Trezory – ochrana vášho majetku pred krádežou, ohňom i vodou!

Dom a byt:Zabezpečovacie systémy

Marek 29.07.201538319

Trezory – ochrana vášho majetku pred krádežou, ohňom i vodou!

V súčasnej dobe sa čoraz väčšia pozornosť sústreďuje na ochranu majetku a tým nemyslíme len peniaze, drahé kovy, šperky a podobne. Pre mnohých z nás sú dôležité  cenné papiere , listiny, doklady, ako aj elektronické dáta. Ochranu všetkých týchto spomínaných dôležitých „vecí“ nám zabezpečí kvalitný trezor. Mať trezor vo firme, alebo v domácnosti dnes nie je ničím výnimočným. Ponuka trezorov je v dnešnej dobe veľmi široká a kúpiť kvalitný trezor je možné v rôznych cenových reláciách. Spoločnosť Rottner Security Slovensko, s.r.o. ponúka najširší výber trezorov  na Slovensku. V ponuke sú trezory , ktoré sú zaradené na základe certifikačných skúšok od triedy bezpečnosti S2 až po triedu bezpečnosti EN-5.

Ochrana pred ohňom nielen zlodejom

Vyberie si skutočne každý náš zákazník. „Aktuálne máme v ponuke nábytkové trezory od triedy S2 až po triedu bezpečnosti  EN-5 , stenové trezory v bezpečnostnej triede EN-1, ohňovzdorné trezory v triedach EN-1 a EN-2, ktoré majú odolnosť voči ohňu 30, 60, 90, alebo 120 minút! V prípade týchto trezorov sú dokumenty v bezpečí, aj keď sa ocitnú v centre požiaru. V našej ponuke sú aj ohňovzdorné trezory, ktoré ochránia Vaše elektronické média (CD, DVD...). Tieto trezory odolávajú ohňu až 120 minút a počas tejto doby sú dáta chránené pred ohňom,“ hovorí o ponuke Igor Ulrich. Samozrejmosťou je aj ponuka kvalitných štandardných archivačných skríň rôznej veľkosti, ako aj ponuka špeciálnych ohňovzdorných archivačných skríň v triedach bezpečnosti S2 a EN-1. Ponuku dopĺňajú aj certifikované ohňovzdorné kartotéky.

Zámok na želanie

Trezory Rottner Security Slovensko ponúka zákazníkom s troma rôznymi spôsobmi uzamykania:
A/uzamykanie na trezorový kľúč
B/ elektronické uzamykanie
C/ uzamykanie mechanickým kombinačným zámkom

„Na želanie zákazníka vieme zabezpečiť pri vybraných modeloch aj kombináciu dvoch rôznych typov uzamykania,“ dodáva Igor Ulrich.

Vodotesnosť sa oplatí

Osobitnou skupinou v  ponuke sú ohňovzdorné a  vodotesné boxy a sejfy značky SENTRY. „Chcem upozorniť hlavne na slovíčko „vodotesné“, nakoľko takéto modely ponúka na našom trhu minimum firiem,“ hovorí Ulrich. Okrem certifikovaných trezorov je súčasťou ponuky veľký výber necertifikovaných sejfov (bezpečnostných schránok), ktoré sú vhodné pre úschovu menších finančných obnosov, alebo predmetov a dokladov nižšej hodnoty. Často sú tieto modely využívané napríklad v hoteloch, v kanceláriách. V tomto smere nájdete v Rottner Security Slovensko najširší sortiment, aký je  momentálne k dispozícii v SR.

Ochráňte aj pre zbrane

Zaujímavým segmentom patriacim k ochranným prvkom je ponuka certifikovaných i necertifikovaných skríň pre dlhé zbrane, ako aj trezorov pre úschovu  munície  a krátkych zbraní. Táto oblasť využitia sejfov a trezorov je často podceňovaná a preto dochádza k rôznym tragédiám, pokiaľ sa ku zbraniam dostanú deti, alebo iné nepovolané osoby! Viac sa o ponuke Rottner Security Slovensko môžete dozvedieť, prípadne si pozrieť „naživo“  ich ponuku v predajni na Gagarinovej ulici 10/B v Bratislave, kde vám radi pomôžu  s výberom toho správneho trezoru, ktorý bude vyhovovať vašim požiadavkám...

 

 

Komentáre Disqus.
(4.8/5) 11 referencií PRO
Rottner Security…

Naša spoločnosť je dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti Rottner Tresor GmbH. je to rodinný…

trezory

Široký výběr trezorů a hlavně poradenství. Společnost doporučuji na základě…

Servo

1 881

Trezor

Veľmi som spokojný

Marek1261

1 728

Comsafe Atlantis

dorucenie objednaného tovaru trvalo cca 2 týždne . So sejfom comsafe som…

Rottner Security…
4.8/5 11 hodnotení

Čítajte ďalej

Najlepší spôsob, ako si ochrániť firemné dokumenty

Služby pre firmu

Najlepší spôsob, ako si ochrániť firemné…


26.11.201838319

MarekSlužby pre firmu

Na čo nezabudnúť pri výbere trezoru

Dom a byt:Chránime si majetok

Na čo nezabudnúť pri výbere trezoru


27.09.201638319

Rottner…Dom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím