Moderná a atypické strecha bez starostí

Dom a byt

Marek 04.10.201527704

Moderná a atypické strecha bez starostí

Kvalita je pri streche najdôležitejším parametrom. Pritom nehrá úlohu, či potrebujete krytinu na dom, alebo len zakryť záhradný altánok. Tradícia, spoľahlivosť, zmysel pre detail a zručnosť sú atribúty, ktoré si vyžaduje každá strechy. Overte si ich skôr, ako sa spoľahnete na klampiarov.

Altánok ako z čias čínskej dynastie

Krásne kované strechy, unikátne tvary aj exotické prevedenie. Už nemusíte mať na záhrade altánok rovnako nudný ako všetci. Inšpirujte sa modernými trendmi a nezabudnite, že aj pri výbere strechy sa môže dostať k slovu estetika. „Naše referencie a bohaté skúsenosti sú zárukou pre kvalitne odvedenú prácu. Naša spoločnosť je certifikovaná pre návrh a montáž všetkých typov krytín, ktoré máme z absolvovaných školení,“ vysvetľuje Milan Osika. Môžete mať  skutočne atypickú strechu ako tvarom, tak aj materiálom. V kurze sú práve typy striech ak vystrihnuté z čínskeho prostredia.

Cena musí byť vždy jasná

 „Vieme spraviť prakticky akúkoľvek strechu. Samozrejmosťou je bezplatný návrh a vypracovanie kompletnej cenovej ponuky. Nie je nič horšie, ak klient dopredu nevie, koľko ho strecha bude stáť, prípadne za všetky maličkosti pribúdajú doplatky. U nás klient vie od začiatku, na čom je,“ hovorí Milan Osika Eurostrecha. Cenová kalkulácia za atypické strechy, moderné krytiny a kompletnú realizáciu musí byť známa už pred tým, ako príde prvý robotník.

Strecha na kľúč

Či už ide o atypické riešenie, alebo rekonštrukciu starého krovu, či výmenu strechy, v spoločnosti Eurostrecha  sa špecializujú na komplexnosť. Stačí mať iba predstavu a o všetko ostatné sa postarajú. Dokonca aj pri absencii predstavy vedia klientovi pomôcť ukážkami realizácii, z ktorých pestrosti si určite každý vyberie. Stavbu strechy zabezpečujú komplexne  aj to je dôvod, ich úspešného pôsobenia na trhu. „Pre našich klientov poskytujeme podľa požiadavky návrh, predaj, dodávku a montáž krovov, striech, odkvapových systémov a oplechovania. Na slovenskom trhu pôsobíme už viac ako 15 rokov,“ dodáva na záver  Milan Osika.

Komentáre Disqus.
(5/5) 2 referencií
Euro-Strecha

Naša spoločnosť sa zaoberá klampiarskymi a pokrývačskými prácami. Pre našich klientov poskytujeme…

MilosSupica

1 1911

Altánok

Technicky návrh a realizácia altánku. Pán Osika navrhol technické riešenie…

zak223

1 3634

Truhlica

Všetko bolo podľa predstáv, dohodli sme sa ako si truhlicu predstavujem a…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím