K bezpečnostným zariadeniam patrí aj bezpečná inštalácia

Dom a byt:Zabezpečovacie systémy

Marek 22.07.201527664

K bezpečnostným zariadeniam patrí aj bezpečná inštalácia

Kúpiť si bezpečnostnú kameru cez internet je ako kupovať mačku vo vreci. Proti zákazníkovi nehrajú len menšie technické znalosti, v ktorých mu nemá kto poradiť, ale aj neodborná inštalácia. Vďaka odbornej inštalácii kamera, alarm aj každé zabezpečovacie zariadenie slúži presne tak ako má.

Zariadenia výsostne s inštaláciou

V spoločnosti SpinTN nepredávajú samostatné produkty ako v internetovom obchode, k bezpečnostným kamerám a všetkým bezpečnostným zariadeniam dodávajú aj profesionálnu inštaláciou. „Našou prioritou je, aby zákazník dostal komplexnú službu. Vždy dodávame zariadenia s kompletnou montážou aj sprevádzkovaním,“ hovorí Iveta Marčeková. Tento prvok je dôležitý ako pre správne fungovanie kamier, tak aj pre udržanie záruky. Netýka sa však len kamier, ale aj alarmov, vrátnikov a každej zabezpečovacej techniky.

Správna inštalácia rovná sa správna funkčnosť

V prípade alarmu je precízne nastavenie nesmierne dôležité. Vo firme SpinTN vždy zákazníkovi poradia, čo na jeho požiadavky bude ako cenovo aj funkčne najvýhodnejšou alternatívou. Máloktorý laik presne pozná zariadenia, ktoré splnia jeho potreby. Preto je konzultácia tým najdôležitejším krokom ešte pred odovzdaním cenovej ponuky.

Alarmy, ktoré vyriešia vaše obavy

Spoločnosť SpinTn sa špecializuje na zaistenie komplexných bezpečnostných systémov. Okrem štandardných kamerových systémov, audio / video vrátnikov, či dochádzkových systémoch ponúkajú aj vysoko citlivé alarmy pre systémy signalizácie vlámania a napadnutia – od jednoduchých modulov vhodných na zabezpečenie stánkov a chatiek, firiem, výrobných hál. Po rozšírené veľké systémy spájajúce funkciu zabezpečovacieho systému s funkciami domácej automatizácie a kontroly vstupu. Profesionálne bezpečnostné zariadenia by mal zapájať rovnako pracovník pracujúci s bezpečnosťou, nie len vyučený elektrikár. Vďaka tomu máte istotu, že zabezpečenie bude fungovať správne.

 

Komentáre Disqus.
(5/5) 14 referencií
SpinTN

Firma SPIN TN s.r.o. od svojho vzniku 16.2.2001, realizovala niekoľko desiatok komplexných montáží…

dodávka a montáž CCTV

Pre spoločnosť sme dodávali viacero systémov CCTV od predaja až po kompletnú…

Rodinný dom

Na rodinnom dome sme inštalovali kamerový systém s pripojením podľa želania…

dokdok

1 1113

Brokovnice,s.r.o.

Super termíny, super dodávka a servis! Maximálna spokojnosť ! Ceny neviem…

SpinTN
5/5 14 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím