Bazény BIODESIGN – prírodná alternatíva ku klasike!

Dom a byt:Bazény

Dream pools Dream pools 15.02.201638985

Bazény BIODESIGN – prírodná alternatíva ku klasike!

Kúpací bazén ako vystrihnutý z tropickej lagúny priamo u vás na záhrade. To bola myšlienka, vďaka ktorej vznikli bazény BIODESIGN, ktoré prinášajú výhody klasických záhradných bazénov kombinácii s prírodným dizajnom.

Vyvinutý pre potešenie

Hlavnou myšlienkou bazénu BIODESIGN je vytvoriť krásne prostredie, ktoré záhradu doslova osvieži. Bazén bol vyvinutý ako reakcia na dopyt na trhu po výrobku, ktorý by mal prirodzený tvar kúpacieho bazénu, umožňoval jednoduché kúpanie a údržbu ako klasický bazén, no zároveň by predstavoval  prírodnú alternatívu ku klasickým bazénom s fóliou. Podarilo sa a bazény BIODESIGN v sebe spájajú pohodlie moderného bazénu s vizážou záhradného jazierka, alebo ak chcete, dokonalého kúska pláže.

Presne podľa vašich predstáv

Medzi hlavné výhody BIODESIGN konceptu patrí návrh presne podľa potrieb zákazníka a množstvo prepracovaných detailov zapôsobí po vizuálnej stránke na každého. Samotná inštalácia bazéna je pritom jednoduchšia oproti klasickému bazénu a prináša aj  také benefity ako teplejšia voda vďaka kremenným obkladom, ktorými je bazén vyslaný.

Bezpečnejší pre deti

Výhodou postupného zvažovania bazénu BIODESIGN je bezpečnosť malých detí, ktoré sú v bezpečí. Pomaly sa oboznámia s vodou a môžu sa na okraji hrať do sýtosti aj keď ešte nevedia plávať. Výhodou je aj prirodzená rozsiahla relaxačná plocha, ktorá vzniká okolo bazéna.

Údržba vás nezruinuje

Čo sa finančnej náročnosti údržby týka, neprevyšuje starostlivosť o štandardný typ bazénu, ale čistenie je jednoduchšie a údržba menšia, nakoľko rôzne filtračné systémy a prírodné materiály udržiavajú vodu sviežu.

Prírodné materiály sú nenahraditeľné

Za najväčšiu výhodu možno považovať tvarovú flexibilitu bazéna a jeho prírodnú formu. Zvažujúce sa brehy a ich sklon si môžete prispôsobiť tak, aby vyhovovali vašim potrebám. Konštrukcia je postavená na bezbetónovej technológii a vďaka špeciálnym fóliám si bazén udržiava dlhú životnosť a nepriepustnosť. Kremičité piesky a obloženie z prírodného materiálu vytvoria dojem, že nie ste v záhrade, ale na luxusnej dovolenke. Už len pomarančový džús do ruky a zistíte, že najlepší bazén nemá žiadny exotický rezort, ale vaša záhrada.

 

Komentáre Disqus.
(5/5) 3 referencií
Dream pools

Za našou spoločnosťou stojí kolektív ľudí spolupracujúcich spolu od roku 1994. Za toto obdobie sme…

Zsolt Bagin

1 705

Bazén

Som spokojny

Pavol222

1 1962

Rekonštrukcia starého bazéna

S bazénom sme veľmi spokojní. Práca bola vykonaná profesionálne, všetko funguje…

jumelis

1 358

Bazén betón fólia, kombinácia viac…

Chcem vyjadriť veľkú spokojnosť s firmou Dream pools s.r.o.. K ich práci nemám…

Dream pools
5/5 3 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím