Vyberáte dvere? Stavte na tie najkrajšie!

Dom a byt

Marek 07.03.201638683

Vyberáte dvere? Stavte na tie najkrajšie!

Atypické, drevené, sklenené, alebo vo vidieckom štýle. Do interiéru, exteriéru, alebo bezpečnostné. Prípadne všetko v jenom. Dvere prinášajú so sebou množstvo možností a variácií a pritom každý chce len jedny. Tie najkrajšie. Ak máte predstavu, nie je nič krajšie ako si ju naplniť dverami na mieru.

Bezpečnostné dvere na mieru nie sú problém

Krásny nový dom alebo byt si žiada aj krásne exteriérové dvere. Často však siahame po možnostiach typizovaných farieb, aj tvarov. Nový trend však prináša možnosť mať dvere skutočne na mieru a bez obmedzení. Stanislava Bojňanská hovorí, že čoraz viac ľudí chce mať svoje originálne dvere napríklad s atypickým tvarom. Dvere už dávno prekonali len obdĺžnikový zjav a pekný atyp vrátane bezpečnostného skla môže byť vydarenou ozdobou architektúry celého domu. Atypické dvere netrpia zníženou bezpečnosťou. Základná konštrukcia je vyrobená z ocele o hrúbke približne 1,5 mm a viac. Sú používané za studena valcované plechy. Medza pevnosti takýchto plechov sa pohybuje v okolí 340 MPa. Aj bezpečnostné dvere na mieru preto spĺňajú všetky bezpečnostné prvky akurát sú atypické.

Bezpečné imitácie klasiky

V historických budovách alebo v interiéri zariadenom dobovým nábytkom by moderné dvere pôsobili ako päsť na oko. Krásne dobové dvere sú preto nielen funkčným, ale aj estetickým doplnkom. Pri dverách na mieru nie ste obmedzovaní žiadnou farebnou škálou, ani štýlom. Aj historické vonkajšie dvere môžu byťvybavené protipožiarnymi a bezpečnostnými prvkami najvyššej miery. Takéto riešenia sú vhodné do budov, kde nechceme narušiť kolorit stavby, alebo chceme zachovať pôvodný vzhľad dverí, akurát vylepšiť ich vlastnosti.

Popasujú sa aj s neštandardnou zárubňou

Výhodou bezpečnostných dvier na mieru je, že sa dajú montovať do nových aj pôvodných zárubní, dokonca pri zachovaní aj neštandardných rozmerov dverí.

Horúca novinka vidieckeho štýlu

Vintage a vidiecky štýl aktuálne dominujú interiéru. Ozdobný reliéf si môžete priamo vysladať podľa vlastného vkusu. Vďaka použitiu technológie dyhy a termoplastu si takéto interiérové dvere zachovávajú dlhú životnosť a surový naturálny vzhľad.

Jednotný dizajn dverí

Je podmanivý a spraví z bytu úplne iné miesto. Interiérové dvere v jednotnom štýle vo všetkým miestnostiach vedia krásne ukázať. Pritom nevadí, ak sú niekde ozdobené sklenenou výplňou, inde posuvné. Skvele pôsobí aj vkladanie ozdobného dekoru do dverí. Inšpirujte sa peknými a modernými dvermi vo fotogalérii.

Komentáre Disqus.
(4.6/5) 40 referencií
DVERE SPARTAN

Dvere Spartan - Skatach s.r.o. je firma, ktorá sa už niekoľko rokov venuje predaju, servisu,…

Interiérové dvere typizované

Interiérové dvere typizované s obložkovými zárubňami a posuvné dvere. Model…

Interiérové dvere

Typizované interiérové dvere Verte a k nim atypické dvojkrídlové dvere vyrábané…

Interiérové dvere na mieru

dizajn, farba, kvalita a hlavne poradenstvo bolo vynikajuce. Dakujem este raz😊

DVERE SPARTAN
4.6/5 40 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím