Servis okien v Bratislave odstráni prefukovanie aj rosenie!

Dom a byt:Okná

Marek 08.01.201629697

Servis okien v Bratislave odstráni prefukovanie aj rosenie!

Plastové okná sú veľmi dobrým pomocníkom, pokiaľ fungujú správne. Používaním však dochádza k opotrebeniu. Preto si vyžadujú pravidelný servis, aby mohli plniť svoju funkciu stopercentne. V Bratislave a blízkom okolí preto spoločnosť Extraplast poskytuje pozáručný servis a opravy všetkých typov plastových okien. Ak takých, ktorých výrobca už neexistuje.

Najlepšie okná sú tie funkčné

Pri akomkoľvek probléme s plastovým oknom nie je potrebné vymieňať celý set. Stačí zavolať servis a v Bratislave máte možnosť takmer akúkoľvek problém odstrániť dokonca so zárukou. „Poskytujeme servis, ale vieme opraviť na oknách množstvo vecí. Poskytujeme komplexný pozáručný servis plastových okien a dverí všetkých typov,“ hovorí servisný technik Peter Šarmír a dodáva, že po oprave získava okno na odstránenú chybu okamžite 24 mesiacov záruky.

Plastové okná ešte bezpečnejšie

Ak máte pocit, že potrebujete zvýšiť bezpečnosť svojho domova, je to možné aj prostredníctvom inovácie okien. Extraplast sa špecializuje aj na výmeny izolačných a bezpečnostných skiel, ale tak isto montuje aj zacvakávače, zámkové vložky, elektrické zámky či prídavné bezpečnostné prvky voči vlámaniu.

Pravidelná údržba je na nezaplatenie

Niekoľko eur investovaných do pravidelnej údržby predlžuje životnosť a správnu funkčnosť okien. Vďaka nej nebude okno prefukovať, steny budú menej vlhnúť a okná sa prestanú rosiť. „Bežne opravujeme a vymieňame aj časti kovania, sklá, premazávame a impregnujeme tesnenia, odstránime prefukovanie okien aj častý problém rosenia. Dá sa povedať, že na okne je takmer akýkoľvek nedostatok riešiteľný, len treba vedieť ako ho odstrániť,“ hovorí Peter Šarmír.

Všetky súčiastky poruke

Výhodou  technických zásahov Extraplast je rýchlosť. Spoločnosť nevyžaduje žiadne poplatky za nezáväznú obhliadku, ktoré vykonáva už do 24 hodín od nahlásenia. Súrne opravy realizuje aj okamžitým výjazdom počas pracovnej doby, v prípade akútnych komplikácií za príplatok aj nonstop.

 

Komentáre Disqus.
(5/5) 10 referencií
Extraplast

Poskytujeme pozáručný servis plastových okien a dverí všetkých typov, núdzové otváranie zamknutých…

Martina Ba

1 858

Žalúzie, sieťky proti hmyzu

Som spokojná. Bezproblémová komunikácia, rýchle vybavenie zákazky. Odporúčam.

Oprava posuvných dverí

Chcem sa touto cestou poďakovať za mimoriadne ústretový prístup vašich…

Ivan G

1 1641

Oprava plastového okna

Ďakujem ešte raz za profesionálny prístup a prácu. Naozaj skvelá robota. Pekný…

Extraplast
5/5 10 hodnotení

Čítajte ďalej

Predlžte život a spoľahlivosť plastových okien!

Dom a byt:Okná pre Váš domov

Predlžte život a spoľahlivosť plastových…


26.01.201529697

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím