Kuchynská linka na mieru je fajn. Ale niečo je ešte lepšie!

Dom a byt:Interiér na mieru

Marek 11.05.201625931

Kuchynská linka na mieru je fajn. Ale niečo je ešte lepšie!

Keď hovoríme o zariaďovaní, musíme si uvedomiť, že väčšina ľudí nemá na začiatku ani šajnu, ako by ich bývanie malo vyzerať. Niečo vyberú v časopise, niečo pochytia od susedov a nakoniec sa z toho snažia navariť guláš pekného a útulného domova. Takmer nemožné!

Prečo všeobecné riešenia nesedia?

Pekné články v časopisoch, skvele nainštalované showroomy, skvostné katalógy, ale časom zisťujete, že to u vás doma tak nefunguje. Dôvod je prostý. Nebývame v katalógových domoch, ani nemáme dokonalé priestory. V panelákoch nás čakajú krivé steny a v domoch, ktoré nikdy nebudete mať rovnaké priestory ako sú tie, v ktorých nábytok vyzeral tak dobre. Margita Janíčková  z FM Design sa zaoberá poradenstvom pri zariaďovaní 14 rokov a preto odporúča, že každý kto chce bývať bez kompromisov, je pre neho asi jediným riešením nábytok na mieru. Ten sa dokáže prispôsobiť predstavám, štýlu a vie dokonca aj upraviť katalógové rozmery vysnívanej skrine, či komody na tvar, ktorý sa vám hodí.

Linka na mieru a čo viac?

Najviac ľudí sa dnes rozhodne pre kuchynskú linku na mieru. No tou by to končiť nemalo. Najmodernejšie technológie dnes umožňujú prinášať na mieru nielen kuchyňu, ale  aj spálňu, obývačku, čo sa hodí najmä pri koncepte spojených miestností. Je omnoho lepšie, ak svoj byt naplníte vlastnými predstavami v rámci celého bytu. Bude pôsobiť krásne a jednoliato.

Pri zariaďovaní treba pamätať aj na zdravie

Žijeme v dobe znečisteného ovzdušia, bytovej chémie a preto je dôraz na zdravie čoraz väčší. Certifikovaný, zdravotne nezávadný nábytok už nie je iba výmysel ekológov, ale potreba, ktorá sa vám vráti v menšom riziku alergie, lepšej odolnosti organizmu a celkovej pohode pri bývaní. Margita Janíčková hovorí, že predávajú nábytok len z kvalitných a zdravotne bezpečných materiálov, pričom výsledok je nielen ekologický, ale aj nesmierne trendy.

Všetko s pomocou

Vybrať si správne zariadenie, nie je vždy jednoduché. Preto spoločnosť FM Design ponúka kompletné riešenia otázky zariadenia. Od postele, cez kuchynské linky, nábytok na mieru s kvalitným kovaním a dizajnérskou pomocou. Práve tá je často na nezaplatenie. Vďaka nej nemusíte riešiť, čo sa k čomu hodí, ako nakombinovať kuchynské lavice so stolom a drezom. Čo budete potrebovať v spálni a ako zariadiť príjemné prostredie celého bytu. Riešenie zariadenia na kľúč je moderný spôsob, ako si zariaďovanie skutočne užívať.

Komentáre Disqus.
(4.6/5) 26 referencií
FM Design

Naša spoločnosť Vám ponúka len tie najkvalitnejšie služby v danom odbore. Neváhajte a využite naše…

LEBU

1 1034

Voľne stojaca skriňa

V nábytku FM Design som nakupovala už viackrát. Majú široký sortiment nábytku,…

Vstavana skrina

Dodávka vstavanej skrine

Matrac Venus

Matrac Venus

FM Design
4.6/5 26 hodnotení

Čítajte ďalej

Konferenčný stolík – doplnok a ozdoba interiéru. Ako ho správne vyberať?

Dom a byt:Zariaďujeme interiér

Konferenčný stolík – doplnok a ozdoba…


02.09.201625931

FM DesignDom a byt

Lacná verzus drahšia kuchyňa. V čom sú rozdiely?

Dom a byt:Kuchyne

Lacná verzus drahšia kuchyňa. V čom sú…


01.04.201525931

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím