IP kamery s HD rozlíšením prinášajú novú úroveň bezpečnosti!

Dom a byt:Chránime si majetok

FOSCAM.sk FOSCAM.sk 28.09.201629642

IP kamery s HD rozlíšením prinášajú novú úroveň bezpečnosti!

Žiadne komplikované inštalovanie. Prehľad o dianí doma, v detskej izbe, na dvore, pred garážou, či v kancelárii. To všetko prístupné online aj zo záznamu v počítači, sieťovom video rekordéri, na mobile, ale aj na cloude. Nahrávky vo vysokom rozlíšení dopĺňajú aj inteligentné snímače, ktoré automaticky zasielajú upozornenie pri narušení sledovaného priestoru. Tým všetkým dnes menia IP kamery s HD rozlíšením svet bezpečnostných technológií. Ak ste doteraz nad kamerou váhali, práve teraz je čas rozhodnúť sa.

Precízne rozlíšenie ochráni majetok aj dieťa

Moderné IP kamery s HD snímaním už umožňujú zobrazenie s vysokým rozlíšením 2560x1440px (4MPx). Vďaka tomu zachytáva obraz viac detailov a je možné ho viacnásobne digitálne priblížiť bez straty kvality. Ide o nenahraditeľného pomocníka napríklad pri identifikácii páchateľa. Vysoké rozlíšenie sa hodí napríklad aj v detskej izbe, detská video pestúnka dozerá aj na diaľku na dieťa a všetko vidíte v detailnej kvalite. Rozoznáte aj najmenší pohyb dieťaťa, či sa smeje, plače a to dokonca aj v tme pomocou nočného videnia. Vždy viete, čo sa s vašim dieťaťom deje! Takúto pestúnku oceníte aj počas dovolenky. Či už idete do exotiky, alebo na lyžovačku. V hoteli majú WiFi, takže si večer pokojne môžete s partnerom odskočiť na pohárik do baru, kamera bezpečne dozrie na vašu ratolesť. Kamera je ideálny spoločník na každú rodinnú cestu.

Kamera FOSCAM

Žiadna zložitá inštalácia

Obraz z IP kamery môžete prenášať aj prostredníctvom internetu, pričom si nevyžaduje žiadne špecifické nároky na hardvér. Kameru môžete pripojiť ku všetkým typom štandardných počítačov. Vďaka funkcii P2P (Peer-to-Peer Protokol určite poznáte z torrentov) je inštalácia kamery hotová za pár minút. Stačí do aplikácie v mobile naskenovať QR kód, zadať heslo a kamera je okamžite pripravená na použitie. Kamery disponujú možnosťou prezerania videa pomocou štandardného web prehliadača, takže nie je nutná inštalácia obslužného programu. To umožňuje kontrolu obrazu z akéhokoľvek miesta na svete, kde sa dostanete k internetu.

Kamera FOSCAMK obrazu aj audio

Moderné IP kamery s HD rozlíšením zaznamenávajú aj zvukovú stopu a je možné ich použiť aj pre obojsmernú komunikáciu. Kamera dokáže zvuk nielen zaznamenávať, ale aj reprodukovať. Túto funkciu využijú najmä rodičia, ak používajú kameru ako detskú pestúnku. Priblíženie obrazu, či už optické, alebo digitálne je ďalšia z funkcií, ktoré ponúkajú IP kamery FOSCAM. Ak sa chcete bližšie pozrieť napríklad na dianie v izbe, či pred domom obraz môžete jednoducho priblížiť pomocou funkcie Zoom.

Kamera FOSCAM zoom

Inteligentné senzory upozornia na problém

Nové typy IP kamier už nedisponujú len klasickým vyhodnocovaním pohybu. Moderné technológie umožnili vylúčiť spustene záznamu napríklad pohybom stromu vo vetre. Senzory vyhodnocujú výšku, pohyb, dokonca aj teplotu a poskytujú tak omnoho presnejšie výsledky detekcie pohybu.
Výhodou sú aj Push správy, ktoré Vás okamžite na mobile upozornia, že v snímanom priestore sa niečo deje. Bez zdržania a zbytočného čakania na e-mail s upozornením. Máte dokonale prehľad o tom, čo sa v dome a jeho okolí deje. Navyše nepotrebujete stále sledovať, či je všetko v poriadku. Na závažné okolnosti vás kamera sama upozorní priamo na mobile. Dokonalé riešenie vďaka čomu získate pocit absolútneho bezpečia.

Kamera FOSCAMUvidíte aj v noci

HD technológia IP kamier FOSCAM dokáže snímať vo vysokom rozlíšení aj počas noci. Pri interiérových kamerách až do vzdialenosti 8 metrov. IP kamery určené do exteriéru sú dokonale chránené pred nástrahami počasia, dažďom, snehom, mrazmi a disponujú aj predĺženým nočným videním ako kamery určené do interiéru, až do vzdialenosti 30 metrov. Nehovoriac o tom, že s narastajúcimi prípadmi vandalizmu je kamerové monitorovanie auta, garáže, či celého objektu stále potrebnejšie. Príkladom je model FI9828P. Je otočná s 3x optickým zoomom aj obojsmerným audiom. Ide o profesionálny model s detekciou pohybu, pripojiteľnou ako cez WiFi, tak aj LAN kábel. Ideálne sa hodí na parkoviská, chaty, domy, skladové priestory a všade tam, kde je potrebné zabezpečenie. Funkcie kamery totiž vyhovujú požiadavkám bezpečnostného systému doma, vo firme a ďalších strážených objektoch. Ide o jeden z najspoľahlivejších spôsobov, ako ochrániť svoj majetok.

Pozrite si v krátkom videu, čo všetko dokážu IP kamery s HD rozlíšením!

Komentáre Disqus.
(4.7/5) 23 referencií
FOSCAM.sk

IP kamery Foscam patria do generácie pokročilých, vysoko kvalitných sieťových kamier navrhnutých…

Ludovit G

1 639

FI9900P WiFi vonkajšia HD…

Kamera je v poriadku, všetko funguje tak ako má.

Jan S

1 474

FI9821P WiFi otočná P2P HD IP…

Spokojnosť so všetkým, kamera zatiaľ funguje, takže ok. Komunikácia, cena aj…

Tatiana P

1 217

FosBaby – detská video pestúnka

S komunikáciou zo strany dodávateľa FOSCAM sme v podstate spokojní. Čo sa týka…

FOSCAM.sk
4.7/5 23 hodnotení

Čítajte ďalej

Túžite po bezpečnejšom domove? IP kamera je spoľahlivé a lacné riešenie!

Dom a byt:Zabezpečovacie systémy

Túžite po bezpečnejšom domove? IP kamera je…


22.07.201529642

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím