Vyvetrajte na jar periny a využite skvelé akcie na spálne a matrace!

Dom a byt:Interiér na mieru

NÁBYTOK Beták NÁBYTOK Beták 21.03.201617994

Vyvetrajte na jar periny a využite skvelé akcie na spálne a matrace!

Nové jarné kolekcie, kvalitné materiály, zaujímavé vzory a k tomu skvelé akcie. Ak plánujete investovať do novej spálne, prinášame pár rád, ako skvele ušetriť a vybrať si kvalitný a moderný nábytok aj matrace.

Letí masívne drevo

Masívne drevo nikdy nevyšlo ani nevyjde z módy, ale sú obdobia, kedy je jednoducho viac v kurze. Tento rok patrí k najžiadanejším práve masív  buk, dub alebo aktuálna novinka v podobe jaseňového dreva. Samozrejmosťou je morenie dreva na rôzne odtiene, voskovaná, lakovaná či katráčovaná úprava dreva. Vybrať si môžete z mnohých typov masívnych postelí, moderné i rustikálne, s úložným priestorom, s rozmermi aj na mieru, či kompletnú masívnu spálňu z dreva. Kvalitné, zdravé a masívne drevo nemusí byť drahé. Navyše manželské postele v masíve navodzujú spätosť s prírodou, pocit pohody a pokoja. Vyskúšajte tento ekologický trend aj vy.

Čalúnená posteľ pohladí

Zaujímavým dizajnovým prvkom v spálni sú čalúnené postele. Či len samotné čalúnené čelo, alebo aj boky postele, hodia sa do spální, kde chcete podčiarknuť mäkkosť, útulnosť a vyzdvihnúť jemnosť. Látka vždy pôsobila príjemne na dotyk a vyznačujú sa ľahkou zmývateľnosťou aj dobrým čistením.

Spálňové zostavy v jednom šate

Popri čalúnených a masívnych posteliach sa aktuálny trend prikláňa k jednoliatemu dizajnu celej spálne. Spálňové zostavy zostavené na mieru používajú rovnaký dekor na posteľ, komodu aj skrinky. V prípade čalúnených postelí sú presne nakombinované tak, aby ladili so zariadením miestnosti. Na komplexné zostavy je možné využiť aj množstevné zľavy, no to nie je jediný dôvod ich obľuby. Uhádnuť aj odtiene bielej od rozličných výrobcov je zložité. Lepenie rôznych súčasti a odtieňov nepôsobí opticky pekne. Jednoliata farba, či už z masívu, alebo laminátu zaručuje príjemnú a čistú atmosféru, v ktorej bude radosť zaspávať aj sa zobúdzať.  

Nešetrite na svojej chrbtici

Výber matracu nie je len o kvalite spánku, ale aj o postoji k vlastnej chrbtici. Slováci sú známi bolesťami chrbtice aj preto, že sa uspokoja s matracmi najnižšej triedy, ktoré sú vhodné na poobedné zdriemnutie, ale rozhodne nie na kvalitný spánok, ktorý zaberie tretinu dňa.  Dobrý matrac by sa mal prispôsobiť chrbtici užívateľa. Je preto dôležité, nechať si odborne poradiť pri výbere vhodného matraca a roštu! Je dôležitý dostatočný odpor, ale nie prílišná tvrdosť. Nábytok Beták ponúka matrace, ktoré spĺňajú nároky na kvalitný spánok a vedia ich pripraviť aj na mieru, či už sendvičové, zdravotné, alebo penové aj pružinové. Využite špeciálnu jarnú akciu na 1 + 1 matrac zadarmo a doprajte si kvalitný spánok bez ranných bolestí chrbtice.

Komentáre Disqus.
(5/5) 5 referencií
NÁBYTOK Beták

Od návrhu interiéru po realizáciu! Zariadime celý byt či dom kvalitným slovenským nábytkom! …

ivsa

1 734

Moderná sedačka na mieru

Veľmi ústretový kolektív predajcov. Sedačku nám prispôsobili doslova a do…

Luca

1 872

sedačka do bytu

Kúpili sme si sedačku, v krásnej červenej látke. Sedačka je veľmi pohodlná,…

Máriaa

1 890

Rustikálna sedačka do tvaru U

Už niekoľko rokov máme sedaciu súpravu Benci SL, s ktorou sme spokojní. Je…

NÁBYTOK Beták
5/5 5 hodnotení

Čítajte ďalej

Štýlová sedačka ešte pod vianočný stromček

Dom a byt:Vytvorte si interiér snov

Štýlová sedačka ešte pod vianočný stromček


04.11.201517994

MarekDom a byt

Kuchyne na mieru so zľavou 30%

Dom a byt

Kuchyne na mieru so zľavou 30%


07.09.201517994

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím