Kuchyne na mieru so zľavou 30%

Dom a byt

Marek 07.09.201524808

Kuchyne na mieru so zľavou 30%

Len do konca septembra sa spoločnosť Nábytok Beták rozhodla poskytnúť unikátnu zľavu 30% na všetky kuchyne na mieru. Akciou chcú naznačiť, že kuchyňa na mieru nemusí byť drahá a pritom je kvalitná, spoľahlivá a maximálne funkčná.

Dokonale využitý priestor

Kuchyňa na mieru sa od katalógovej nemusí líšiť vzhľadom, spracovaním, ani vizuálom. Má však jednu podstatnú pozitívnu vlastnosť a tou je maximálne využitie kuchynského priestoru. „Pri linkách zo sériovej výroby klient skladá zostavu tak, aby sedela jeho rozmerom a potrebám kuchyne aspoň približne. Napriek tomu ostáva mnoho nevyužitého, alebo horšie využitého priestoru. Toto pri kuchyni na mieru odpadá. Využijeme maximálnu kapacitu kuchyne, čím je linka úžitkovejšou,“ hovorí o výhode Monika Betáková. Kuchyňa na mieru tak spĺňa požiadavky na maximálnu úžitkovosť, ale pritom nezanedbáva ani dizajn a atypické potreby kuchynského priestoru.

Kuchyňa na mieru aj na kľúč

Aby kuchyňa dokonale sadla, je potrebné správne namerať rozmery, rozostupy rozvodov, ich umiestnenie, počítať so stupačkami. Bežný človek môže spraviť mnoho chýb, preto je dobré ak premeria priestory odborník. „„Zabezpečujeme zameranie, návrh kuchyne a 3D vizualizáciu, výrobu, dopravu, vynášku a samozrejme aj odbornú montáž,“ hovorí Monika Betáková. Tým je celá zodpovednosť za odovzdanie funkčnej kuchyne v ich réžii, čo klientovi šetrí nemálo starostí.

Kvalita slovenských dodávateľov

Nábytku Beták si môžete pri kuchyniach vybrať z 30 farebných korpusov a 56 fólií na dvierka. Takýto výber je dosť široký a Monika Betáková hovorí, že pri výrobe kuchynskej linky sa spoliehajú výlučne na slovenských dodávateľov. Kvalita produkovaná našimi ľuďmi je stále vysoká a koniec koncov podporuje aj rozvoj našej krajiny. So slovenskými dodávateľmi sa ľahšie komunikuje či už pri objednávkach, alebo v rámci prípadnej reklamácie.

Výhodné linky aj sety spotrebičov

V septembri Nábytok Beták ponúka nielen 30% zľavu na kuchyne na mieru, ale aj výhodné sety spotrebičov. Akcia je podmienená kúpou spotrebičov. "Zabezpečíme spotrebiče všetkých značiek na trhu. Máme rôzne akcie aj na spotrebiče, ako napríklad výhodné sety (rúra + varný panel + digestor) ale na tieto sety už neposkytujeme zľavu 30%," dodáva Betáková. Nemusíte už chodiť po obchodoch a hľadať správne rozmery na vstavané, či voľne stojace spotrebiče. Objednávka, zabezpečenie aj inštalácia je v prípade kuchyne na mieru súčasťou dodávky.

 

 

Komentáre Disqus.
(5/5) 5 referencií
NÁBYTOK Beták

Od návrhu interiéru po realizáciu! Zariadime celý byt či dom kvalitným slovenským nábytkom! …

ivsa

1 588

Moderná sedačka na mieru

Veľmi ústretový kolektív predajcov. Sedačku nám prispôsobili doslova a do…

Luca

1 701

sedačka do bytu

Kúpili sme si sedačku, v krásnej červenej látke. Sedačka je veľmi pohodlná,…

Sedačka

Dobrý deň, moja skusenost s nakupom sefacky u betak bola nocna mora!! Vsetko ok…

NÁBYTOK Beták
5/5 5 hodnotení

Čítajte ďalej

Vyvetrajte na jar periny a využite skvelé akcie na spálne a matrace!

Dom a byt:Interiér na mieru

Vyvetrajte na jar periny a využite skvelé…


21.03.201624808

NÁBYTOK BetákDom a byt

Štýlová sedačka ešte pod vianočný stromček

Dom a byt:Vytvorte si interiér snov

Štýlová sedačka ešte pod vianočný stromček


04.11.201524808

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím