ľudí.

 

 

Komentáre Disqus.
(5/5) 2 referencií
TOSAN s.r.o

Naša spoločnosť začala pôsobiť v stavebníctve v roku 1990, ako partia živnostníkov. Od roku 2012…

luboss

1 1065

Zateplenie

S firmou Tosan som bol nadmieru spokojný. Všetko prebehlo podľa predstáv, podľa…

matejD

1 3187

Zateplenie

Maximálna spokojnosť, ústretovosť a dodržanie dohodnutých termínov. Nemám…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím