Pri výbere klimatizácie treba zohľadniť viacero parametrov

Dom a byt:Je Vám teplo

Marek 06.06.201527564

Pri výbere klimatizácie treba zohľadniť viacero parametrov

Prvé dni vyšších teplôt nám dávajú jasné znamenia, že trochu chladu by nebolo od veci. Klimatizácia je vynikajúci pomocník a nielen na zníženie teploty v miestnosti. Vie zvýšiť komfort bývania aj spraviť vzduch zdravším. Len si treba vybrať tú správnu.

Značka nie je len o cene

V prípade klimatizácie nie je značka len štýlovou záležitosťou. Pán ŠtefkovičKlimánia.sk hovorí, že je dôležité vedieť, kde značka svoje jednotky vyrába: „Je dobré vsadiť na kvalitné a overené značky, zistiť kde skutočne majú výrobne. Mnoho značiek totiž vyrába v Číne, hoci sa tvária ako svetové. Značka veľa napovie a Daikin, alebo Fujitsu, či Samsung a LG stále držia svoju kvalitu výroby.“ Klimatizácia nie je ako tričko, pri nej je značka omnoho viac ako iba módna ozdoba.

Moderné ovládanie

Existujú klimatizácie, ktoré zapnete a vypnete. Potom sú tu tie, ktoré môžete ovládať pomocou domáceho WiFi. Vďaka tomu si môžete nastaviť teplotu, ktorá vás bude čakať doma po návrate z práce. Čo môže byť príjemnejšie? Ovládanie funguje na diaľku. Nastavíte si teplotu. Klimatizáciu môžete aj pokojne vypnúť, ak ste na to doma zabudli. Ovládanie na diaľku je určite jeden z parametrov, ktoré netreba podceniť.

Zdravší vzduch vďaka klíme

Pán Štefkovič zo spoločnosti Klimánia  upozorňuje, že klimatizácia už nie je len akousi chladničkou na vzduch. Vďaka nej môžete mať vzduch v miestnosti zdravší. Samozrejmosťou sú bežné prachové aj peľové filtre, novinkou je ionizátor v klimatizácii, ktorý účinne likviduje choroboplodné zárodky a do miestnosti spolu s chladom dodáva aj čerstvý a zdravý vzduch. Ionizátor zároveň nie je klasický filter a preto ho netreba ani vymieňať, či čistiť.

Servis musí byť

Hoci ionizátor starostlivosť nepotrebuje, v prípade ostatných filtrov pán Štefkovič radí čistiť klimatizácii raz ročne, najlepšie pred začiatkom sezóny. Budete tak mať pripravené zariadenie, ktoré dodá chladný, svieži a bezpečný vzduch pre vaše pľúca.

 

Chcete o výbere klimatizácie vedieť ešte viac? Neváhajte osloviť spoločnosť Klimánia, ktorá ponúka  kvalitu za dostupnejšie ceny. Spoločnosť ponúka šancu, aby klimatizácia bola vnímaná ako luxus dostupná pre každého. Užívajte si pohodlie Vášho klimatizovaného bytu dlhé roky.

Komentáre Disqus.
(4.9/5) 64 referencií
KLIMÁNIA

Prečo by ste míňali veľké peniaze na nekvalitné klimatizačné zariadenia? My Vám ponúkame kvalitu za…

luve

3 1445

Daikin FTXV35AB

V poriadku.

Daikin FTXN35L

Predaj 2 ks klimatizácie typu Daikin FTXN35L.

KLIMÁNIA
4.9/5 64 hodnotení

Čítajte ďalej

Klimatizácia s plazmovým filtrom nahradí aj práčku vzduchu

Dom a byt:Chladíme v lete

Klimatizácia s plazmovým filtrom nahradí aj…


10.05.201627564

KLIMÁNIADom a byt

Vyberáme a nastavujeme správny výkon klimatizácie

Dom a byt

Vyberáme a nastavujeme správny výkon…


20.06.201427564

MarekDom a byt

Novinky v klimatizáciách 2014

Dom a byt:Vyberáme klimatizáciu

Novinky v klimatizáciách 2014


19.06.201427564

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím