Praktický manuál ako si kúpiť kuchyňu snov

Dom a byt:Vytvorte si interiér snov

Marek 05.11.201524847

Praktický manuál  ako si kúpiť kuchyňu snov

Máte predstavu o kvalite, cene, možno aj materiáloch, no preplietať sa v spleti katalógov, obchodov, rád a článkov vám pripadá zložité a oberá vás o čas. Preto je vhodné staviť na overený postup, ktorý vás zaručene dovedie ku kuchyni, ktorá splní všetky vaše požiadavky a možno aj niečo navyše.

Dajte si poradiť

Ak nekupujete svoju desiatu kuchynskú linku v živote, tak zrejme nemáte ani tušenia, čo všetko treba zvážiť, čo by mala linka obsiahnuť a ako ju dimenzovať. Preto je dobré vyhľadať odborníka a určite nekupovať kuchyňu z katalógu. „Telefonicky alebo najlepšie pri osobnom stretnutí sa vždy snažíme potrebám našich klientov dať originalitu a načrtnúť ich predstavu do konkrétneho riešenia. To je veľmi dôležité. Pretože 3D návrh s konkrétnym typom linky v konkrétnom priestore už aj klientovi bez technického vzdelania veľa naznačí,“ hovorí pani Šimurdová zo spoločnosti Kuchyne Maks.

Je dobré veci vidieť

Grafika je jedna vec, ale chytiť si madlo, prejsť po povrchovej úprave, vidieť, ako farba pôsobí na linke, vybrať si úchytky, to nie je maličkosť. Preto je vhodné ak kuchynské štúdio sídli vo vlastných priestoroch, kde má mnoho z odtieňov a vzoriek, prípadne aj celých zostavených kuchýň na priame nahliadnutie. Rozhodovať pre konkrétny typ aj farbu sa vám bude ľahšie.

Výroba kuchyne

Aj ten najlepší koncept môže zlyhať, ak nebude spoľahlivá výroba. „Niekde sa nábytok, kuchyne, altánky a iné stolárske produkty len predávajú, my ich však vyrábame a to je rozdiel. Vieme tak klientovi dodať presne to, na čom sme sa dohodli, čo si vysníval. V našej modernej hale je presnosť, kvalitné materiály a trpezlivosť pri výrobe požadovaného produktu prvoradá,“ hovorí pani Šimurdová. Výrobný proces je práve to, čo predstavy premieňa na realitu a tak je vo fáze výberu kuchyne naozaj kľúčovým

Montáž

Poznáte to dobre. Objednali ste si nábytok a prídu vám dosky. Je to častý postup mnohých obchodov. Kuchyne Maks kuchynskú linku donesú, vyvezú, namontujú a uvedú do funkčného stavu. Vyhnete sa tak neodbornej manipulácii, či nekvalitnej montáže. Vďaka tejto finálnej bodke tak bude kuchyňa dlho slúžiť aj pri každodennom používaní.

 

Firma Kuchyne Maks vznikla v roku 1999. Od svojho vzniku sa orientovala na výrobu nábytku na zákazku. V silnej konkurencii mnohých iných malých firiem si našla pevné miesto a svojich spokojných zákazníkov. 

Komentáre Disqus.
(4.9/5) 8 referencií
Kuchyne MAKS

Firma Maks vznikla v roku 1999. Od svojho vzniku sa orientovala na výrobu nábytku na zákazku. V…

Kuchynská linka , obývačka

Rustikálna kuchynská linka , v prevedení vanilka patina s rustikálnymi…

mata

1 710

kuchynská linka

Krasna a kvalitna kuchynska linka, zatial s vyrobkom aj s montazou maximalna…

vlado-nitra

1 949

kuchynská linka

S pracou aj s prevedenim sme velmi spokojni. Pracu hodnotim na vysoko kvalitnu…

Kuchyne MAKS
4.9/5 8 hodnotení

Čítajte ďalej

Spoznajte s nami krásny svet rustikálnych kuchýň

Dom a byt:Kuchyne

Spoznajte s nami krásny svet rustikálnych…


06.04.201524847

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím