Objavte najnovšie vychytávky v interiérovom dizajne

Dom a byt:Vytvorte si interiér snov

Marek 16.11.201535800

Objavte najnovšie vychytávky v interiérovom dizajne

Každý z nás chce bývať krásne, moderne aj pohodlne. Preto dnes prinášame vyčerpávajúcu sériu tipov, rád a odporúčaní, ako si sprav domácnosť skutočne rozprávkovou a modernou, pritom stále vysoko účelnou.

Dizajn konzultujte na začiatku

Článok O dizajne kuchyne sa oplatí premýšľať ešte pred stavbou domu nám spresní dôvody, pre ktoré treba volať na pomoc dizajnéra skôr, ako stojí celý dom. Alena Jombíková zo Zvolena v ňom hovorí aj o tom, že v čase skorej konzultácie s dizajnérom je možné zvážiť si možnosti, či upraviť priečky, rozmery, je možné čokoľvek.

Nové kapitola estetiky

Skryté zárubne sú moderné, estetické a bezpečné, to je názov článku, ktorý nás oboznámi s aktuálnymi trendmi v oblasti zárubní, ktoré vlastne neexistujú. Ľuboslav Blažek hovorí, že zasúvanie dverí do stavebného puzdra sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Takéto  riešenie je priam stavané pre atypické priestory, podkrovie alebo bytové jadrá. Navyše pôsobí skvele. Rovnako, ako vstavané skrine so sklenenými dvermi. O nich je článok Dizajnové vstavené skrine so sklenenými dverami. Sú elegantné, krásne, prežiaria izbu a pritom sú vysoko funkčné. Klasické vstavané skrine sú obvykle z drevotriesky. „Majú veľa možností kombinovať, ladiť s okolím a vyzerajú skutočne luxusne,“ hovorí Ján Malinovský. 

Kuchyňa ako skutočný originál

Možnosť mať jedinú kuchyňu na svete ponúka Stojan Harmatha v spolupráci s umelkyňou Janou Tovalovich. Na Slovensko prinášajú koncept maľovaných kuchýň s príbehom, ktoré si môžete  maľbou na umenie premeniť sami, alebo sa poľahnúť na umeleckú maľbu. Viac o tejto novinke sa dočítate v článku Maľované kuchyne čoskoro na Slovensku. Firma NEW DESIGN sa zasa poctivej práci na mieru venuje už 15 rokov a splnil očakávania množstva zákazníkov z oblasti kuchýň a príslušenstva. Pre mňa na mieru znamená, že nielen dopasujeme skrinky, ale spravíme prácu podľa predstáv klienta do úplného detailu. Doladíme súčasti dvierok, spracovanie, všetko. Najmä však využijeme všetko miesto, ktoré je k dispozícii na rozdiel od bežných montovaných liniek,“ dodáva Andrej Chudík, majiteľ firmy. V článku Na mieru znamená prispôsobiť sa predstavám sa dozviete o výhodách, ktoré ponúka precízna práca na mieru. Kuchyniam sa venuje aj článok Praktický manuál ako si kúpiť kuchyňu snov. V ňom pani Šimurdová vysvetľuje, aký postup by mal každý dodržať pri objednávaní a navrhovaní kuchyne, kto chce robiť čo najmenej kompromisov od vlastných predstáv a snov.

Kúpeľňa inak

Ivanou Judyckou sme hovorili o tom, čo patrí do trendy kúpeľne a čo naopak treba nechať minulosti. Článok Praktické tipy pri zariaďovaní kúpeľne je preto priam zasypaný dobrými radami ako sa zorientovať pri výbere kachličiek, sprchového kúta, toalety a ďalších dôležitých súčastí. Gabriela Trnková nás v článku Kúpeľňový nábytok. Ako si vybrať ten správny, oboznamuje ako správne zariadiť kúpeľňu nábytkom. V čom sa odlišuje od klasického nábytku do bytu? Môže, alebo nemôže byť v kúpeľni drevo? Článok predstavuje spoľahlivého radcu pri výbere.

Dokonalé Vianoce

Veľa zmien v interiéri prinášajú práve Vianoce. K nim patrí aj inštalácia osvetlenia. V článku Čo kraľuje vianočnému osvetleniu v roku 2015 sa Jozef Kráľ , šéfdizajnér a konateľ spoločnosti WAD Design venuje aktuálnym trendom v oblasti vianočného osvetlenia vo vnútri, ale aj vonku. Prežiarte si tento rok interiér trendovo. Keď už sme pri Vianociach, čo by bolo krajším darčekom ako moderná sedačka? V článku Štýlová sedačka ešte pod vianočný stromček hovorí  pán Beták hvorí, že kurze je aj vintage aj klasické sedačky zdobené drevom. Čo sa týka farieb sedačky, prevládajú tlmené farby a odtiene sivej, hnedej, béžovej. Najlepšie však je, že stále stihnú prísť do Vianoc.

Komentáre Disqus.
(5/5) 85 referencií PRO
A3 návrhy - kuchyne

Možno ste sa aj Vy ocitli v situácii, keď prerábate bytové jadro alebo staviate dom a potrebujete…

(4.3/5) 190 referencií
ATRIUS

Naša spoločnosť sa zaoberá komplexným poskytovaním služieb pri tvorbe a realizácii interiérových…

(4.8/5) 10 referencií
MALINOVSKY interier

Interiérové štúdio. Návrhy, predaj, výroba a montáž. - Nábytok na mieru - Vstavané skrine a šatníky…

(4.9/5) 82 referencií PRO
New Design

Vytvárame moderné, funkčné a jedinečné riešenia interiérov. Špecializujeme sa na výrobu a následnú…

(4.9/5) 8 referencií
Kuchyne MAKS

Firma Maks vznikla v roku 1999. Od svojho vzniku sa orientovala na výrobu nábytku na zákazku. V…

(4.9/5) 50 referencií
Ivadesign -…

Ivadesign je firma, ktorá vo svojej práci zúročuje dlhoročné skúsenosti v oblasti stavebníctva a…

(4.9/5) 30 referencií
TARCHI

Kúpeľňové štúdio TARCHI v Bratislave Vám ponúka talianske kúpeľne, obklady a dlažby, sanitu, vane,…

(0/5) 0 referencií
WAD Design

Sme profesionálna dekoračná firma so špecializáciou na vianočné interiérové a exteriérové…

(5/5) 5 referencií
NÁBYTOK Beták

Od návrhu interiéru po realizáciu! Zariadime celý byt či dom kvalitným slovenským nábytkom! …

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím