Zmeňte starý spôsob kúrenia. Skúste tepelné čerpadlo!

Dom a byt:Teplejší domov

TeploZima TeploZima 12.10.201521894

Zmeňte starý spôsob kúrenia. Skúste tepelné čerpadlo!

Tepelné čerpadlá sa javia ako najúspornejšie a najefektívnejšie zariadenia na vykurovanie. Používajú teplo z okolia, zo solárnych panelov, zohrievajú vodu, vykurujú, v lete chladia a k tomu šetria financie.

Tepelné čerpadlá využijú energiu z prostredia

Pri vykurovaní je v súčasnosti najekologickejšou, najúspornejšou a dá sa povedať, že aj najefektívnejšou cestou tepelné čerpadlo. Tie najlepšie má v ponuke na Slovensku spoločnosť ACEA s.r.o. Využíva teplo z okolitého vzduchu, ktoré je dostupné zdarma a je obnoviteľným zdrojom energie, ktoré možno využiť na ohrev teplej vody, či kúrenie. Pri tepelnom čerpadle až 75% energie pochádza z prostredia a iba 25% je dodatočne vložená energia. Vďaka tomu pri porovnaní s plynovým, či olejovým kotlom šetrí náklady o 30 – 60%.

Vysoký výkon aj v studenom prostredí

Tepelné čerpadlá Samsung EHS boli testované v krajinách s chladným podnebím a prinášali vyššiu efektivitu vykurovania aj pri nízkych teplotách. Aj pri teplote – 10 stupňov Celzia je vykurovacia kapacita kotla približne 90%. Zároveň a pri poklese vonkajšej teploty spustí odmrazovanie, ktoré zabráni zmrznutiu výrobku.

Nový systém EHS Split prekvapí

Predstavuje najnovší prírastok výrobného radu a spĺňa všetky požiadavky na kvalitu aj funkčnosť. Systém EHS Split  je postavený na základe vzduch – voda a je navrhnutý a konštruovaný špeciálne pre optimálne vykurovanie. Systém poskytuje optimálnu sezónnu účinnosť a stály výkon počas všetkých ročných období. Optimalizuje výkon vykurovania pri aktuálnej prevádzkovej teplote od -2 do 2 stupne Celzia. K jeho ďalším výhodám patrí aj inovácia vo forme nehlučného ventilátora, režim brániaci zasneženiu a tichý nočný režim. EHS je systém, pri ktorom vám bude na kúrenie, ohrev teplej vody aj klimatizáciu stačiť iba jediný systém.

Funkcie, ktoré oceníte

Okrem výkonu a spoľahlivosti sa podarilo do tepelných čerpadiel Samsung EHS  podarilo kvalitu vtesnať do približne 50% menšieho obalu. Ušetríte rak na nákladoch za inštaláciu, ale hlavne na priestore. Výnimočným je aj sofistikovaný diaľkový ovládač vybavený presnými dátami o spotrebe energie aj celkovým monitorovacím systémom. Priamo v ruke máte prístup k zobrazeniu energie v reálnom čase, stavu solárneho panelu, záložného kotla a ďalších informácií. 

Komentáre Disqus.
(4.9/5) 384 referencií PRO
TeploZima

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom, montážou a servisom klimatizačných zariadení, vzduchotechniky…

Danica111

1 133

wind free

montaz prebehla bez problemov, pani po sebe vsetko dokonale upratali, skvely…

Ivan S

1 406

Panonska

Rychla montaz aj komunikacia

TeploZima
4.9/5 384 hodnotení

Čítajte ďalej

5 dôvodov, prečo je pred zimou vhodný servis klimatizácie

Dom a byt:Klimatizácia aj v zime

5 dôvodov, prečo je pred zimou vhodný servis…


18.10.201721894

MarekDom a byt

Ako vybrať správnu firmu na predaj a montáž klimatizácie?

Dom a byt:Svieže leto

Ako vybrať správnu firmu na predaj a montáž…


24.05.201721894

TeploZimaDom a byt

Kúpa klimatizácie bez inštalácie je šialenstvo

Dom a byt:Chladíme v lete

Kúpa klimatizácie bez inštalácie je…


12.07.201621894

TeploZimaDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím