Potešte sa pohľadom: Najdizajnovejšie akváriá sveta!

Dom a byt

Marek 17.03.201743779

Potešte sa pohľadom: Najdizajnovejšie akváriá sveta!

Do akvária sa vydržíme pozerať hodiny. Dôvodom je príťažlivosť sveta pod hladinou. Akvárium v sebe spája prvky feng šuej a v interiéri je dynamom pozitívnej energie. Inšpirujte sa najkrajšími dizajnovými kúskami pre váš domov.

Živý obraz

Mnohí dizajnéri už dnes pracujú s akváriom ako nástrojom na dekorovanie a oživenie interiéru. Používajú akvária plné pestrofarebných rastlín a rýb ako živý obraz. Krásnou ukážkou môžu byť vstavené akváriá z dielne Staffan Tollgard Design Group. Dokonale zmenia interiér, hodia sa predovšetkým do veľkých miestností.

Akvárium v deliacej priečke

Otvorené koncepty prepojenia obývačky a kuchyne už zaznamenávajú trhliny. Veľmi príjemným predelom, ktorý nie je pevnou stenou, ani plne otvoreným priestorom, môže byť akvárium. Sladkovodné, alebo morské akváriá inštalované ako súčasti priečok sú aktuálne hitom sezóny.

Kreatívny look

Aj milovníci menších akvárií si môžu dopriať skvelý zážitok z pohľadu na podmorský svet. Napríklad v podobe netradičného tvaru nádoby. Kto povedal, že akvárium musí mať len obdĺžnikový tvar? Rybky privítajú aj niečo umelecky zaujímavejšie.

Spojenie života

Milovníci rastlín si prídu na svoje vďaka kombinácii akvária s rastlinami, a to nielen vodnými. Atraktívny koncept predstavili dizajnéri Sheng-Zhe Feng a Ling-Yuan Chou. Ich nápad umožňuje prepojenie pozemských rastlín s ríšou vodného sveta. Veľmi príjemné spestrenie komody v obývačke alebo predsieni.

Nenáročne krásne

Dizajnové akvária od firmy BiOrb, dostupné aj na Slovensku, skombinovali v sebe moderné technológie, krásny dizajn a nenáročnosť. Mechanická a biologická filtrácia zabezpečuje minimálnu starostlivosť, rôznorodosť tvarov a dokonalú prispôsobiteľnosť požiadavkám chovateľa. Vďaka osvetleniu, 3D pohľadom a unikátnym dekoráciám sú krásnym a živým osviežením každého bytu. Veľkou výhodou je pripravenosť na chov. Stačí len pridať rybky a sladkú či slanú vodu podľa toho, či chcete klasické, alebo morské akvárium.

Dynamické

Ako všetky živočíchy, aj ryby sa nerady nudia, preto vznikli tubusové akváriá. V konečnom dôsledku naháňačka v nich nie je atraktívna len pre ryby, ale aj pre divákov.

foto: trendir.com, boredpanda.com, biorb.com

Komentáre Disqus.
(5/5) 8 referencií
Pekné akváriá

BiOrb je celosvetovo známa značka a ponúka mnoho dizajnových akvárií, ako aj dekorácie a…

Zuzka P

1 1647

biOrb inteligentný ohrievač +…

S ohrievačom a doplnkami od biOrbu som spokojná, všetko je v poriadku a funguje…

Dizajnové akvárium biOrb Flow 15…

S akváriom od BiOrbu sme spokojní, priateľka sa oň príkladne stará :) Všetko…

Dizajnové akvárium biOrb Classic…

Všetko v poriadku. Akvárium biOrb som kupoval ako darček a oslávenec mal veľkú…

Pekné akváriá
5/5 8 hodnotení

Čítajte ďalej

Zvieratko pod stromček? Áno, ide to aj bez starostí

Dom a byt:Najkrajšie Vianoce

Zvieratko pod stromček? Áno, ide to aj bez…


23.11.201743779

MarekDom a byt

Túžite po akváriu? Pozrite sa, ako mať to najkrajšie!

Dom a byt

Túžite po akváriu? Pozrite sa, ako mať to…


11.03.201743779

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím