Štýlová linka s kameninovým drezom zadarmo

Dom a byt:Interiér na mieru

Marek 05.05.201628554

Štýlová linka s kameninovým drezom zadarmo

Leto so sebou prináša nové výzvy aj chuť skrášliť si bývanie. Ak zvažujete novú linku, prinášame zaujímavé tipy, ako si postaviť trendy kuchyňu aj s výnimočným a moderným kameninovým drezom.

Výhody kameninového drezu

Pri novej linke je vždy otázka, aký dres do nej osadiť. Jedným z moderných, vkusných a trvácnych je kameninový, alebo inak nazývaný aj granitový drez. Patrí medzi veľmi výhodné investície a pre svoje vlastnosti získava čoraz väčšiu obľubu. Vzhľad ani funkčné vlastnosti sa prakticky nedajú porovnávať s bežným nerezovým. Vďaka vysokému percentu prírodného kameňa je pevný, málo nasiakne a udržiava si dlhú životnosť. Výhodou je aj údržba. Na granitovom dreze nebude vidieť každý kvapka, či odrenina. Bude tak stále čistý a ako nový. Je síce o niečo drahší v porovnaní s nerezom, ale na druhej strane ho v Kuchyne MAKS môžete získať aj zadarmo.

Výhodná májová akcia

„Pre našich klientov sme pripravili májovú akciu. Ku každej kuchyni na mieru v hodnote nad 2500 eur je možné si až do 31. mája vybrať ľubovoľný kameninový drez až do sumy 200 eur úplne zadarmo,“ hovorí Štefan Šimurda zo spoločnosti Kuchyne MAKS. Drezy si môžete vybrať podľa vkusu, bez ohľadu na farbu, či typ, iba podľa toho, aký sa vám bude páčiť a hodí sa do vašej novej kuchynskej linky.

Hitom sezóny je biela s tmavou kombináciou

Biela vo všeobecnosti by mala patriť v tomto roku k výberu číslo jedna z hľadiska trendovosti. Štefan Šimurda hovorí, že najviac zákazníkov chce dnes práve lesklú bielu, ale do popredia sa dostáva aj matná biela, prípadne vanilka a slonovinová kosť. Do úzadia už jemne ustúpili rustikálne aj prehnane farebné kuchyne a vyžaduje sa čistota a jemný, nenásilný minimalizmus. Pre tých, čo majú radi kombinácie by odporúčal bielu kuchyňu s dreveným dekórom, či už bledším, alebo tmavším. Veľmi pekne pôsobia biele kuchyne s doskou pripomínajúcou prírodné drevo. Keď je reč o dreve, tak si najväčšiu obľubu získava orech a o slovo sa hlási aj dub, ktorý sa opäť vracia do kuchýň.

Vyberte si podľa fantázie

Jednou z výhod kuchýň na mieru je práve nielen priestorová, ale aj farebná a materiálová variabilita. Nemusíte si vyberať zo žiadnych hotových kombinácii, ale máte možnosť nakombinovať si farby presne podľa predstáv. „Každému klientovi vieme poradiť, linku zostavíme presne podľa rozmerov nakreslíme, vyrobíme a namontujeme. Presne tak, aby mu ladila k bytu aj predstavám,“ hovorí Štefan Šimurda.

Komentáre Disqus.
(4.9/5) 8 referencií
Kuchyne MAKS

Firma Maks vznikla v roku 1999. Od svojho vzniku sa orientovala na výrobu nábytku na zákazku. V…

obývačka

obývačkový nábytok

vlado-nitra

1 1545

kuchynská linka

S pracou aj s prevedenim sme velmi spokojni. Pracu hodnotim na vysoko kvalitnu…

babetka

1 1548

Kuchynská linka

S prístupom firmy sme nesmierne spokojní, sú ochotní poradiť, navrhnúť riešenia…

Kuchyne MAKS
4.9/5 8 hodnotení

Čítajte ďalej

Praktický manuál  ako si kúpiť kuchyňu snov

Dom a byt:Vytvorte si interiér snov

Praktický manuál ako si kúpiť kuchyňu snov


05.11.201528554

MarekDom a byt

Spoznajte s nami krásny svet rustikálnych kuchýň

Dom a byt:Kuchyne

Spoznajte s nami krásny svet rustikálnych…


06.04.201528554

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím