Predlžte život a spoľahlivosť plastových okien!

Dom a byt:Okná pre Váš domov

Marek 26.01.201515450

Predlžte život a spoľahlivosť plastových okien!

Plastové okná sú najrozšírenejšou alternatívou na okenné systémy. Aj tie potrebujú pravidelnú údržbu. Predĺži sa tým ich životnosť a dosahujú vynikajúce tepelno - izolačné vlastnosti. Počas piatich rokov vydržia bez problémov aj zle osadené okná, no príznačnou starostlivosťou a servisom môžu aj plastové oká vydržať viac generácií.

Nepodceňujte údržbu

Aj o dobre osadené okno sa treba starať. Plast nie je večný a kovania je potrebné pravidelne premazávať. Ak okná prestanú tesniť, cítiť chladný vzduch z prefukovania, rosia sa, alebo sa zle zatvárajú, je vhodné obrátiť sa na odborníka. „Mnoho okien nie je kvalitne položených. Najmä v prípadoch ak osadenie robí stavebná firma a nie odborníci na okná. Päť rokov aj zle osadné okno vydrží prakticky bez údržby, no jeho životnosť a komfort v byte, či dome sa radikálne zhoršujú,“ hovorí  Peter Šarmír zo spoločnosti Extraplast. Určite sa oplatí investovať do malého pravidelného servisu. V tom prípade majú možnosť vydržať okná aj viac generácií.

Opraviť sa dá každé okno

Peter Šarmír zo spoločnosti Extraplast hovorí, že zatiaľ žiadne poškodené okno nebolo potrebné meniť: „Prakticky každé okno sa dá opraviť, je len dôležité vedieť ako. Plastové okná majú svoje špecifiká, ale rozhodne neplatí, že je potrebné pri každom poškodení okno len vymeniť. Naše servisné vozidlá sú vybavené veľkým množstvom náhradných dielov a súčiastok. Umožňuje nám to zareagovať vo väčšine prípadov ihneď a odstrániť chybu bez čakacej doby.“  Samozrejme je dobré pri problémoch s oknom postupovať ako pri ochorení. Nečakať, kým sa situácia zhorší.

Služby aj pre tých, ktorí nemajú okná kde reklamovať

Spoločnosť, alebo dodávateľ okien už neexistuje a neviete si rady s chybou okna? Peter Šarmír zo spoločnosti Extraplast poskytuje všetkým Bratislavčanom nádej: „Našou prioritou je poskytnúť servis okien , aj tým, ktorých výrobca alebo dodávateľ už dávno neexistuje. Roky skúseností a spokojní klienti nás uisťujú o kvalite práce, ktorú ponúkame.“  Nie je preto podstatné, akú máte značku a akú chybu chcete odstrániť, podstatné je to, že sa máte na koho spoľahnúť.

 

Spoločnosť Extraplast poskytuje pozáručný servis plastových okien a dverí všetkých typov. Núdzové otváranie zamknutých dverí, výmena izolačných a bezpečnostných skiel. Opravuje a vymieňa časti kovania. Zabezpečuje premazanie, impregnáciu tesnenia, odstránenie prefukovania a zarosovania. Dodávajú a montujú okenné doplnky ako, parapety, sieťky proti hmyzu, žalúzie, rolety, tesnenia, samozatvárače, pákove ovládače, kľučky, madlá, balkónové madielka a zacvakávače, zámkové vložky, elektrické zámky, prídavné zabezpečovacie doplnky proti vlámaniu.

Disponujú množstvom náhradných dielov. Maco, Roto, Winkhaus Aubi, Sigenia, Gu, Fuhr. Vedia opraviť aj okno, o ktorom vám odborníci tvrdia, že sa nedá opraviť. Majú dlhoročné skúsenosti od roku 1993 a tisícky spokojných zákazníkov.

 

 

Komentáre Disqus.
(5/5) 9 referencií
Extraplast

Poskytujeme pozáručný servis plastových okien a dverí všetkých typov, núdzové otváranie zamknutých…

Ondruska

1 284

Servis okna

Chcel by som ohodnotiť prácu servisného technika spoločnosti Extraplast.…

Servis okna

Odporúčam p.Šarmíra je veľmi šikovný,ústretový a vie aj poradiť po tel…

Ivan G

1 1224

Oprava plastového okna

Ďakujem ešte raz za profesionálny prístup a prácu. Naozaj skvelá robota. Pekný…

Extraplast
5/5 9 hodnotení

Čítajte ďalej

Servis okien v Bratislave odstráni prefukovanie aj rosenie!

Dom a byt:Okná

Servis okien v Bratislave odstráni…


08.01.201615450

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím