Štýlová sedačka ešte pod vianočný stromček

Dom a byt:Vytvorte si interiér snov

Marek 04.11.201525558

Štýlová sedačka ešte pod vianočný stromček

Ak chcete skvelý spoločný darček, teraz je tá pravá chvíľa rozhodnúť sa pre sedačku do domácnosti. Nábytok Beták v Trenčíne ešte stále ponúka možnosť zhotovenia sedačky na mieru do Vianoc aj širokú ponuku skladových zásob za bezkonkurenčné akciové ceny.

Na slovenskú kvalitu je spoľahnutie

Nábytok Beták už dlhé roky dodáva sedacie súpravy výhradne od slovenských výrobcov. Dôvodov má niekoľko. „Či ide o kostru sedačky z masívu alebo penové výplne sedačky, slovenský výrobca vždy dodáva kvalitu, na ktorú sme zvyknutí. Poctivá práca aj materiál je pre peknú sedačku dôležitá a preto spolupracujeme s overenými dodávateľmi,“ hovorí Monika Betáková .

Viac ako 300 poťahov

Vybrať si z viac ako 300 farebných odtieňov látky nie je všetko. Majiteľ pán Beták hovorí, že okrem klasických látok ponúkajú aj teflón, kožu, hustejšie materiály s dlhou výdržou a zároveň umývateľné a ľahko udržiavateľné. Vybrať si môžete sedačku modernú, či rustikálnu, podľa vášho vkusu a vo farbe, ktoré sa vám bude hodiť. Z viac ako 300 vzorov a odtieňov si vyberie každý.

Zhotovenie do Vianoc

Ak hľadáte vhodný vianočný darček, práve dizajnová a pekná sedačka by mohla byť tým správnym výberom. Kvalitnú sedačku vedia vyrobiť aj do troch týždňov od zadania objednávky a dodať ju pod vianočný stromček.

Aká sedačka je IN?

Na takúto otázku sa nedá odpovedať jednoznačne. V tomto roku prevládajú moderné prvky sedačky ako polohovacie elementy sedačky či hlavové opierky pre pohodlné sedenie a leňošenie na sedačke. Relaxačné polohovacie kreslo môže byť sólo samostatné kreslo ale aj ako súčasťou rovnej sedačky i rohovej zostavy. Polohovacie kreslo je ideálny darček na jubileum rovnako pod vianočný stromček. No v kurze je aj vintage a klasické sedačky zdobené drevom. Čo sa týka farieb sedačky, prevládajú tlmené farby a odtiene sivej, hnedej, béžovej. Presne tieto modely predstavuje aj Nábytok Beták, dokonca na predajni s akciovými predvianočnými cenami. Vybrať si môžete aj klasickú, alebo rozkladaciu sedačku, ktorá sa hodí aj v prípade nečakanej návštevy. Úožný priestor pod sedačkou je čoraz obľúbenejší najmä v malých bytoch, kde je každý priestor žiaduci. Vyberte si moderný dizajnový a príjemný darček pod váš vianočný stromček.

Komentáre Disqus.
(5/5) 5 referencií
NÁBYTOK Beták

Od návrhu interiéru po realizáciu! Zariadime celý byt či dom kvalitným slovenským nábytkom! …

ivsa

1 842

Moderná sedačka na mieru

Veľmi ústretový kolektív predajcov. Sedačku nám prispôsobili doslova a do…

Luca

1 989

sedačka do bytu

Kúpili sme si sedačku, v krásnej červenej látke. Sedačka je veľmi pohodlná,…

Kvetina123

1 3054

Izba pre slečnu

Ideálne riešenie izby pre dcéru. Pekný návrh, ktorý sa páči mne aj dcére!

NÁBYTOK Beták
5/5 5 hodnotení

Čítajte ďalej

Vyvetrajte na jar periny a využite skvelé akcie na spálne a matrace!

Dom a byt:Interiér na mieru

Vyvetrajte na jar periny a využite skvelé…


21.03.201625558

NÁBYTOK BetákDom a byt

Kuchyne na mieru so zľavou 30%

Dom a byt

Kuchyne na mieru so zľavou 30%


07.09.201525558

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím