Krídlové garážové brány a ich výhody

Dom a byt

Marek 28.09.201518499

Krídlové garážové brány a ich výhody

Pri budovaní garáže, alebo výmene brány často koketujeme s množstvom moderných riešení. Klasické krídlové garážové brány sú však finančne výhodnou alternatívou, vedia byť moderné, flexibilné a s dlhou životnosťou.

Žiadne problémy s osadením

Výhodou klasických brán je podľa Ladislava Szajkó, že sa dajú obmedziť prakticky bez obmedzení do akéhokoľvek otvoru na garáž. Navyše priestor priechodu nezužujú. „Zárubňa garážových dverí je vyrobená z dutých pozinkovaných profilov spájané zvarovaním. Kovový rám je obalený hliníkovým profilom, vysvetľuje Ladislav Szajkó. Plus oceľové závesy, kovový zámok s patentovanou vložkou, gumové tesnenie po celom obvode a zosilnenie krídla určujú vysokú kvalitu konštrukcie takýchto brán.

Do dvoch týždňov s novou bránou aj úsporou

Klasické krídlové garážové brány je možné od zadania mať do dvoch týždňov kompletne nainštalované. Ich vyhotovenie v množstve farebných dizajnov aj dekorov, rovnako s polyuretánovým zateplením aj ochranou proti korózii. Ladislav Szajkó pritom hovorí, že medzi sekcionálnou a klasickou bránou môže byť úspora aj 500 eur.

Viac variability

Maximálne rozmery vyhotovenia garážovej brány sú na šírku 4500 mm a na výšku 3500 mm. Brána sa otváraná ručne navonok. Prvé krídlo pravé, ľavé krídlo blokované závorou od vnútra. V prípade verzie z dodatočnými dvermi, oba dva krídla blokované od vnútra závorou hore dole. Výhodou je aj možnosť spraviť rozdielne veľkosti brány. Otváracie garážové dvere sa dodávajú v niekoľkých verziách. Jednokrídlové alebo dvojkrídlové aj v symetrickom alebo asymetrickom rozdelení. Existuje možnosť namontovania dodatočných servisných dverí v krídle brány, čo má význam v prípade brán s veľkými rozmermi. Zaujímavou možnosťou je aj brána s rozdeleným v pomere  1:3. Menšie dvere ako bežný vchod a veľká, keď je potrené vyjsť z garáže aj automobilom. 

Komentáre Disqus.
(4.9/5) 10 referencií
garazovebrany

Dovoľte aby sme sa Vám predstavili. Naša spoločnosť sa zaoberá predajom,montážou a opravou…

Miloš Vanko

1 697

Výmena dvojkrídlovej garážovej…

Jednoznačne vysoká spokojnosť. Tak ako sme sa dohodli, všetko tak aj bolo.…

levakova

1 560

garazova brana

Velka spokojnost

Helenka

1 568

garážová brána

Sme spokojný.

garazovebrany
4.9/5 10 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím