Podlahové kúrenie bez obmedzení

Dom a byt:Teplejší domov

Marek 13.10.201518202

Podlahové kúrenie bez obmedzení

Nemusíte zohľadňovať krytinu, báť sa prehrievania a môžete ušetriť. Vďaka unikátnej škandinávskej technológii Raychem je možné kúriť bezpečne a šetriť zároveň. Tajomstvo je v geniálne účinných samoregulačných kábloch podlahového kúrenia.

Prispôsobivé káble

Spoločnosť Raychem ako prvá na svete predstavila samoregulačné vykurovacie káble. Ich inteligencia a výnimočnosť je v prispôsobení výkonu automaticky teplotným zmenám. „Keď okolitá teplota klesne, jadro v kábli sa mikroskopicky zmrští a počet elektrických ciest v jadre sa zvýši. Tým kábel generuje viac tepla. Naopak, pokiaľ teplota stúpa, jadro sa roztiahne a vzniká menej tepla,“ vysvetľuje Miroslav Bóry zo spoločnosti Sloveco, ktorá káble dodáva a aj inštaluje. Samoregulačné vykurovacie káble sú navyše maximálne funkčné, bezpečné, a spoľahlivé. Pri rôznej teplote automaticky vedia regulovať svoj výkon a šetriť tak spotrebovanú energiu.

Rovnako teplá podlaha

Často sa stáva, že pri klasickom podlahovom kúrení je na zemi nerovnomerný rozptyl tepla. Takéto negatívum sa s použitím samoregulačných káblov absolútne vytráca. Vedia sami zabezpečiť, že teplo sa rozširuje po ploche rovnomerne a bez prehrievania, či naopak chladných miest. Ani pri vstupe do miestnosti, či pri dverách nehrozia studené plochy a naopak niekde inde horúce. Všetko sa reguluje autonómne po celej dĺžke kábla.

Bez starostí

Pri samoregulačných kábloch si nemusíte viac robiť starosti s podlahovou krytinou. Nemá žiadne obmedzenia pri pokládke materiálu na podlahu, či umiestnenia nábytku. Miroslav Bóry zo spoločnosti Sloveco hovorí, že nie je potrebné mať nábytok len na nožičkách, ani nie je nijako obmedzená jeho váha. Samoregulačný vykurovací kábel totiž bude sám regulovať teplotu a tým pádom zabráni prehrievaniu a poškodeniu kúrenia.

Dokonalý komfort

Samoregulačné káble nesmierne zvyšujú komfort bývania a vykurovania. Ak sa zohľadní aj úspora energie, ktorú ňou získate, Miroslav Bóry odhaduje návratnosť investície približne na 5 - 10 rokov. Pritom takéto podlahové kúrenie má životnosť rovnakú, ako stavba domu,ň. Neobsahuje žiadne PVC ani toxické materiály, takže aj pre život je ideálnym spoločníkom.

 

 

 

 

Komentáre Disqus.
(4.9/5) 3 referencií
sloveco

Spol. SLOVECO s.r.o. vznikla 22.11.1991 a do obchodného registra bola zapísaná 6.1.1992. Od svojho…

podlahové vykurovanie

Po roku prevádzky - bez jedinej pripomienky.

Ľubo V

1 2458

podlahové vykurovanie

Celkova spokojnost! Niektore drobnosti mohli byt lepsie spracovane.

podlahové vykurovanie

dodávka a realizácia podlahového kúrenia v rodinnom dome

sloveco
4.9/5 3 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím