Drevo vie vyhovieť každej predstave

Dom a byt

Marek 29.09.201528357

Drevo vie vyhovieť každej predstave

Klasické drevo je materiál, ktorý nikdy nevyjde z módy. To potvrdzuje aj Jozef Voľanský, ktorý vie z dreva skutočne stvoriť čokoľvek. Atypické rozmery, doplnky na želanie aj hračky. Ako hovorí, drevo má skutočne neobmedzené možnosti.

Kuchyňa podľa predstáv

Hľadať v katalógoch nábytkárskych firiem tú pravú zostavu, nie je jednoduché. Navyše žiadna veľkovýroba nedokáže plne uspokojiť individuálne predstavy. Preto Jozef Voľanský stavil vo svojom stolárstve na individuálny prístup. Každá výroba je pre neho výzvou splniť jeden sen o peknom bývaní. Pracuje s vysoko kvalitnými materiálmi a okrem spracovania dreveného nábytku zabezpečí aj montáž a inštaláciu. Je jedno, ako atypický máte interiér, drevený nábytok doň bude pasovať určite.

Kancelárie, ktoré motivujú k výkonom

Kancelársky nábytok je malou alchýmiou. Musí byť dostatočne praktický, ale zároveň estetický. Preto Jozef Voľanský  pristupuje individuálne ku každej požiadavke zákazníka. Aj kancelársky nábytok môže byť krásny a plne funkčný. Presne podľa želaní a na účel, ktorý má plniť. Zameranie, návrh aj poskladanie je samozrejme súčasťou dodávky.

Hračky pre deti aj dospelých

Drevený hračky boli domého minulých dôb. Dnes všetko nahradili plasty. Klasické drevené hračky pre škôlky, školy aj ako prezenty pre spoločnosti vytvára Jozef Voľanský  s veľkou radosťou. Ako hovorí, je to istý spôsob, ako si pripomenúť krásne chvíle detstva, keď neboli všade len elektronické a umelé hry.  

Komentáre Disqus.
(0/5) 0 referencií
Stolárstvo Voľanský

Ponúkame služby remeselníkov, ktoré sú na súčasnom trhu často vyhľadávané. Najskúsenejší z nás…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím