Túžite po bezpečnejšom domove? IP kamera je spoľahlivé a lacné riešenie!

Dom a byt:Zabezpečovacie systémy

Marek 22.07.201534914

Túžite po bezpečnejšom domove? IP kamera je spoľahlivé a lacné riešenie!

Stačí pripojenie Wi-Fi, malá kamera a máte pod dozorom akýkoľvek objekt. Dokonca kdekoľvek na celom svete. Na sledovanie obrazu z IP kamery vám stačí sa iba pripojiť na internet. Monitorovať môžete garáž, byt, dieťa, či vytvoriť komplexný kamerový systém kancelárie a to všetko za priaznivé ceny.

Dokonalý pomocník

Štandardná bezdrôtová IP kamera sa vyznačuje vysokou kvalitou obrazu a zvuku, H/V rotáciou, vzdialeným pripojením cez internet, detekciou pohybu, nočným videním, možnosťou záznamu videa po sieti. Foscam bezdrôtové IP kamery sú navrhnuté na prenos živého video a audio obsahu cez internet priamo do webového prehliadača, smartphonu, nahrávacieho zariadenia v miestnej sieti alebo kdekoľvek na svete. To je ich základná výhoda a devíza, ktorá z nich robí prakticky neprestajného strážcu vášho obydlia.

Spoľahlivá pestúnka

Funkcie IP kamery Foscam sú použiteľné aj ako Baby monitor. Vďaka nemu vidíte, ako sa dieťa má, či je v poriadku, z funkciou nočného videnia môžete pozerať televíziu a zároveň mať prehľad o tom, či vás dieťa nepotrebuje. Vďaka prenosu zvuku tak plne nahrádza aj klasické vysielačky. Vďaka kamere však môžete vidieť, či dieťa, len zamrnčalo zo spánku, alebo sa skutočne zobudilo.

Do vonkajších priestorov aj s nočným videním

IP kamery nie sú však vhodné len do interiérov. Pokojne poslúžia aj na monitorovanie návštevníkov pri bráne vášho domu, alebo ako dozor, keď nebudete doma. Napríklad bezdrôtová IP kamera Foscam FI8905W s objektívom 6mm (42°) sa vyznačuje vysokou kvalitou obrazu, nočným videním prevedením konštrukcie odolnej voči vode a vonkajším poveternostným podmienkam. Nemusíte sa preto báť nechať ju vonku v lete aj zime s pocitom, že o váš domov je postarané. Mnohé kamery poskytujú aj možnosť automatického zaznamenávania, a detekciu pohybu, kedy sa samé spustia. Čo vám uľahčí identifikáciu páchateľov v prípade problémov.

Ceny IP kamier sú lákavé

Štandardnú IP kameru môžete dostať už za 64 eur, vhodnú do interiéru aj ako plnohodnotný baby monitor. Ani kamery s detekciou pohybu, či otočným systémom nepredstavujú astronomickú investíciu. Napájanie kamier je zväčša realizované dátovým káblom a vďaka tejto technickej vymoženosti môžete mať špičkový kamerový systém za niekoľko desiatok eur so špičkovým obrazom aj záznamom.

 

IP kamery Foscam patria do generácie pokročilých, vysoko kvalitných sieťových kamier navrhnutých pre vzdialené monitorovanie, ktoré charakterizujú vlastnosti ako vysoký výkon, ľahkosť použitia a dostupnosť. Spoločnosť SmartPro je autorizovaný distribútor pre Slovenskú Republiku (od roku 2011) a všetky produkty sú zasielané priamo zo Slovenskej Republiky. Zakúpením výrobku priamo od Foscam SK získavate nielen samotný výrobok, ale i službu s pridanou hodnotou vo forme zaslania výrobku zo skladu v Slovenkej Republike, kompletnú po-predajnú technickú podporu a záručný/pozáručný servis.

 

Komentáre Disqus.
(4.7/5) 23 referencií
FOSCAM.sk

IP kamery Foscam patria do generácie pokročilých, vysoko kvalitných sieťových kamier navrhnutých…

RichardL

1 455

C2 WiFi HD IP kamera, PIR (biela)

Komunikácia a dodanie bez problémov. S funkčnosťou IP kamery maximálna…

David K

1 599

R4 WiFi otočná HD (4MPx) IP kamera

Spokojnosť so všetkým , akurát mám jeden technický problém - zabezpečiť…

FOSCAM FI9828W

Kupil som u vas 2x9828 a nvr ktore ma problem s p2p -> kamery su super aj…

FOSCAM.sk
4.7/5 23 hodnotení

Čítajte ďalej

Cloudové služby k IP kamerám zvyšujú ich efektivitu

Služby pre firmu

Cloudové služby k IP kamerám zvyšujú ich…


20.02.201834914

MarekSlužby pre firmu

Elektronické pestúnky dohliadnu na deti bez ohľadu na vek

Dom a byt:Najkrajšie Vianoce

Elektronické pestúnky dohliadnu na deti bez…


30.11.201734914

MarekDom a byt

Vianočné darčeky, ktoré potešia každého muža

Dom a byt:Najkrajšie Vianoce

Vianočné darčeky, ktoré potešia každého muža


29.11.201734914

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím