Vianočné darčeky, ktoré potešia každého muža

Dom a byt:Najkrajšie Vianoce

Marek 29.11.201719508

Vianočné darčeky, ktoré potešia každého muža

Možno už všetko má. No pri hlbšom zamyslení vlastne chlap vždy príde na to, že trochu viac techniky do domácnosti nemôže byť zlé. Presne takýmto skvelým darčekom môže byť IP kamera, ktorá je zábavkou, bezpečnostným prvkom, hračkou, ale aj skvelým darčekom pod stromček.

Výhodné možnosti monitorovania interiéru

IP kamery predstavujú skvelú možnosť, ako jednoducho, rýchlo a lacno mať svoje vlastné monitorovacie zariadenie. Jednou z noviniek na použitie v interiéri je napríklad FOSCAM C1 Lite s inovatívnym dizajnom a HD senzorom s rozlíšením 720P. Ľahko sa uchytí na stôl, strop či stenu a automaticky sa pripojí na Wi-Fi sieť. V tom momente je pripravená na snímanie odkiaľkoľvek! Je navyše veľmi praktická, spratná a elegantná. A konečne to bude opäť zábava pre muža na dlhé večery. Môže monitorovať prakticky čokoľvek. Od detí v izbe, cez garáž až po schodište, alebo zimnú záhradu. Je to skvelý pomocník napríklad pre monitorovanie domácich zvierat v čase neprítomnosti. Výber z množstva interiérových kamier nájdete tu.

Komplexný prehľad o okolí

Auto pred domom, vonkajšie priestory alebo garáž. Koľkokrát má muž tendenciu všetko skontrolovať a zistiť, či sa nič nedeje? Môžete využiť monitoring celého pozemku pekne z pohodlia postele. To ponúka napríklad vonkajšia otočná HD IP kamera FI9928P. So štvornásobným optickým priblížením si vychutnáte pohľad v detaile. Na jej využívanie nepotrebujete nič špeciálne. Pomocou funkcie Plug&Play už nie je potrebné žiadne nastavovanie pre vzdialený prístup. Konštrukcia je z pevného hliníka, takže odolá aj tomu najhoršiemu počasiu. Všetky exteriérové kamery vhodné ako darček nájdete tu.

Domov pod dohľadom aj na diaľku

Výhodou IP kamier je, že nepotrebujú žiadnu inštaláciu a ani vedenie rozvodov. Ich používanie je preto doslova hravé a také sú aj aplikácie, ktoré z kamier dostanú maximum. Absolútne najlepšou funkciou IP kamier je možnosť vzdialeného pripojenia. To znamená sledovanie živého obrazu odkiaľkoľvek. Či už z lyžovačky na horách, alebo z exotickej pláže. Na záhradu, auto, či do kuchyne môžete okamžite dozrieť. Kontrolujete, či je všetko v poriadku, či dom alebo byt nezatopilo, jednoducho všetko vidíte v priamom prenose. To je omnoho pokojnejšia dovolenka, ak viete, že doma je všetko v poriadku.

Technológie, ktoré oceníte

Online prístup je možný cez smartfón so systémom Android OS a iOS. Problémom nie je ani sledovanie obrazu cez online prístup a web prehliadač. Použiť môžete pripojenie cez pevnú IP adresu, DDNS, ale k dispozícii je aj cloudové úložisko na https://www.myfoscam.com/. To už je síce platená služba, ale poskytuje možnosť voľby  7 dňového alebo 30 dňového záznamu. Takisto máte k dispozícii zasielanie push správy aj s pripojenou fotografiou, ak sa niečo nezvyčajné začne diať.  

 

IP kamera je spojenie bezpečia a zábavy. Pretože každý muž takéto vychytávky jednoducho miluje. Ak preto hľadáte skvelý darček pre chlapa, určite navštívte FOSCAM.

 

Komentáre Disqus.
(4.7/5) 22 referencií
FOSCAM.sk

IP kamery Foscam patria do generácie pokročilých, vysoko kvalitných sieťových kamier navrhnutých…

FOSCAM C1

Dodávka kamery bola nasledujúci pracovný deň, v cene kamery je už zahrnutý aj…

Matej Hloska

1 193

FI9826P WiFi otočná HD IP kamera,…

Keďže ide o jedinú firmu s výrobkami FOSCAM na Slovensku, nemám s čím porovnať…


Čítajte ďalej

IP kamery s HD rozlíšením prinášajú novú úroveň bezpečnosti!

Dom a byt:Chránime si majetok

IP kamery s HD rozlíšením prinášajú novú…


28.09.201619508

FOSCAM.skDom a byt

Túžite po bezpečnejšom domove? IP kamera je spoľahlivé a lacné riešenie!

Dom a byt:Zabezpečovacie systémy

Túžite po bezpečnejšom domove? IP kamera je…


22.07.201519508

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím