Servis priemyselného chladenia

Dom a byt

Joli Joli 18.10.20215078

Servis priemyselného chladenia

Komplexné služby priemyselného a komerčného chladenia 

Pokazila sa vám klimatizácia, chladenie či vzduchotechnika ? Hľadáte spoločnosť ktorá vám vykoná zákonnú prehliadku chladiaceho zariadenia ? Ak áno, potrebujete profesionálne služby z oblasti priemyselné a komerčného chladenia. Spoločnosť Regiochlad s.r.o. dokáže vďaka svojím skúsenostiam uspokojiť požiadavky malých aj veľkých firiem, reštaurácií, výrobných hál, datových centier či iných administratívnych budov. Spoľahlivo a odborne sa postarajú o bezchybné fungovanie  jednotlivých chladiacich a klimatizačných zariadení, strešných jednotiek ale zároveň aj celých systémov v priemysle. 

Servis chladiacich zariadení

Ako nám vysvetlil pán Janček zo spoločnosti Regiochlad, ktorý sa venuje predaju, montáži a servisu chladenia už 18 rokov, práve jesenné mesiace sú ideálnym obdobím pre údržbu a servis chladenia a strešných klimatizácií.  Pre svojich zákazníkov ponúkajú komplexné technické a servisné služby a profesionálny záručný aj pozáručný servis chladiacich zariadení. Servis chladenia však nezahŕňa iba čistenie, dezinfekciu či údržbu, ale aj zákonné prehliadky a povinnú revíziu chodu zariadenia.  

Spoločnosť Regiochlad sa zameriava hlavne na komplexné služby pre zariadenia YORK, HITACHI, LENNOX, Airwell či TRANE, vďaka svojím zručnostiam však vedia ponúknuť služby šité na mieru.

Revízie chladiacich zariadení

Ďalšou veľmi dôležitou úlohou v rámci klimatizačných zariadení a systémov určených na chladenie je pravidelné kontrolovanie zamerané na únik f-plynov. F-plyny sú fluórované plyny, ktoré obsahujú prakticky všetky chladiace zariadenia a kvôli ich negatívnemu dopadu na životné prostredie je ich množstvo a kontrola upravená európskymi nariadeniami Európskeho parlamentu a Rady.

Termovízia elektrických zariadení, strojov a klimatizácií

Súčasťou služby zákonných prehliadok a revízií priemyselného chladenia a chladiacich zariadení spoločnosti Regiochlad je aj termovízne merianieTermovízne meranie slúži na diagnostiku porúch v mechanicky namáhaných a prehrievaných častiach zariadení, jednoducho a spoľahlivo odhalí narušenie elektroinštalácie či poškodené kontakty v rozvádzačoch. Výsledkom termovízie je identifikácia kritických a problémových miest, ktoré sú zdrojom porúch a možného vzniku požiaru. 

Viac informácií o termovízií si môžete prečítať v článku Termovízne meranie domov, stavieb, strojov a elektrických zariadení

Prenájom chladiacich zariadení

Trvá oprava vášho chladiaceho zariadenia dlho ? Alebo čakáte na dodanie náhradného dielu ? Nemusíte sa obávať výpadku chladenia, spoločnosť Regiochlad ponúka jedinečnú službu prenájmu chladiacich zariadení na naplnenie potrieb dočasného chladenia. Či už sú vaše potreby chladenia krátkodobé či dlhodobé, Regiochlad vám zabezpečí odborný prístup a kvalitné chladiace zariadenia York Ylaa o výkone 50 až 500 KW.

Všetky chladiace zariadenia podliehajú pravidelným servisným kontrolám, revíziám a sú pripravené k okamžitej a 100% prevádzke.

Profesionálne vykonaný a pravidelný servis chladenia vám zabezpečí okrem čistého vzduchu aj spoľahlivý chod zariadení v systéme. Navyše tým predĺžite životnosť samotných chladiacich a klimatizačných jednotiek. Preto by ste dôležitosť pravidelných servisných prehliadok nemali podceňovať. Odborníci z Regiochlad ich pre vás spoľahlivo a radi vykonajú. Zaistite bezpečnosť vo svojej prevádzke.

Ak sa chcete dozvedieť viac, konzultácie, dodanie, montáž a servis chladiacich a klimatizačných zariadení realizuje spoločnosť 

https://www.servischladenia.eu/

+421 949 763 539

 

Komentáre Disqus.
(5/5) 85 referencií PRO+
REGIOCHLAD

Spoločnosť REGIOCHLAD s.r.o. vznikla len v roku 2017, avšak na základe predchádzajúcich dlhoročných…

pán Jozef G

1 113

Sinclair Marvin 5kW montáž a…

Regiochlad som si vybral na základe pozitívnych referencií a pridávam sa k…

SERVIS KLIMATIZÁCIÍ - predajňa CBA…

Všetko v poriadku, páni sú veľmi milí, šikovní, komunikácia bez problémov.…

Dodanie a montáž klimatizácie

Veľmi pozitívna skúsenosť ! Naozaj, bola som veľmi spokojná s prácou,…

REGIOCHLAD
5/5 85 hodnotení

Čítajte ďalej

Špičkové tepelné čerpadlá Bosch

Dom a byt

Špičkové tepelné čerpadlá Bosch


10.02.20235078

JoliDom a byt

Revízie priemyselného chladenia

Služby pre firmu

Revízie priemyselného chladenia


20.01.20225078

JoliSlužby pre firmu

Termovízne meranie domov, stavieb, strojov a elektrických zariadení

Dom a byt

Termovízne meranie domov, stavieb, strojov a…


29.11.20215078

JoliDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím