Kúpeľňový nábytok. Ako si vybrať ten správny?

Dom a byt:Vytvorte si interiér snov

Marek 05.11.201536327

Kúpeľňový nábytok. Ako si vybrať ten správny?

Nábytok v kúpeľni je omnoho náročnejší na výber ako skrinka do predsiene. Potrebuje byť odolný voči vlhkosti, funkčný, spratný a dizajnový. Presne taký ponúka kúpeľňové štúdio Tarchi.

Materiál

Nielen to ako kúpeľňový nábytok vyzerá, ale aj z čoho sa skladá je v  rozhodujúcim činidlom. Je potrebné, aby bol vyrobený z materiálu, ktorý nenasáva vlhkosť z okolia. „V našej ponuke je taliansky kúpeľňový nábytok vyrobený z  MDF dosiek opatrených vysokotlakovou fóliou, laminátom alebo lakom vhodným do vlhkého prostredia,“ hovorí Gabriela Trnková. Na dobrý materiál je možné použiť aj prírodné dyhy, či umelé fólie, ktoré sú pevné, lacné a krásne. S množstvom vzorov aj farebných prevedení. Prípadne je možné využiť striekanú povrchovú úpravu.

Viac možností

Ak hovoríme o kúpeľni, reč je vždy o priestore, ktorý patrí k menším. Preto je skvelé, ak si môžete z jednej sady vybrať množstvo veľkostných prevedení. Od variabilnej šírky, dĺžky, výšky. Vďaka tomu je možné kombinovať v rovnakom dizajne presne taký nábytok ako sa do vašej kúpeľne hodí, alebo to priestory umožňujú. „Výhodou nášho nábytku je, že všetky moduly sú v jednotlivých sériách spoločné. To znamená, že nech si klient vyberie akúkoľvek úpravu, či dizajn, má veľké množstvo možností, ako si celú kolekciu zostaviť,“ hovorí Gabriela Trnková.

Rýchle, kvalitné a moderné

Výhodou kúpeľňového nábytku od Tarchi je rýchla dodacia lehota do štyroch týždňov, profesionálne spracovanie a vďaka množstvu modulov ide o výrobu takmer na mieru. Samozrejmosťou sú aj unikátne farby a dyhy luxusného exotického dreva, či dosky pod umývadlo s umelým kameňom, ktorý môže byť matný, lesklý, či štrukturovaný. Tak isto je trendy aj farbené sklo. To sa stáva v roku 2015 žiadaným doplnkom.

 

Kúpeľňové štúdio TARCHI v Bratislave ponúka taliansky kúpeľňový nábytok, obklady a dlažby, sanitu, vane, sprchové kúty, WC, bidety, vodovodné batérie. Poskytuje odborné architektonické poradenstvo, návrhy kúpeľní a 3D vizualizácie. 

Komentáre Disqus.
(4.9/5) 30 referencií
TARCHI

Kúpeľňové štúdio TARCHI v Bratislave Vám ponúka talianske kúpeľne, obklady a dlažby, sanitu, vane,…

Romantické kúpeľne

Vynikajúca spolupráca, ochotní a profesionálni majitelia.

Martin BB

1 1096

Nadčasová kúpeľňa

Prijemny a profesionalny pristup k zakaznikovi.Krasne navrhnuta kupelna a…

Mokos

1 657

Čítajte ďalej

3D obklady. Horúca novinka kúpeľní roka 2017

Dom a byt:Kúpeľňové trendy 2017

3D obklady. Horúca novinka kúpeľní roka 2017


12.01.201736327

TARCHIDom a byt

7 nápadov k premene kúpeľne na domáce „wellness“

Dom a byt

7 nápadov k premene kúpeľne na domáce…


12.09.201436327

MarekDom a byt

Čo by nemalo chýbať v modernej kuchyni?

Dom a byt

Čo by nemalo chýbať v modernej kuchyni?


19.08.201436327

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím