Dizajnové vstavené skrine so sklenenými dverami

Dom a byt:Vytvorte si interiér snov

Marek 11.11.201554005

Dizajnové vstavené skrine so sklenenými dverami

Možno ste o nich už počuli. Sú elegantné, krásne, prežiaria izbu a pritom sú vysoko funkčné. Klasické vstavané skrine sú obvykle z drevotriesky. Čoraz viac ľudí však vyhľadáva sklenené dvere, ktoré majú mnoho výhoda a veľkú mieru variability.

Očarujúce biele sklo

Hodí sa prakticky do akejkoľvek izby. Nemá žiadne farebné obmedzenie, vždy bude moderné a nepodlieha ani farebnej zmene počas rokov. Ján Malinovský Malinovský interier sa venuje dodávke vstavaných skríň zo skla už dlhé roky a z praxe pozná, že u zákazníkov sú veľmi obľúbené. Ich výhodou je totiž vysoká miera variability a možností kombinovania.

Pôsobí luxusne

Hlavnou výhodou sklenených dverí a vstavaných skríň je ich vizuál. Už od prvej chvíle svojim leskom pôsobia luxusne. Môžu byť vo vysokom lesku, alebo matné. Čisté, alebo ozdobené nálepkami. Konečný vzhľad je tak neporovnateľne hodnotnejší ako v prípade klasiky s drevotrieskou a dyhou.

Trendy je transparentné sklo

Biele, alebo farebné sklo nevyjde z módy, ale čoraz viac sa do popredia dostáva sklo transparentné, ktoré ponúka dizajnovú vychytávku. „Pod priehľadné sklo si zákazníci môžu umiestniť tapety, fotografie, obrazy, ktoré sa dajú neskôr v prípade potreby vymeniť za iné,“ hovorí Ján Malinovský. Tak dostávame krásne, vždy moderné a trendy vstavané skrine. Dokonca podľa vlastnej predstavivosti. Týmto spôsobom je možné ľahko, rýchlo aj lacno meniť a korigovať vzhľad interiéru.

Sklo je bezpečné

Na vstavené skrine sa používa 4 milimetrové sklo s bezpečnostnou fóliou. Tým sa zabráni rozsypaniu skla aj pri vysokej miere nárazu. Ján Malinovský však hovorí, že pri bežnej manipulácii sa netreba o bezpečnosť skla obávať, vydrží zodpovedne celý život. V prípade potreby sa napríklad na samostatné dvere do miestností, alebo posuvné dvere môže inštalovať aj sklo bezpečnostné.

 

Fotografie použité z realizácií MALINOVSKY interier. Daj lajk a inšpiruj sa  prácami na facebooku www.facebook.com/interier

 

Komentáre Disqus.
(4.8/5) 10 referencií
MALINOVSKY interier

Interiérové štúdio. Návrhy, predaj, výroba a montáž. - Nábytok na mieru - Vstavané skrine a šatníky…

Vstavaná skriňa na mieru - vstupná…

ROZMERY: - šírka 2000mm - výška 2560mm - hĺbka 650mm POUŽITÉ MATERIÁLY: AL…

viera

1 1604

výmena dverí, podlaha

Boli sme maximálne spokojní s prácou, dodaním aj cenou.

MALINOVSKY interier
4.8/5 10 hodnotení

Čítajte ďalej

Kvalitné kuchyne, skrine a nábytok zoženiete iba na mieru

Dom a byt:Interiér na mieru

Kvalitné kuchyne, skrine a nábytok zoženiete…


27.09.201354005

MarekDom a byt

Tvoríme svet interiéru a dizajnu

Dom a byt

Tvoríme svet interiéru a dizajnu


28.03.201354005

ZuzanaDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím