So stavebnou firmou ušetríte viac ako s remeselníkmi

Dom a byt:Stavba domu

Marek 26.02.201620750

So stavebnou firmou ušetríte viac ako s remeselníkmi

Na prvý pohľad sa môže zdať, že je lacnejšie a výhodnejšie spoľahnúť sa pri stavbe na remeselníkov a kamarátov. V konečnom dôsledku takáto matematika často končí zlým výsledkom.

Každý sám za seba

Problémom jednotlivých stavebných odborníkov nie je v ich nekompetentnosti, skôr ide o súlad jednotlivých činností. Ing. Michal Lipčák zo spoločnosti Milistav hovorí: „Ak treba spraviť stierku, alebo vymeniť odpad, je remeselník najvodnejším riešením. Pri väčšej rekonštrukcii, alebo stavbe domu je potrebné práce zosúladiť. Aby na seba nadväzovali. Remeselníci odvedú často špičkovú prácu za seba, no obvykle nevedia spolupracovať s nadväzujúcimi činnosťami.“ Tak sa stáva, že niekedy prípojka nesedí k odtoku, následne je krátky vývod, alebo sa niečo zle zamuruje a podobne. Nakoniec prichádzajú opravy, tie následne predražujú stavbu aj predlžujú jej čas realizácie.

Partner, ktorý myslí na všetko 

Bežný laik nemôže poznať o stavbe a rekonštrukcii všetko. Preto Michal Lipčák vždy radí vybrať spoľahlivú stavebnú firmu podľa referencií a prác. Spoločnosť, ktorá poskytne komplexné služby od návrhu cez poradenstvo až po samotnú realizáciu stavebných úprav vrátane dizajnu a kompletného zariadenia interiéru. Zabezpečuje odvoz sute a dovoz materiálu. To sa v malej miere podarí len máloktorým čiastkovým pracovníkom a platí to pri stavbe domu, zatepľovaní, rekonštrukcii kuchyne, kúpeľne či bytu.

Organizácia nie je zábava

Angažovať na rekonštrukciu kamarátov a známych je alternatíva, ktorá si bude vyžadovať veľa času a organizačného talentu. Navyše sa vám môže stať, že vám známy odíde z rozrobenej kuchyne, lebo dostane dobrú zákazu v zahraničí. Profesionálna firma má logistiku stavby zvládnutú a preto pri rekonštrukcii aj stavbe rodinného domu sú tieto riziká eliminované na minimum.

Využívajte najnovšie technológie aj informácie

Väčšia stavebná firma pracuje s najnovšími technológiami, má omnoho viac aktuálnych informácií. „Neustále školíme všetkých zamestnancov a prichádzame na trh s novými technológiami. Tým garantujeme klientom to najlepšie na trhu z čoho môže profitovať,“ hovorí Lipčák. Jeho snom bolo klientovi vždy poskytovať prvotriedny servis a to je idea, ktorej sa drží dodnes.

Komentáre Disqus.
(4.9/5) 4 referencií
milistav-s-r-o

Naša spoločnosť Vám ponúka kvalitné služby v oblasti stavebníctva za skutočne výhodných podmienok…

felix

1 877

hospodárska stavba

stavba hospodárskej budovy k rodinnému domu

marikav

1 691

Stierky a malovanie

Praca bola vykonana kvalitne a nacas. Po malovani bol urobeny maximalny…

Danka

1 206

detská izba

Potrebovala som prerobiť deťom izbu. Moja inšpirácia sa mnohým veciam priečila…

milistav-s-r-o
4.9/5 4 hodnotení

Čítajte ďalej

Začíname od podlahy

Dom a byt

Začíname od podlahy


13.09.201220750

ZuzanaDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím