Ako vybrať dobrú stavebnú firmu?

Dom a byt

Marek 11.08.20147776

Ako vybrať dobrú stavebnú firmu?

Vybrať si kvalitného, spoľahlivého a finančne primeraného dodávateľa stavieb, či rekonštrukcie môže byť oriešok. Moderné technológie, administratívne odbremenenie aj transparentné preukázanie kalkulácie. To sú základné piliere kvalitnej stavebnej spoločnosti, ktoré si treba overiť vopred. S Petrom Urbaníkom zo spoločnosti Urbaník - stavebná firma, s.r.o., sme sa zhovárali, ako zhodnotiť kvality stavebnej firmy pred začiatku spolupráce.

Pár rád pred rekonštrukciou

Porovnajte si ponuky. Nepozerajte len na konečnú cenu kalkulovanú za prerábanie, či stavbu. Zamerajte sa na dodávané komponenty. V praxi môže dodávateľ mať vysokú cenu za prácu a dodáva tie najlacnejšie komponenty. Horko ťažko vydržia dobu záruky. Niekedy za porovnateľnú cenu môžete dostať kvalitné veci a nepredraženú prácu. Profesionáli vám vedia povedať, čo sa dá spraviť s cenou, za čo sú ktoré položky a do čoho sa vám oplatí investovať a na čom sa prirodzene dá ušetriť.

Administratívne úkony nemusíte znášať vy

Jednou z najzákladnejších povinností pri akejkoľvek rekonštrukcii, či stavbe je administrácia. Stavebné povolenia, ohlášky na úradoch. Málokto vie, čo všetko je potrebné a za nedodržanie postupov hrozia sankcie, pretože neznalosť zákona neospravedlňuje. V tomto ohľade je profesionál na nezaplatenie. Poradí, čo je pri rozsahu vašej prestavby potrebné nahlásiť a často pomôže so samotným vybavovaním formalít. „Ponúkame zhotovenie stavebnej projektovej dokumentácie, zaistenie všetkých administratívnych úkonov a hlavne samotnú bezproblémovú realizáciu stavby. Všetky tieto stavebné práce sú vykonávané kvalifikovanými pracovníkmi a remeselníkmi a sú pod ich dozorom,“ hovorí Peter Urbaník zo spoločnosti Urbaník - stavebná firma, s.r.o. Dozor a zodpovedný pracovník na stavbe nesmie chýbať. Aj podľa toho môžete pripísať firme vlastnosť zodpovedná, alebo pochybná.

Technológie napredujú

Kelňa a kladivo. Takto sa stavalo pred desiatkami rokov. Dnes stavby môžu napredovať rýchlejšie, sú kvalitnejšie a samozrejme používajú sa moderné materiály. „Ponúkame moderné a príjemné bývanie pre každého. Používame najmodernejšie postupy a materiály s najvyššou kvalitou. Pokiaľ potrebujete rekonštruovať, opravovať alebo poradiť v oblasti stavebníctva, vieme vždy poradiť,“ hovorí Peter Urbaník zo spoločnosti Urbaník - stavebná firma, s.r.o. Jednou z dôležitých charakteristík modernej a kvalitnej firmy nie sú teda len postupy, ale aj samotní zamestnanci. Vedia pomôcť, zorientovať vás, majú trpezlivosť? Ochota pred zákazkou mnoho napovie o samotnej realizácii, fundovanosti firmy aj zákazníckom servise.

 

Spoločnosť Urbaník - stavebná firma, s.r.o., zaisťuje výstavbu a rekonštrukciu bytových domov ako pre súkromný, tak i pre verejný sektor. Vykonáva výstavbu a rekonštrukcie škôl, obchodných centier, administratívnych budov, športových centier, parkovacích domov a podobne. Prioritou firmy je realizovať diela v kvalite zodpovedajúcej predstavám investora a spĺňajúce požiadavky príslušných noriem.

 

foto: Urbaník - stavebná firma, s.r.o.,

Komentáre Disqus.
(5/5) 2 referencií
Urbaník

Ako správna stavebná firma vieme postaviť projekt podľa Vašich predstáv. Či už sa jedná o domy,…

Dominika

5 210

Prerábka kupeľne

Firmy pána Urbaníka nám pokladala obklady, dlažby a sanitu v kúpeľni. Tiež…

Kovalova

1 736

buranie,likvidacia sutin

Búranie starej hospodárskej budovy


Čítajte ďalej

Rekonštrukcie cez zimu, nie sú žiadny problém!

Dom a byt

Rekonštrukcie cez zimu, nie sú žiadny…


27.10.20157776

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím