Spoznajte s nami krásny svet rustikálnych kuchýň

Dom a byt:Kuchyne

Marek 06.04.201540463

Spoznajte s nami krásny svet rustikálnych kuchýň

Sú prepracované do posledného detailu, nadčasové, stále moderné a jednoducho krásne. Rustikálne kuchyne si držia svoj štandard naprieč módnymi výhybkami. Ak máte radi nadčasovú hodnoty, luxus a tradíciu, investícia do rustikálnej kuchyne je tou pravou voľbou.

Drahšia aj lacnejšia možnosť

Rustikálnu kuchyňu spoznáme na prvý pohľad. Zdobené dvierka, invenčné tvary a prevedenie. Štefan Šimurda z kuchynského štúdia Maks kuchyne hovorí, že rustikálna kuchyňa však nie je len pre bohatých: „Existujú dve varianty dvierok. Klasická drevotrieska s úpravou laminátovej fólie. Tu sa cenovo môžeme rovnať klasickej kuchynskej linke. Pre náročnejších zákazníkov sú samozrejme k dispozícii aj drahšie dvierka z masívu. Tu je možnosť aj bohatého zdobenia, vyrezávania, rôznych ozdôb.“  V oboch prípadoch ale získate vzhľadovo príjemnú, rustikálnu atmosféru.

V móde sú rôzne odtiene

Medzi stálice v rustikálnom svete patria prevedenia dub a buk. „V súčasnosti rastie však čoraz viac dopyt po rustikálnych kuchyniach v bielej patine, v takzvanom vintage štýle,“ hovorí Šimurda. Farebné prevedenie je pri laminovanej fólii možné akékoľvek, pri masíve je vhodnejšie nechať vyniknúť prirodzenú farbu dreva.

Dobové spotrebiče

Vyzerajú, akoby mali za sebou niekoľko storočí, ale disponujú tými najnovšími technickými vymoženosťami. Maks kuchyne dlhodobo spolupracujú so spoľahlivým talianskym výrobcom rustikálnych spotrebičov a do svojich kuchýň dodávajú moderné zabudovateľné spotrebiče najvyššej energetickej triedy a kvality s tradičným výzorom. Samozrejmosťou sú rôzne farebné vyhovenia a kombinácie, aby rustikálna kuchyňa mohla byť pravým originálom.

Rustikálny štýl aj v paneláku

Nezáleží na veľkosti priestoru, ktorý máte k dispozícii. Rustikálna kuchyňa vynikne rovnako dobre v priestrannej kuchyni rodinného domu aj v štýlovo zariadenej kuchyni panelákového bytu. „Treba zvažovať rozmiestnenie aj pozičné riešenia, ale určite priestor nie je obmedzujúci. Vieme vyskladať krásnu rustikálnu kuchyňu do každého priestoru,“ hovorí Štefan Šimurda.

Overte si kvalitu

Maks kuchyne pracujú so špičkovými dodávateľmi z Čiech. Kvalita je pri nadčasovom dizajne nesmierne dôležitá. Rustikálna kuchyňa bude moderná stále a preto je dôležitá aj životnosť, ktorá by mala byť naozaj dlhá. 

Komentáre Disqus.
(4.9/5) 8 referencií
Kuchyne MAKS

Firma Maks vznikla v roku 1999. Od svojho vzniku sa orientovala na výrobu nábytku na zákazku. V…

mata

1 710

kuchynská linka

Krasna a kvalitna kuchynska linka, zatial s vyrobkom aj s montazou maximalna…

vlado-nitra

1 949

kuchynská linka

S pracou aj s prevedenim sme velmi spokojni. Pracu hodnotim na vysoko kvalitnu…

Študentská izba

Študentská izba navrhnutá podľa požiadaviek zákazníka v modernom DTDL dekore…

Kuchyne MAKS
4.9/5 8 hodnotení

Čítajte ďalej

Praktický manuál  ako si kúpiť kuchyňu snov

Dom a byt:Vytvorte si interiér snov

Praktický manuál ako si kúpiť kuchyňu snov


05.11.201540463

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím