Prevratné technológie menia kuchyňu na nepoznanie

Dom a byt:Kuchyne

Marek 06.04.201521712

Prevratné technológie menia kuchyňu na nepoznanie

V plnení predstáv o kuchyni snov vám s pomocou moderných technológií už nič nestojí v ceste. Povrchová úprava air-brush, nové moderné spotrebiče, alebo pracovné dosky z číreho skla. To všetko sú novinky, ktoré môžete mať doma už dnes. 

Nový koncept úpravy povrchu

Technológia známa z úpravy automobilov takzvaným air – brushom sa dostala aj do kuchyne. Dizajenr a konateľ spoločnosti Stojan Harmatha  z kuchynského štúdia KBA predstavil unikátnu technológiu, vďaka ktorej môžete mať kompletnú linku aj ostatné zariadenie v jedntnom dizajne. Obrázok, fotografia, alebo umelecká grafika? Fantázii sa medze nekladú. „Povrchová vrstva sa robí úpravou známou z autolaku. Ľahko sa udržiava, je trvácna a samozrejme zdravotne nezávadná. Ide o unikát a zaujímavú možnosť, ako mať kuchyňu inú ako všetci ostatní,“ predstavuje novinku vo svete kuchýň Stojan Harmatha.

Pracovné dosky zo skla

Stojan Harmatha hovorí, že čo je u nás neobjaveným pokladom, za hranicami je bežným štandardom. Pracovných dosiek zo skla sa rozhodne netreba báť. Ide o kalené sklo s hrúbkou 1 centimeter. Je odolné a vysoko efektné aj vďaka možnosti dodatočného farebného LED podsvietenia. Novinka, ktorú treba skúsiť, ak plánujete inovovať kuchyňu a dopriať si štýl a kúsok luxusu. 

Nové možnosti pre spotrebiče

Kuchynské štúdio KBA spolupracuje aj s dodávateľom spotrebičov CONCEPT, ktoré v tomto roku priniesli na trh novozabudovateľné umývačky riadu so šírkou 60 centimetrov ale výškou len 47cm. Pritom dokážu poňať 6 sád riadu a sú zabudovateľné aj do malých kuchýň. Ak ste doteraz hľadali pre vašu malú kuchyňu veľkého pomocníka, práve ste ho našli.

Neviditeľné spoje

Technologické vymoženosti umožňujú nielen vytvoriť tesniacu alu lištu so silikónovým tesnením vyplnenou vsúvacou páskou v zhodnom dekore ako pracovná doska, ale aj pracovné dosky v hrúbke 38 mm spájané frézovaným spojom, teda takzvaným neviditeľným spojom ktoré sú v KBA samozrejmým štandardom. Pracovná doska vďaka tomu dostáva úplne iný dizajn. Kombinované kovanie zas umožňuje najvoľnejší prístup aj do rohovej skrinky. KBA dizajnujú a pripravujú riešenia s využitím tých najnovších technológií a trendov. Ich heslom zároveň je, že pre každého zákazníka pripravia niečo unikátne a špeciálne. Inšpirujte sa novinkami na ich webstránke, alebo si dohodnite soobnú návštevu aj v ich showroome na Palisádach 5 v Bratislave.

 

 

Komentáre Disqus.
(4.7/5) 38 referencií PRO
KBA.sk - kuchyne na…

Stačí, ak odmeriate veľkosť priestoru do ktorého má byť kuchynská linka vsadená a pošlete nám ho e…

TV jedálenský stôl

S mojím stolom na mieru som veľmi spokojný, komunikácia s KBA bola výborná a…

Jozef Rosko

1 889

Nábytok na mieru

maximálna spokojnosť, skvelý prístup

KBA.sk - kuchyne na…
4.7/5 38 hodnotení

Čítajte ďalej

Ako sa krásna kuchyňa vošla do malého bytu

Dom a byt:Kuchynské trendy

Ako sa krásna kuchyňa vošla do malého bytu


29.03.201621712

KBA.sk -…Dom a byt

Maľované kuchyne čoskoro na Slovensku

Dom a byt

Maľované kuchyne čoskoro na Slovensku


29.10.201521712

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím