Interiér s jednotným duchom je harmónia v praxi

Dom a byt:Vytvorte si interiér snov

Marek 25.11.201524806

Interiér s jednotným duchom je harmónia v praxi

Svet okolo nás sa mení a s ním sa menia aj potreby bývania a rovnako dizajnové nároky. Dnes je trend spájania a vytváranie harmónie v otvorených priestoroch. Nielen medzi obývačkou, a kuchyňou, čo je už bežným štandardom, ale jednotný duch, ktorý sa nesie celým domovom je príjemný, harmonický a vonkoncom nie nudný.

Otvorený priestor môže byť útulný

Trend otvorených priestorov je stále atraktívny. Dizajnérka Eva Danielová z kuchynského a interiérového štúdia 3de creative tvrdí, že dnes už otvorený priestor prekračuje iba tradičný koncept otvorenej kuchyne a obývačky. V jednoliatom dizajne sa tvorí každý priestor  bytu, čím sa vytvára 

ucelená idea. „Vždy je dobré s dizajnérom konzultovať predstavy ešte pred tým, ako sa pustíme do rekonštrukcie, alebo stavby. Práve dizajnér môže pomôcť vlastnou skúsenosťou skorigovať možnosti, ktoré byt ponúka,“ hovorí Eva Danielová  na margo potreby prejsť si s dizajnérom predstavy hneď pred začiatkom stavebných činností.

Cenové hladiny si navolíte sami

Široký výber materiálov, farieb aj prevedenia dnes dáva veľké možnosti výberu každému. „Existuje veľké množstvo cenových hladín. Viem poradiť ľuďom s rôzne nastaveným rozpočtom. Aj za rozumné peniaze sa dajú zaobstarať kvalitné a pekné veci. Poradím klientom materiálové kombinácie a tiež ako čo najefektívnejšie skĺbiť dizajn a úžitok bez úbytku kvality ,“ hovorí Eva Danielová . Tak vie dizajnér dokonca ušetriť financie. Často totiž je výber o tom, čo človek skutočne potrebuje, čo využíva a nemusí platiť za doplnky, ktoré pre neho ani nemajú význam.

Jeden duch sa hľadá ťažko, ale dá sa to

Eva Danielová sa venuje dizajnu už niekoľko rokov a mnoho klientov pochopilo, čo znamená spolupráca s dizajnérom. Nejde totiž o navrhnutie konkrétnej miestnosti, ale uchopenie ducha samotného bytu a vytvorenie príjemného prostredia pre život. Štúdio 3de creative  však nedodáva len návrh a poradenstvo. Dokáže klientom zabezpečiť aj priamo dodanie a montáž kompletného  interiéru podľa predstáv a na mieru. So zárukou 7 rokov, bez kompromisov a k maximálnej spokojnosti.

 

Spoločnosť 3de creative poskytuje služby pri tvorbe a realizácii interiérových riešení. Ich prioritou sú štýlové kuchynské linky. Poskytujú svojim zákazníkom komplexný servis od konzultácií na začiatku, cez poradenstvo a spracovanie vizualizácií až po odbornú montáž zariadení a nasledujúci servis. Prvoradou snahou je vytvoriť atraktívne a príjemné prostredie interiéru. Preto robia maximum, aby sa klienti cítili uvoľnene, pohodlne a bezpečne. Volia vždy individuálny prístup. 

 

Komentáre Disqus.
(4.2/5) 7 referencií
3de creative

Ponúkame služby pri tvorbe a realizácii interiérových riešení. Našou prioritou sú kuchynské linky.…

Návrh kuchyne

Navrh kuchyne, poradenstvo, vizualizacie kuchyne na mieru, vratane vyroby a…

Silvia H

1 1657

Návrh interiéru bytu a realizácia

Maximalna spokojnost. Profesionalne poradenstvo, kvalitne vyrobene nabytky…

Frátričová

1 2012

Návrh a realizácia kuchyne

Veľká spokojnosť s prácou pani Danielovej, bola ústretová, ponúkla mi mnoho…

3de creative
4.2/5 7 hodnotení

Čítajte ďalej

Ako si vybrať dobrú kuchyňu?

Dom a byt:Kuchyne

Ako si vybrať dobrú kuchyňu?


06.04.201524806

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím