Luxusný nábytok na mieru

Dom a byt:Objavte krásu dreva

Marek 28.05.201524113

Luxusný nábytok na mieru

Kvalita dreva aj vypracovania sú dve vlastnosti, ktoré delia bežný nábytok od luxusného. Nie je to len o vyššej cene ale aj zážitku. Kvalitný nábytok sa kupuje na celý život a exotické dreviny dodajú domu unikátny šmrnc. Vyskúšajte!

Unikátne drevená ornamenty

Nábytok na mieru je vynikajúcou alternatívou pre ľudí, chcú v byte niečo originálne. Veľmi k tomu napomôžu aj drevené ornamenty. „Začiatkom roka 2010 sme rozšírili strojový park o CNC frézu, ktorá slúži najmä na vyfrézovanie respektíve vyrezanie originálnych motívov do dreva a drevotriesky,“ hovorí Pavol Hladík zo stolárstva HOLZ. To je luxusný benefit, ktorý pri klasickom nábytku z obchodu nikdy nedostanete.

Luxusný segment dreva

Luxusný a nádherný eben makassar , alebo drevo wengé odolné voči dynamickému zaťaženiu. Mago, tíkové drevo, agát... To je len pár druhov luxusného dreva, z ktorých Pavol Hladík zostavuje krásne objekty. Razí teóriu, že kvalitné drevo si vyžaduje kvalitný prístup a vtedy je z neho skutočne skvostný nábytok. Mať doma nábytok z exotického dreva nie je len o luxuje. Izba a byt zrazu dostanú úplne iné vyžarovanie a atmosféru. To potvrdia všetci, ktorí si ho vybrali.

Pomoc s návrhom

Stolárstvo HOLZ sa špecializuje na výrobu z dreva, ale vedia spojiť aj drevo s kovom, kameňom, či sklom zábradlia, schody aj bytové doplnky. Ak si neviete výsledné dielo predstaviť, priblíži vám ho 3D vizualizácia, ktorú vám k výrobku poskytnú. Tešiť na nový budete ešte viac.  

Nábytok podľa fotografie

Boli ste niekde pri mori, alebo ste našli unikátny kus nábytku nikde v katalógu, či časopise? Nechajte si ho vyrobiť. Pavol Hladík zo stolárstva HOLZ hovorí, že to nie je žiadny problém. Farba, dekor, povrchová úprava, to všetko môže byť presne ako z obrázku, zároveň v rozmeroch aké presne potrebujete. Už nemusíte hľadať na internete kúsky, ktoré sa vám páčia. Stačí predstavy priniesť k stolárovi a on sa postará o vašu spokojnosť. To je skutočný luxus. 

Komentáre Disqus.
(5/5) 1 referencií
Stolárstvo HOLZ

Náša firma sa niekoľko rokov zaoberá výrobou kuchynských liniek, vstavaných skríň, detského,…

Jozef55

1 2890

schodisko v dome

Firma pána Hladíka nám robila drevené schody do domu. Drevo krásne opracované,…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím