Čo potrebujete k montovanému domu na mieru?

Dom a byt:Stavba domu

ECOSTAV s.r.o ECOSTAV s.r.o 25.02.201616221

Čo potrebujete k montovanému domu na mieru?

Montované domy sú praktické, cenovo dostupné a je ich možné upravovať podľa vlastných predstáv. Predstavujú ideálne riešenie pre každého, kto chce bývať v kvalitnom rodinnom dome.

Dom podľa predstáv

Montovaný dom neznamená, že potrebné mať dom podľa štandardnej predlohy z katalógu. Spoločnosť Ecostav ponúka katalógy montovaných domov, ale umožňuje klientovi prísť s obyčajným náčrtom svojho domu, podľa ktorého upravia svoj koncept katalógového domu. Popri tom vedia rovnako zhotoviť ako montovaný dom podľa projektu. Ani pri montovaných domoch teda neexistujú obmedzenia. Inšpirovať sa môžete katalógom domčekov už od ceny 53 390 eur.

Kvalita v základnej cene

Dlhé roky spoločnosť Ecostav stavia na princípe kvalitných materiálov už v základnej cene. Strecha Bramac, komínový systém Schiedel, okná Slovaktual, či termoizolačné materiály Knauf. Klient za tieto materiály naplatí navyše, ako to býva pri iných firmách, ktoré uvádzajú základné ceny obvykle so základnými materiálmi. Po nastavení rovnakej kvality podľa skúsenosti spoločnosti Ecostav cena domu značne prekročí ich ponúkaný cenový strop.

Materiály rozhodujú

Stavba domu je obvykle záležitosť, ku ktorej sa odhodláme raz za život. Je určite dobré vybrať si materiály, ktoré sa nestanú zdrojom problémov a ich životnosť smeruje k používaniu vo viacgeneračnom dome. Kvalitné materiály sú základom spokojnisti najmä pri realizácii na kľúč, ktorú Ecostav ponúka.

Na stavbu jedine KVH hranoly

Pri stavbe montovaných domov dbá spoločnosť Ecostav aj na kvalitu nosnej konštrukcie. Na stavbu používa iba vysoko kvalitné stavebné rezané drevo KVH z ihličnanov. Pri týchto materiáloch sa dôsledne sleduje kvalita a vlastnosti sú presne definované. Ide o najkvalitnejšie konštrukčné drevo, aké sa aktuálne na trhu vyskytuje a spĺňa všetky vlastnosti ekologického, ale aj nízkoenergetického domu.

Ceny sú konečné

Spoločnosť Ecostav montuje domy na kľúč a ich katalógové ceny sú konečné, mimo základnej dosky. Na stavbu moderného montovaného domu potrebujete mať na pozemku iba dovedenéinžinierske siete. Ak sú vzdialené do 10 metrov od pozemku, spoločnosť Ecostav vám ich k stavbe bezplatne dovedie. Klientovi stačí už stavebné povolenie a spoločnosť Ecostav, ktorá vám za pár mesiacov odovzdá kľúče od vysnívaného bývania. 

Komentáre Disqus.
(0/5) 0 referencií
ECOSTAV s.r.o

V roku 2009 sa rozhodla skupina živnostníkov, ktorí sa venovali výstavbe montovaných domov a…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím