Sklenená zástena. Nadčasové riešenie do každej kuchyne!

Dom a byt:Kuchynské trendy

Marek 27.08.201726525

Sklenená zástena. Nadčasové riešenie do každej kuchyne!

Hľadáte niečo, čo vašu kuchyňu odlíši od priemeru? Čo v nej dokonale vystihne vás, vaše predstavy, spraví z nej priestor, kde sa budete cítiť dobre pri každej rannej káve? Siahnite po sklenenej zástene. Môžete si vybrať z viac  ako 150-miliónov motívov a sklo si tak dať aj do iných častí bytu. Potom bude nielen ozdobou, ale aj prvkom, ktorý zladí priestor. Obzvlášť pri spojení kuchyne s obývačkou.

Sklo bez starostí

Pri voľbe sklenenej zásteny siahnite jednoznačne po kalenom skle. Nemusíte sa báť variť ani piecť, okolo skla netreba chodiť s enormnou opatrnosťou. „Klasické sklo na prvý pohľad môže vyzerať rovnako, no hrozí prasknutie, rozbitie, ohrozenie zdravia,“ hovorí Ján Mačica, ktorý používa výhradne 6 mm kalené sklo. Je bezpečné, pevné a trvácne. Navyše nehrozia ryhy pri čistení, takže bude vždy svieže a krásne ako v prvý deň.

Najjednoduchšia údržba

Kachličky za sporákom a kuchynskou pracovnou doskou sú tiež pekné, no ich krása dlho nevydrží. Problémom je, že špáry medzi mini stratia lesk a horšie sa čistia, práve tomu sa pri skle môžete vyhnúť. Na akékoľvek nečistoty stačí použiť bežný čistiaci prostriedok a sklo je ako nové. Nemusíte sa obávať, že by vám vybledli farby. Vďaka špeciálnej technológii ani na priamom slnku nestrácajú svoju intenzitu.

Motívy, ktoré si zamilujete

Sklo je možné mať v klasickej RAL farbe alebo so zvoleným motívom. Ján Mačica hovorí, že farebná škála aj vzory sú na majiteľovi, no aktuálne sa ustupuje od konkrétnych foto vyobrazení a trendy inklinujú skôr k abstraktným obrazcom a farebným vlnovkám.

Vynikne pri spojení kuchyne s obývačkou

Sklo je absolútne variabilné, čo je jeho veľká výhoda. Najmä pri spojení kuchyne s obývačkou oceníte, že môžete napríklad jeden grafický motív využiť v oboch priestoroch. Pri stále modernejšom stieraní rozdielov medzi týmito dvoma časťami bývania je sklenená zástena z kaleného skla zaujímavým doplnkom.

Osvieženie kuchyne

Najmä v malých kuchyniach zástena z kachličiek v odtieni podlahy pôsobí fádne. Sklenená zástena ju rozjasní, spraví sviežejšou a to doslova na pár metroch. Je to vec, ktorú ocenia aj majitelia kuchýň, kde nie je príliš veľa miesta na farebné, či dekoračné inovácie.

Komentáre Disqus.
(5/5) 147 referencií PRO
Sklenenázástena

Sklenené obklady - zásteny z kaleného skla umožňujú výber z mnohých grafických motívov, ktoré…

Sklenená zástena

Skvelí profesionáli, môžeme len odporúčať, sme maximálne spokojní, od zamerania…

kuchyňa

Dodržanie termínu, rýchla komunikácia, spracovanie grafického návrhu na zástenu…

Sklenená zástena

vysoko profesionálny prístup, vysoká kvalita, odborná montáž! 100% spokojnosť,…

Sklenenázástena
5/5 147 hodnotení

Čítajte ďalej

Kalené sklo vás prekvapí možnosťami využitia

Dom a byt:Sklenený dizajn

Kalené sklo vás prekvapí možnosťami využitia


20.08.201826525

MarekDom a byt

Sklenená zástena – ušetrí čas a oživí kuchyňu

Dom a byt:Zariaďujeme interiér

Sklenená zástena – ušetrí čas a oživí kuchyňu


28.08.201626525

MarekDom a byt

Kalené sklo s motívom – ohúri svojimi možnosťami

Dom a byt

Kalené sklo s motívom – ohúri svojimi…


21.01.201626525

SklenenázástenaDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím