Títo stolári vám splnia sen o bývaní

Dom a byt

Martina Rybárová 27.05.201518188

Títo stolári vám splnia sen o bývaní

Domov by malo byť miesto pokoja, bezpečia a mali by sme sa v ňom cítiť pohodlne. Takýto domov nevytvára len rodina, ktorá v ňom žije, ale aj samotný interiér. Každý by si ho mal vybrať podľa svojich predstáv, pretože po namáhavom a dlhom dni sa chceme doma cítiť naozaj dobre.


Kvalitu je vidieť na prvý pohľad
Vyzerá dobre a je naozaj kvalitné. Drevo. Už na prvý pohľad viete rozoznať či je podlaha drevená alebo nie. Po dlhšom čase sa to odrazí aj na jej vzhľade, pretože drevo vydrží dlhšie ako laminát. Navyše má vysokú nosnosť, pevnosť, prievzdušnosť a dobre sa opracováva. To znamená, že si môžete zvoliť akýkoľvek tvar vám napadne. Drevo čaká len a len na to.


Ak chcete dať prednosť niečomu netradičnému ale kvalitnému, môžete si vybrať jednu z exotických drevín. Stolárstvo Pega ponúka olivu, makasar či indickú jabloň. Tvar môže byť atypický a originálny. Váš domov sa tak stane niečím jedinečným a pre oko návštevníka krásnym.


Potrebujete vymeniť okná a stále rozmýšľate, ktoré sú tie najlepšie? Ak chcete ostať pri niečom tradičnom a použiť drevo, vyberte si stolárstvo Karásek. To vám ponúkne výrobu a montáž drevených eurookien priamo na mieru.

Nábytok z kvalitného dreva je vhodný do celého domu. Kuchyňa, spálňa, či obývacia miestnosť môžu byť doplnené kvalitným a vstavaným nábytkom od stolárstva Kriscak. Vy si vyberiete, oni vám to vyrobia, namontujú a vy si už iba užívate atmosféru domova.

Podľa vlastných predstáv
Momentálne sú veľmi trendy otvorené priestory doplnené netradičnými prvkami. Predelenie miestnosti nemusí byť len s obyčajnou stenou. Vyskúšajte niečo modernejšie od Profistolárstva. Vašu obývaciu izbu oddelia od kuchyne veľmi jednoducho, efektívne a navyše originálne. Buďte niečím odlišní od svojich susedov a ukážte im, čo všetko sa dá v interiéri vymyslieť.

Ak nemáte dostatok nápadov alebo si neviete predstaviť rozmiestnenie nábytku, opýtajte sa bytového architekta. Stolárstvo Drevoart vám ponúka konzultáciu s architektom ešte predtým, ako si svoj vysnívaní nábytok vyberiete.


Určite neostávajte len pri interiéri. Ak máte dom, nezabúdajte, že aj exteriér treba dotvoriť a oživiť niečím jedinečným a praktickým. Môže to byť drevená terasa od Lavabo. Používajú tradičné kvalitné drevo ako buk, dub, orech či jelšu. Výber ostáva pravdaže na vás.


Splňte si svoj sen o kvalitnom a zároveň modernom domove, v ktorom sa budete cítiť naozaj dobre. Celý interiér môžete mať na mieru ak si vyberiete kvalitného stolára, ktorý spĺňa vaše požiadavky. Môžete skúsiť niečo exotické, moderné alebo tradičné. Ak ste si nie istí so svojim výberom, môžete sa poradiť s architektom, ktorý vám ukáže, ako môže váš domov vyzerať.
 

Komentáre Disqus.
(0/5) 0 referencií
pega

(0/5) 0 referencií
Karásek

Výroba interiérového nábytku, schodísk a doplnkov. Výroba drevených eurookien na mieru.

(0/5) 0 referencií
Kriscak

Pri práci dbáme hlavne na výber kvalitného druhu dreva a použitých materiálov, ako aj na samotné…

(0/5) 0 referencií
profistolarstvo

Naša firma sa už niekoľko rokov zaoberá výrobou vysokokvalitného exkluzívneho nábytku podľa…

(0/5) 0 referencií
drevoart

(5/5) 1 referencií
Lavabo

Zákazkové nábytkárstvo na mieru Vašemu vkusu pre celý interiér- a máte to zladené. Výroba dverí,…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím