Nový dodávateľ klimatizácií na Slovensku

Dom a byt:Svieže leto

Joli Joli 18.06.2024795

Nový dodávateľ klimatizácií na Slovensku

Kreativita, podnikateľský duch, pracovitosti a vízia vytvoriť modernú a efektívnu klimatizáciu. Aj tak by sa dal opísať začiatok cesty dvoch šikovných pánov, ktorí sa rozhodli navrhnúť prvú slovenskú klimatizáciu. A podarilo sa im to! Zoznámte sa so slovenskou značkou klimatizácií BOLE.

Klimatizácia BOLE

Firma BOLE Air Conditioner s. r. o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2019. Práve v tomto roku začali z fabriky, ktorá vyrába špičkové zariadenia pre japonskú značku klimatizácií vychádzať prvé klimatizácie BOLE určené špeciálne pre slovenských zákazníkov.

Klimatizácia BOLE nezaostáva svojimi funkciami za známejšími značkami klimatizácií. BOLE sú vyspelé klimatizácie s ekologickým chladivom R32, energetickou účinnosťou A++/A++, WiFi ovládaním cez mobil, prvkami umelej inteligencie, automatickým čistením, režimom znižovania vlhkosti a množstvom ďalších skvelých funkcií, ktoré uspokoja potreby aj náročnejších klientov.

Zistite viac informácií o klimatizácií BOLE AIR351201

Teraz môžete získať klimatizáciu BOLE za akciovú cenu

Aké výhody ponúka BOLE klientom?

Značka BOLE vznikla, aby ponúkla kvalitné klimatizačné jednotky v prijateľných cenách a s kvalitnými službami, odbornou montážou a profesionálnym servisom. Ako jedna z mála firiem poskytuje svojim zákazníkom predĺženú 5 ročnú záruku pri pravidelnom servise.

Ich cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov, preto medzi ich priority patrí poskytovanie kvalitných služieb, pravidelná komunikácia a riešenie potrieb zákazníkov počas celej životnosti zariadenia. Veľkým plusom je kompletná skladová zásoba náhradných dielov, vďaka čomu vedia poskytnúť svojim zákazníkom okamžitý servis a v prípade potreby kompletnú výmenu vnútornej alebo vonkajšej jednotky.

Inštalácia a servis klimatizácií Samsung

Okrem distribúcie vlastnej značky klimatizácií sa BOLE Air Conditioner s. r. o. venuje aj inštalácií a servisu klimatizácií Samsung v Bratislave a okolí. V ich portfóliu nájdete špičkové modely klimatizácií Samsung Elite, Pure, Comfort, Avant Cebu či základný model AR35.

Pridajte sa k partnerom značky BOLE

Inštalujete klimatizácie a chceli by ste zaradiť do ponuky kvalitnú klímu za výbornú cenu, ktorú nebudú mať všetky konkurenčné firmy na okolí? Spoločnosť BOLE Air Conditioner s. r. o sa venuje inštalácií a servisu klimatizácií v Bratislave a okolí. Teraz však hľadajú partnerov pre značku BOLE - inštalačné spoločnosti na severnom, strednom a východnom Slovensku. Viac informácií o spolupráci.

Ak sa chcete dozvedieť viac, konzultácie, dodanie a montáž klimatizačných zariadení realizuje spoločnosť.

www.bole-klimatizacie.sk

+421 948 272 409

           

Najlepšie je preveriť si recenzie a hodnotenia vybranej spoločnosti vopred. 

Komentáre Disqus.
(5/5) 8 referencií PRO
BOLE Klimatizácie

Sme Slovenská firma, ktorá sa rozhodla predávať a budovať na trhu vlastnú značku klimatizácií BOLE.…

Inštalácia klimatizácie BOLE -…

Klímu BOLE máme pomaly už tretí rok a spokojnosť veľká, ani neviem čo by som…

Montáž klimatizácie BOLE - Malinovo

Super, spokojnosť veľká. Odporúčam. Klímu máme už dva roky a funguje tak, ako…

Michal U

1 12

Montáž a záručný servis…

Klimatizáciu Samsung nám inštalovali už pred troma rokmi a funguje v pohode,…

BOLE Klimatizácie
5/5 8 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím