Klimatizácia s plazmovým filtrom nahradí aj práčku vzduchu

Dom a byt:Chladíme v lete

KLIMÁNIA KLIMÁNIA 10.05.201626175

Klimatizácia s plazmovým filtrom nahradí aj práčku vzduchu

Ovzdušie okolo nás je v neustále horšom stave. To prispieva k výskytu chorôb dýchacích ciest, alergií a ďalších následkov vrátane tých najvážnejších civilizačných ochorení. Klasické práčky vzduchu už prestávajú byť účinné. Klimatizácie s technológiou plazmového filtra však riešia aj tento problém.

Bežné práčky vzduchu pracujú na báze rozličných systémov. Vedú vzduch cez tkaniny a extra jemné siete a  potom ho recirkulujú späť do miestnosti. Vzduch v miestnosti je aj tak čistejší, ale hranicu na zachytenie znečistenia je tvorená hranicou jemnosti tejto siete. Plazmový filter možno preto označiť za revolučný krok v čistení vzduchu. Pritom netreba kupovať žiadne externé zariadenie. Môže byť súčasťou klimatizácie.

Princíp činnosti plazmového filtra

Plazmový filter používa na odstránenie nečistôt zo vzduch úplne iný princíp čistenia ovzdušia. Podstatou je, že vzduch sa prevedie cez vysokonapäťové, elektrické pole, ktoré ho jednosmerne polarizuje spolu s časticami nečistôt. Taktopolarizovaný vzduch potom prechádza cez druhé elektrické pole s opačnou polaritou, ktoré predtým nabité častice nečistôt k sebe pritiahne.                     

Revolučné čistenie priamo z ambulancií lekárov

Metóda plazmového filtra umožňuje, aby sme zo vzduchu odstránili aj tie najmenšie nečistoty, hoci aj baktérie a vírusy. Na efektivitu plazmového filtra poukazuje aj jeho použitie na operačných sálach a v ambulanciách lekárov.

Všetky filtre v jednom balení a do konca života

Filtračný systém vyvinutý firmou LG by nebol úplný, keby sme ho nemohli používať do konca života. Preto bol plazmový filter vyvinutý tak, aby sa dal čistiť, netreba ho meniť, nevznikajú ďalšie zvýšené náklady. Oproti iným typom filtrov je znovu použiteľný a vy tak v klimatizácii získate nielen zariadenie na chladenie, kúrenie, ale aj vysoko účinnú filtráciu vzduchu. Pre alergikov, astmatikov a ľudí so zníženou imunitou, je to najideálnejšie riešenie.

Najkomplexnejšie čistenie vzduchu vďaka unikátnej kombinácii

Plazmový filter LG podľa jednotlivých filtračných elementov obsahuje antibakteriálny predfilter, ktorý zavhytí väčšie chĺpky a nečistoty. Ďalej nano filter Nano Carbo so zrniečkami aktívneho uhlia, ktorý eliminuje pachové molekuly veľkosti nanometra, čím odstráni aj zápach, hoci pribudol aj trojitý filter zápachov, ktorý obsahuje organické filtračné vložky, viažuce komponenty vzduchu spôsobiace nevoľnosti, bolesti očí a krku. Súčasne filter viaže formaldehyd zodpovedný za syndróm „nového domu“, ktorý môže spôsobiť aj zapálenie pokožky, nutkanie na dávenie a aj zápaľ pľúc. Nano bio fúzny filter obsahuje enzýmy rozmerov nanometra, ktoré rozložia bunkovú stenu baktérie, potom zničia jadro bunky. Kým tradičné metódy len inaktivujú vonkajšiu stenu bunky, táto metóda sterilizácie dokonale zničí baktérie. Posledným je zmienený plazmový filter. Ten odstráni mikroskopické znečistenia, dym, zvieracie chlpy, roztoče, peľ, baktérie, dokonca aj vírusy. Týmto spôsobom filtrovania sa dá zabrániť astmatickým a alergickým ochoreniam. Okrem plazmového filtra existujú aj ďalšie filtre, ktoré spravia z vašej klimatizácie naozaj zodpovednú čistiareň vzduchu. 

Pozrite si výsledky laboratórnych testov plazmového filtra:

Kitasato Research Center of Environmental Sciences

Výsledok testu  inaktivácie zárodkov: stupeň filtrácie 99,9% (No. 16_0113_1,2,3)

Japan Food Research Laboratories

 Výsledok testu  inaktivácie zárodkov: stupeň filtrácie 99,9% (No. 104093863-001,2,3,4,5)

Japan Spinners Inspecting Foundation (No. 624217, 019355-13)

NBC dezodoračný účinok 4 typy testov výsledok s istotou 78-98%

FITI Korea Consumer Science Center (No. 513104-195-A-01)

Výsledok testu na ničenie baktérií a húb: s istotou 99,9%

ITS(International Technical Standard Center) (No. IL26937-A,B)

Test na inaktiváciu baktérií výsledok: s istotou 99,9%

 

Komentáre Disqus.
(4.9/5) 64 referencií
KLIMÁNIA

Prečo by ste míňali veľké peniaze na nekvalitné klimatizačné zariadenia? My Vám ponúkame kvalitu za…

LG P18EL

Predaj a montáž klimatizácie typu LG P18EL.

Midea MSC-12HRDN1

Predaj 1 ks klimatizácie typu Midea MSC-12HRDN1.

KLIMÁNIA
4.9/5 64 hodnotení

Čítajte ďalej

Pri výbere klimatizácie treba zohľadniť viacero parametrov

Dom a byt:Je Vám teplo

Pri výbere klimatizácie treba zohľadniť…


06.06.201526175

MarekDom a byt

Vyberáme a nastavujeme správny výkon klimatizácie

Dom a byt

Vyberáme a nastavujeme správny výkon…


20.06.201426175

MarekDom a byt

Novinky v klimatizáciách 2014

Dom a byt:Vyberáme klimatizáciu

Novinky v klimatizáciách 2014


19.06.201426175

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím