Na mieru znamená prispôsobiť sa predstavám!

Dom a byt:Vytvorte si interiér snov

Marek 30.10.201532324

Na mieru znamená prispôsobiť sa predstavám!

Do najmenšieho detailu splniť predstavy klienta. To je idea Andreja Chudíka z NEW DESIGN a presne s takýmto odhodlaním pristupuje ku každej jednotlivej zákazke. Kuchyňa je priestor, kde budete každý deň a preto netreba ustúpiť z predstáv o nej.

Už žiadne kompromisy

Bez ohľadu na atypickosť interiéru môžete mať kuchyňu presne do priestoru, kde si ho želáte. Firma NEW DESIGN sa poctivej práci na mieru venuje už 15 rokov a splnil očakávania množstva zákazníkov. „Pre mňa na mieru znamená, že nielen dopasujeme skrinky, ale spravíme prácu podľa predstáv klienta do úplného detailu. Doladíme súčasti dvierok, spracovanie, všetko. Najmä však využijeme všetko miesto, ktoré je k dispozícii na rozdiel od bežných montovaných liniek,“ dodáva Andrej Chudík, majiteľ firmy.

Práca sa oplatí

Vypracovanie linky do detailu je náročnejšie ako pri klasickej sériovej výrobe, ale určite sa to oplatí. Pritom čakacie lehoty nie sú príliš dlhé. „Bežne hovoríme, že dodanie je do troch až štyroch týždňov, ale vieme klientovi vyjsť v ústrety. Aj čo sa týka liniek, alebo napríklad vstavaných skríň. Tie môže mať prakticky do pár dní. Aj to je výhoda, že sme rodinná firma a všetky procesy máme prehľadne nastavené,“ hovorí majiteĺ firmy.

Reprezentujeme slovenskú kvalitu

Žiadne podradné materiály, ale dobrá kvalita. Tie si kvalitné vypracovanie žiada. Ponúkajú širokou škálou materiálov a vzorov. Ich kombináciou vyrobia kuchynský nábytok, ktorý bude radosť vidieť aj používať. Nnavyše získate záruku poctivej slovenskej výroby a ceny priamo od výrobcu.“ Poctivá kvalita za priaznivú cenu. To sú linky, o ktorých sníva každý. 

Starostlivosť predajom nekončí

Spoločnosť New Design poskytuje k nábytku kvalitný záručný a pozáručný servis prostredníctvom servisného technika. Zároveň je samozrejmosťou výroba aj montáž rovnakou firmou, čo je vždy zárukou spoľahlivosti. Navyše si môžeme záruku poistiť predĺžením na 36 mesiacov. Zároveň v rámci kuchyne nemusíte nič riešiť. Máte skrátka všetko v jednom – od zamerania cez dopravu, nosenie, až po montáž u vás doma.

Komentáre Disqus.
(4.9/5) 82 referencií PRO
New Design

Vytvárame moderné, funkčné a jedinečné riešenia interiérov. Špecializujeme sa na výrobu a následnú…

(5/5) 5 referencií
NÁBYTOK Beták

Od návrhu interiéru po realizáciu! Zariadime celý byt či dom kvalitným slovenským nábytkom! …


Čítajte ďalej

Vstavaná skriňa cez internet? Výhodné riešenie pre každého!

Dom a byt:Vstavané skrine

Vstavaná skriňa cez internet? Výhodné…


27.03.201432324

MarekDom a byt

Kvalitné vstavané skrine vydržia celý život

Dom a byt:Vstavané skrine

Kvalitné vstavané skrine vydržia celý život


13.03.201432324

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím