Servis priemyselného chladenia

Dom a byt

Joli Joli 18.10.2021312

Servis priemyselného chladenia

Komplexné služby priemyselného a komerčného chladenia 

Pokazila sa vám klimatizácia, chladenie či vzduchotechnika ? Hľadáte spoločnosť ktorá vám vykoná zákonnú prehliadku chladiaceho zariadenia ? Ak áno, potrebujete profesionálne služby z oblasti priemyselné a komerčného chladenia. Spoločnosť Regiochlad s.r.o. dokáže vďaka svojím skúsenostiam uspokojiť požiadavky malých aj veľkých firiem, reštaurácií, výrobných hál, datových centier či iných administratívnych budov. Spoľahlivo a odborne sa postarajú o bezchybné fungovanie  jednotlivých chladiacich a klimatizačných zariadení, strešných jednotiek ale zároveň aj celých systémov v priemysle. 

Servis chladiacich zariadení

Ako nám vysvetlil pán Janček zo spoločnosti Regiochlad, ktorý sa venuje predaju, montáži a servisu chladenia už 18 rokov, práve jesenné mesiace sú ideálnym obdobím pre údržbu a servis chladenia a strešných klimatizácií.  Pre svojich zákazníkov ponúkajú komplexné technické a servisné služby a profesionálny záručný aj pozáručný servis chladiacich zariadení. Servis chladenia však nezahŕňa iba čistenie, dezinfekciu či údržbu, ale aj zákonné prehliadky a povinnú revíziu chodu zariadenia.  

Spoločnosť Regiochlad sa zameriava hlavne na komplexné služby pre zariadenia YORK, HITACHI, LENNOX, Airwell či TRANE, vďaka svojím zručnostiam však vedia ponúknuť služby šité na mieru.

Revízie chladiacich zariadení

Ďalšou veľmi dôležitou úlohou v rámci klimatizačných zariadení a systémov určených na chladenie je pravidelné kontrolovanie zamerané na únik f-plynov. F-plyny sú fluórované plyny, ktoré obsahujú prakticky všetky chladiace zariadenia a kvôli ich negatívnemu dopadu na životné prostredie je ich množstvo a kontrola upravená európskymi nariadeniami Európskeho parlamentu a Rady.

Prenájom chladiacich zariadení

Trvá oprava vášho chladiaceho zariadenia dlho ? Alebo čakáte na dodanie náhradného dielu ? Nemusíte sa obávať výpadku chladenia, spoločnosť Regiochlad ponúka jedinečnú službu prenájmu chladiacich zariadení na naplnenie potrieb dočasného chladenia. Či už sú vaše potreby chladenia krátkodobé či dlhodobé, Regiochlad vám zabezpečí odborný prístup a kvalitné chladiace zariadenia York Ylaa o výkone 50 až 500 KW.

Všetky chladiace zariadenia podliehajú pravidelným servisným kontrolám, revíziám a sú pripravené k okamžitej a 100% prevádzke.

Profesionálne vykonaný a pravidelný servis chladenia vám zabezpečí okrem čistého vzduchu aj spoľahlivý chod zariadení v systéme. Navyše tým predĺžite životnosť samotných chladiacich a klimatizačných jednotiek. Preto by ste dôležitosť pravidelných servisných prehliadok nemali podceňovať. Odborníci z Regiochlad ich pre vás spoľahlivo a radi vykonajú. Zaistite bezpečnosť vo svojej prevádzke.

Ak sa chcete dozvedieť viac, konzultácie, dodanie, montáž a servis chladiacich a klimatizačných zariadení realizuje spoločnosť 

https://www.servischladenia.eu/

+421 949 763 539

 

Komentáre Disqus.
(5/5) 58 referencií PRO
REGIOCHLAD

Spoločnosť REGIOCHLAD s.r.o. vznikla len v roku 2017, avšak na základe predchádzajúcich dlhoročných…

SERVIS KLIMATIZAČNÝCH A…

Spoločnosť REGIOCHLAD hodnotíme ako veľmi profesionálnu firmu, sú naozaj…

Dodanie a montáž klimatizácií…

Veľmi pozitívna skúsenosť 👌 Perfektný prístup, dobrý tím ľudí. Všetko bolo…

Servisná prehliadka 12 kW chillera…

So servisnou prehliadkou sme boli veľmi spokojní. Všetko prebehlo bez problémov…

REGIOCHLAD
5/5 58 hodnotení

Čítajte ďalej

Regiochlad s.r.o. - Váš partner pre profesionálne riešenia chladenia

Dom a byt

Regiochlad s.r.o. - Váš partner pre…


02.06.2021312

JoliDom a byt

Klimatizácie SINCLAIR vás zaručene schladia. Vyberte si z najnovších modelov SINCLAIR 2021

Dom a byt

Klimatizácie SINCLAIR vás zaručene schladia.…


01.06.2021312

JoliDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím