Na čo sa zamerať pri výbere okien?

Dom a byt:Okná

Marek 08.01.201631209

Na čo sa zamerať pri výbere okien?

Plastové okná by sme si mali vyberať ako partnera. Na celý život. Preto samozrejme rozhoduje aj zjav, dekór, cena, ale najmä kvalita. Tá sa postará o výsledok, či budete spokojný s oknami, alebo budete už v krátkej dobe po záruke potrebovať servis čí výmenu. Kvalita je aj hlavným motívom spoločnosti OKNA HC.

Plastové a funkčné

Medzi základné parametre platových okien patrí elegancia, moderný dizajn a dlhodobá životnosť bez starostí s úsporou energie. To platí iba v prípade, že stavíte na kvalitné okná. Ľubomír Valkovič  zo spoločnosti OKNA HC preto hovorí, že odkedy sú na trhu ponúkajú zákazníkom tú najlepšiu kvalitu za výhodnú cenu. Kvalita je totiž to, čo by malo rozhodnúť pri výbere okna. Spolupracuje so spoločnosťami SALAMANDER ® PROFILINK ®, ktoré   vyvinuli systémy profilov pre plastové okná a plastové dvere, ktoré týmto potrebám a nárokom vo všetkých ohľadoch vyhovejú. Štandard všetkých ponúkaných profilov je v priebehu celého výrobného procesu pod stálou kontrolou , ktorá zabezpečuje najvyššiu kvalitu výrobkov a je autorizovaná nezávislými inštitúciami.

Celý život v pohode

Aj plastové okná môžu slúžiť niekoľkým generáciám. Dôležité však je pamätať, že v prípade voľby nízkej kvality okna sa jeho cena zvyšuje o opravy, náhradné diely, renovácie, či skoré výmeny. Nehovoriac o zníženom komforte, nižšej energetickej účinnosti a pohode, ktoré opäť núti siahať hlbšie do peňaženky.

Kam sa hodí hliník?

Hliníkové profily okien majú veľmi dobré termoizolačné vlastnosti a vyznačujú sa aj vysokou pevnosťou. Hliníkové konštrukcie sú  ideálne riešenia pre francúzske okná, alebo rozmernejšie konštrukcie, ktoré majú väčšiu váhu, alebo sú viac namáhané. Samotný hliník je pritom veľmi ľahký a stabilný.

Poradenstvo je dôležitá súčasť kúpy

 Ľubomír Valkovič  pristupuje ku každému zákazníkovi individuálne a vie poskytnúť poradenstvo presne na potreby danej miestnosti, bytu, či domu. Zároveň spoločnosť OKNA HC okná nielen dodáva, ale aj profesionálne inštaluje, pretože správne osadené okno je základom jeho dobrej funkčnosti a životnosti.

Komentáre Disqus.
(5/5) 28 referencií
OKNA HC

Vítame Vás na stránkach firmy OKNA HC . Ponúkame dlhoročne skúsenosti v oblasti plastových okien so…

Výmena okien na rodinnom dome

Práca spoločnosti HC OKNA bola úplne v poriadku, som spokojný a doporučujem aj…

Výmena okien

Ja som bol s prácou HC OKNA nadmieru spokojný. Robili mi okná na novostavbe, aj…

Dorcak

1 290

Staré okná za nové

Všetko bolo v poriadku, s prácou HC OKNA som spokojný a doporučujem aj ďalej.

OKNA HC
5/5 28 hodnotení

Čítajte ďalej

Cez okná sa nemusíte len pozerať. Budete prekvapení, čo dokážu!

Dom a byt

Cez okná sa nemusíte len pozerať. Budete…


22.02.201931209

MarekDom a byt

Aké okná vybrať do nízkoenergetického a pasívneho domu?

Dom a byt:Pripravte okná na zimu

Aké okná vybrať do nízkoenergetického a…


19.10.201631209

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím