Elektronické pestúnky dohliadnu na deti bez ohľadu na vek

Dom a byt:Najkrajšie Vianoce

Marek 30.11.201714900

Elektronické pestúnky dohliadnu na deti bez ohľadu na vek

Elektronické pestúnky sú vynikajúcou pomocou pri narodení dieťaťa. Umožňujú mať batoľa pod dohľadom prakticky neustále. Ak dieťa vyrastie, to však neznamená, že pestúnka nebude viac potrebná. Niekedy dokonca nadobudne ešte väčší význam.

Komfort starostlivého pohľadu

Ani ten najsnaživejší rodič na svete nedokáže mať oči všade, ale s elektronickou detskou video pestúnkou FosBaby sa efektivita dohľadu výrazne zvyšuje. FosBaby je špeciálne navrhnutá tak, aby ponúkala pohľad na situáciu v postieľke, alebo v detskej izbe z ktoréhokoľvek miesta. Je jedno, či ste si odskočili k sporáku, na toaletu, alebo si dáte šálku čaju. Dieťa neustále vidíte aj na mobile, či tablete. Kamera je vybavená HD obrazom prenášaným bezdrôtovo. Je vybavená aj teplotným senzorom a senzorom vlhkosti, možnosťou otočenia na diaľku. Môžete s ňou otáčať v rozsahu horizontálne 320° a vertikálne 100°. To znamená, že dokážete reagovať na pohyb dieťaťa, alebo snímať iné miesto v izbe a to aj v noci vďaka nočnému videniu.

Nie je to len o kontrole

FosBaby vám uľahčí dohľad nad dieťaťom, ale nejde len o kontrolný mechanizmus. Kamera je vybavená slotom pre microSD, ktorá umožňuje zaznamenať jedinečné momenty s vašou ratolesťou. Môžete tak zachytiť jeho prvé kroky, lezenie, ako sa usmieva v postieľke, alebo natočiť aj prvé oslavy, jeho výkresy, či spoločné hry a bláznenie. Je milión chvíľ, ktoré stoja za to, aby ich rodičia uchovali ako spomienky na detstvo.

Výborná počas večera

Elektronická pestúnka je unikátna možnosť, vďaka ktorej dokážete spiace dieťatko nechať pokojne aj vo vedľajšej izbe po tom ako zaspí a spoločne s partnerom si dať pri filme pohár vína, alebo sa venovať sami sebe. Pritom máte neustále možnosť monitorovať, čo s deje vo vedľajšej miestnosti. Výhodou je aj prenos zvuku, takže aj na plač, alebo prebudenie vás kamera okamžite upozorní. Zariadenie má zabudovanú aj možnosť prehrávania jemných melódií pre pokojný spánok dieťaťa. Inštalácia je extrémne jednoduchá. Stačí do aplikácie naskenovať QR kód umiestnený na kamere, zadať heslo na Wi-Fi a všetko je pripravené.

Oceníte aj vo vyššom veku

Elektronická pestúnka nemusí byť riešenie len na prvé roky rastu vášho dieťaťa. Môže to byť vynikajúci pomocník aj počas chvíľ, keď je dieťa staršie, ostáva prvý raz samo doma a vy máte obavy, aby to zvládlo. Prípadne aby neusporiadalo párty pre celé sídlisko a podobne. Vďaka takejto malej kamere dokážete mať svoj byt a aj dieťa pod kontrolou napríklad aj na dovolenke, lyžovačke, alebo kdekoľvek sa nachádzate. Navyše aj dieťa môže mať takýmto spôsobom kontakt s vami. Detskú pestúnku určite po pár rokoch nevyhodíte, naopak, jej vlastnosti oceníte aj pri iných situáciách.

Elektronické pestúnky FosBaby nájdete na stránke FOSCAM.

Komentáre Disqus.
(4.7/5) 22 referencií
FOSCAM.sk

IP kamery Foscam patria do generácie pokročilých, vysoko kvalitných sieťových kamier navrhnutých…

Tatiana P

1 162

FosBaby – detská video pestúnka

S komunikáciou zo strany dodávateľa FOSCAM sme v podstate spokojní. Čo sa týka…

David K

1 361

R4 WiFi otočná HD (4MPx) IP kamera

Spokojnosť so všetkým , akurát mám jeden technický problém - zabezpečiť…

Ludovit G

1 401

FI9900P WiFi vonkajšia HD…

Kamera je v poriadku, všetko funguje tak ako má.

FOSCAM.sk
4.7/5 22 hodnotení

Čítajte ďalej

IP kamery s HD rozlíšením prinášajú novú úroveň bezpečnosti!

Dom a byt:Chránime si majetok

IP kamery s HD rozlíšením prinášajú novú…


28.09.201614900

FOSCAM.skDom a byt

Túžite po bezpečnejšom domove? IP kamera je spoľahlivé a lacné riešenie!

Dom a byt:Zabezpečovacie systémy

Túžite po bezpečnejšom domove? IP kamera je…


22.07.201514900

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím