Jesenné tipy na výhodnú rekonštrukciu kuchyne

Dom a byt:Kuchynské trendy

Marek 30.08.201724073

Jesenné tipy na výhodnú rekonštrukciu kuchyne

Jeseň je obdobím, keď sa veľká časť rekonštrukcií prenáša z exteriérov do interiéru. Nová kuchyňa je aj vzhľadom na mnoho výhodných akcií dobrým nápadom. Dnes vám spolu s Michalom Masařom zo spoločnosti KUCHYNE bmv prinášame niekoľko tipov, ako si vybrať dobrú, spoľahlivú a kvalitnú kuchyňu a pritom ju nepreplatiť.

Kuchyňa aj cena na mieru

Pri výbere kuchyne je dôležité poznať správnu úžitkovú plochu priestoru a to vie posúdiť len máloktorý laik. Bez toho sa bežne stáva, že kuchyňa je malá, alebo sa niektoré skrinky natlačia a koncept pôsobí ubito. Preto Michal Masař odporúča staviť na firmu, ktorá si príde kuchyňu a jej možnosti sama premerať. „Kuchyňu si idem osobne zamerať ku klientovi , pripravíme grafický 3D návrh, kalkuláciu na kuchynskú linku podľa požiadaviek na rozpočet a preberieme aj rozloženie spotrebičov. Všetky tieto služby sú bezplatné a nezáväzné,“ hovorí Masař a pokladá takýto postup za štandardný, aby bol zákazník s kuchyňou spokojný.

Rozkresliť treba nielen kuchyňu

Za nemenej dôležité pokladá Masař aj návrh prípojok, to znamená pripraviť vývod na vodu, elektrinu, zástrčky aj vypínače. Bez toho následne nemusia sedieť spotrebiče, ktorým bude chýbať zdroj energie, alebo bude problémom krátka prípojka na odtok. To všetko sú chyby, ktoré si človek pri kúpe kuchyne v obchode neuvedomí. „Kuchyňa na mieru musí byť na mieru zákazníka a jeho potrebám,“ uzatvára Michal Masař. Preto sa nebojte na všetky tieto aspekty pred objednávkou kuchyne informovať. Samozrejmosťou by mal byť aj dovoz kuchyne, vynesenie a montáž.  

Pozor na to, za čo platíte

Kalkuláciu pre klienta sa nutne musí pripravovať písomne a zrozumiteľne. To znamená, že je  rozpísaná každá jedna skrinka pod plným názvom, celým slovom, sú tam uvedené rozmery doplnky a komplet všetky spotrebiče . „Niektoré firmy do ponuky dajú len kódy a čísla a klient v skutočnosti ani nevie, čo je obsahom , či je to s montážou bez, alebo s DPH, či je so spotrebičmi dopravou, vynáškou a podobne,“ upozorňuje, na čo si dať pozor Michal Masař.

Aktuálny hit jesene

Ak chcete tento rok kuchyňu par excellence, Michal Masař radí staviť na bielu lesklú modernú kuchynskú linku v kombinácii s čiernymi spotrebičmi. Takéto zhotovenie prináša veľmi dynamické kontrasty a kuchyni dá atraktívny vzhľad. V otázke dodania sú KUCHYNE bmv taktiež dynamické. „Dodanie je závislé od materiálu a typu kuchyne. Najrýchlejšie je dodanie štandardných kuchýň a to do 4 týždňov, kuchyne na mieru vo vysokom lesku 4-6 týždňov a kuchyne z masívu alebo striekané, dyha, kamenne dosky 6-8 týždňov,“ hovorí o dodávke kuchyne na mieru Michal Masař.

So spotrebičmi, alebo bez?

Ideálne je, ak si vyberiete dodávateľa, ktorý vám vie ku kuchyni zabezpečiť aj kvalitné spotrebiče. Dôvod? Pri väčšom objeme dokáže ponúknuť obchodník zľavy, ktoré pri jednotlivom nákupe nezískane. Navyše ak je spoľahlivý, zabezpečí fundované poradenstvo. „Zákazníkovi dodávame spotrebiče všetkých značiek a druhov. Ponúkame celú plejádu možností a kolega garantuje odborný výber spotrebičov priamo pre konkrétnu kuchyňu. Týka sa to nielen elektroniky, ale aj batérií, odsávačov pár, či drezov“, hovorí Michal Masař.

Na jeseň ponúka KUCHYNE bmv mnoho akcií. Informujte sa priamo vo vzorkovej predajni na Popradskej 5 v Bratislave, alebo navštívte virtuálnu galériu kuchýň.

 

 

Komentáre Disqus.
(4.9/5) 27 referencií PRO
Kuchyne bmv

b-m-v kuchyne čerpá z desaťročnej skúsenosti výroby a návrhov nielen kuchynských liniek, ale aj…

Žltá kuchynská linka

Kuchynská linka na mieru . Žltá a biela lesklá striekaná kuchynská linka.…

Vanilková kuchyňa

Kuchyňa na mieru Vanilka lesklá / drevodekor matný, kuchynská zástena a…

Royal reality

Royal reality

2 5771

Realizácia kuchyne v projekte…

10/10 pre profesionálov zo spoločnosti Kuchyne bmv. Kvalitná práca aj použité…

Kuchyne bmv
4.9/5 27 hodnotení

Čítajte ďalej

Bernolákovo Gardens – krásne domy a byty s nádhernou kuchyňou

Dom a byt

Bernolákovo Gardens – krásne domy a byty s…


22.09.201924073

Kuchyne bmvDom a byt

Hľadáte kuchyňu do novostavby?  Poradíme vám ako postupovať

Dom a byt

Hľadáte kuchyňu do novostavby?  Poradíme vám…


15.03.201924073

MarekDom a byt

Moderná a trendy kuchyňa 2018. V čom je iná?

Dom a byt:Jarné inšpirácie

Moderná a trendy kuchyňa 2018. V čom je iná?


27.04.201824073

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím