Vianočná zľava 20% na markízy a pergoly

Dom a byt:Najkrajšie Vianoce

Marek 07.12.201724002

Vianočná zľava 20% na markízy a pergoly

Predvianočný čas je najlepším obdobím sadnúť si za stôl a zhodnotiť, čo vylepšiť na bývaní. Významným dôvodom je aj fakt, že vianočný darček to nemusí byť len konkrétny predmet, ale aj spoločný dar, ktorý spríjemní bývanie všetkým členom rodiny. Presne takýmto typom darčeku môže byť markíza alebo pergola, ktoré počas zimy môžete získať v zľave.

Na čo vám poslúži markíza?

Markíza je vlastne slnečná clona, ktorej hlavnou úlohou je chrániť terasu, alebo napríklad aj miestnosť pred príliš ostrým slnečným svetlom. Okrem toho jej podstatnou súčasťou je aj formovanie architektonického vzhľadu objektu, kde je inštalovaná. Markízy možno rozdeliť na tri základné typy:

  • Terasová markíza

Inštaluje sa na stenu, strop, krokvu a je možné ju ovládať kľukou, alebo elektronicky a ponúka širokú paletu rôznych materiálov aj prevedení. Je možné ju použiť aj ako striešku napríklad nad letnou terasou, alebo ako súčasť posedenia pred domom.

  • Bočná markíza

Ide o elegantný box vhodný napríklad na vytvorenie bočného tieňa a súčasne aj ako veterná zábrana. Montuje sa jednoducho na stenu a napnutie látky zaisťuje pružinový mechanizmus v navíjacom hriadeli. Takáto markíza sa vyrába v širokej ponuke farebných vyhotovení textílie.

  • Markíza pre zimné záhrady

Nazývaná aj horizontálna markíza. Svoje uplatnenie nájde na zatienenie horizontálnych alebo mierne zošikmených plôch. Ideálne na tienenie presklených striech zimných záhrad alebo prístreškov nad terasou s posedením.

Na čo vám poslúži pergola?

Pergolu možno charakterizovať v zásade ako okrasnú stavbu. Na rozdiel od markízy ide a razantnejší doplnok, ktorý sa môže, ale aj nemusí pripájať k domu, môže byť aj samostatne stojacím objektom. Príkladom je napríklad typ Kubus. Predstavuje absolútnu špičku v sortimente. Vďaka nezávislým  elektropohonom zaisťuje vodorovné vysúvanie tieniacej látky a zároveň jej čiastočné sklopenie. Pevné, extrudované podperné profily zabezpečujú vynikajúcu stabilitu a dodávajú konštrukcii pocit originality. Peknou pergolou je aj QUADRA , ktorá sa vďaka hliníkovej  nosnej konštrukciu montuje do podlahy. 

Ušetrite v sezónnej akcii

Spoločnosť AMG Studio si pre všetkých pripravila špeciálnu zimnú zľavu na 20% z ceny všetkých markíz a pergol. „Zima je ideálny čas na to, aby sme s klientmi premysleli, ako môže vyzerať jeho pergola alebo markíza, navrhli riešenie a okamžite na jar sa pustili do realizácie. Predobjednávka tak výrazne urýchli realizáciu v novom roku,“ hovorí Martin Haško. Zároveň bude vašu záhradu zdobiť pergola už od skorej jari a to sa oplatí rovnako,                                                                  ako výhodná cena.

Komentáre Disqus.
(4.9/5) 88 referencií PRO
AMG STUDIO

Pôsobíme v oblasti tieniacej techniky. Ponúkame markízy, siete proti hmyzu, vonkajšie a interiérové…

Daniel Danas

1 128

Exteriérové žalúzie C-80 a siete

So spoločnosťou AMG STUDIO spolupracujeme už dlhšie a sme spokojní. Určite ich…

Roletky deň/noc (roletožalúzia)

Všetko bolo v poriadku, AMG STUDIO je veľmi spoľahlivá firma. Ďakujem.

Ma.rcela

1 4192

INTERIÉROVÉ ROLETKY FANTAZIE PRE…

So spoluprácou s pánom Haškom zo spoločnosti AMG STUDIO sme boli spokojní. 👌…

AMG STUDIO
4.9/5 88 hodnotení

Čítajte ďalej

Praktické tipy pri výbere letného tienenia!

Dom a byt:Hoďte sa do tieňa

Praktické tipy pri výbere letného tienenia!


09.05.201724002

AMG STUDIODom a byt

Vyberte si štýlové tienenie do vašej záhrady

Dom a byt:Hoďte sa do tieňa

Vyberte si štýlové tienenie do vašej záhrady


29.06.201524002

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím