Výnimočné krásne kuchyne na mieru nemusia byť drahé!

Dom a byt:Interiér na mieru

Marek 27.04.201621865

Výnimočné krásne kuchyne na mieru nemusia byť drahé!

Mať krásnu a modernú kuchyňu nemusí stáť obrovské peniaze. Rozmery na mieru a množstvo materiálov dáva každému možnosť poskladať si kuchyňu snov za rozumné peniaze.

Vždy ide o individuálne potreby

Exkluzívne spoločnosti vyrábajúce kuchyne investujú do reklamy, do množstva pracovníkov a to sa odráža aj na ich cene. Vladimír Skala začal spoločnosť Castor Design budovať s cieľom priniesť klientom kuchyne svetových trendov za prijateľné ceny bez toho, aby utrpela kvalita. Vytvára štýlový nábytok aj kuchyne na mieru a už dlhé roky neustále inovuje ako technológie, tak aj možnosti.

Kvalita za dobrú cenu

Pri kvalitnej a dizajnovo peknej kuchyni však treba počítať s tým, že nekupujete nábytok na jednu sezónu. Ak chcete, aby spoje držali, fólia sa neodliepala, dvierka sa nerozpadávali, určite nesiahajte po najlacnejších modeloch na trhu. Tu totiž platí, že nízka cena sa musí niekde odraziť. Preto sa Castor Design vydal vlastnou cestou a ponúka výnimočnú kvalitu za úmerné ceny. „Vždy si s klientom prejdeme jeho očakávania, finančné možnosti a zároveň priamo  u neho nameriame rozmery, všetko navrhneme a prídeme kuchyňu aj zložiť. Nestáva sa preto, že dodáme skrinky, ktorý by nepasovali do rohov, alebo boli zbytočne veľké, prípadne malé. “

3D fólie s efektom dreva

Ak sme hovorili o novinkách, k jednej z najžiadanejších patria 3D fólie s efektom dreva. „Je to veľmi cenovo prijateľná alternatíva pre tých, ktorí napríklad nemajú financie, aby investovali do skriniek z masívu, ale majú radi klasický drevený dizajn. 3D fólie s efektom dreva sú na pohľad od dreva nerozoznateľné, no lepia sa na drevotriesku a tým je kuchyňa lacnejšia,“ hovorí Vladimír Skala. Ak ide o kvalitu fólií, vydržia dlhé roky. Sú síce menej odolné na poškodenie ako laminát, ale pri šetrnom zaobchádzanú sú krásne desiatky rokov.

Letia bledé odtiene

Ak potrebujete inšpiráciu, aktuálne sú v kurze belšie drevá, jelša, lipa, ale evergreenom je stále buk aj dub, pri ktorom prevláda bardolino. Aktuálne sa do popredia dostáva aj nádych surového, alebo vymývaného dreva, ktoré pôsobí drsne a preto je vhodné ho kombinovať s minimalistickejším dizajnom. Vďaka moderným technológiám však už dnes nemusíte voliť len medzi masívom a všednou drevotrieskou. Ponuka dekorov je tak široká, že si každý nájde to svoje, pekné, trendy aj trvácne.

Komentáre Disqus.
(2.8/5) 14 referencií
Castor Design

Naša spoločnosť je firmou rodinného typu s osobným prístupom ku každému potenciálnemu zákazníkovi,…

Vstavané rolldoor skrine

Návrh, výroba, dodávka a montáž dvoch vstavaných rolldoor skríň.

Ondrej MA

1 704

Kuchyňa

Pomer cena /kvalita na velmi dobrej urovni , vyborna komunikacia , perfektny…

Vstavaná skriňa

vstavaná skriňa

Castor Design
2.8/5 14 hodnotení

Čítajte ďalej

Kuchyňa z masívu bude mať vždy svoje čaro

Dom a byt

Kuchyňa z masívu bude mať vždy svoje čaro


08.04.201521865

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím