Chystáte sa rekonštruovať kuchyňu? Vieme na čo myslieť dopredu!

Dom a byt:Kuchynské trendy

Marek 11.09.201711895

Chystáte sa rekonštruovať kuchyňu? Vieme na čo myslieť dopredu!

Ak chcete variť vianočnú kapustnicu v novej kuchyni, je najvyšší čas začať sa zaoberať otázkou jej rekonštrukcie. Prinášame vám rady overených dodávateľov, ako dotiahnuť svoje predstavy do úspešného konca.

Sklo je stále víťazom

Sklenená zástena je výdobytok modernej techniky, ktorá dokázala spojiť krásu a citlivosť dizajnu, trvácnosť farieb a pevnosť kaleného skla v jeden komplet. Riešenie, ktoré je vždy pekné, ľahko udržiavateľné a hlavne moderne nadčasové. Motívy si určíte sami a preto vás budú omnoho viac tešiť, ako len kachličky, ktoré si musíte vybrať z katalógu. V článku Sklenená zástena. Nadčasové riešenie do každej kuchyne prinášame rady o tom, akú zástenu si vybrať, na čo si dať pozor a Ján Mačica zo svojich praktických skúseností prezrádza aj vychytávky, ako sa o zástenu starať.

Trendy roka

Článok Kuchyne roka 2017: Tieto trendy by ste nemali obísť sa venuje zmenám na poli kuchynských priestorov. Zachytáva čo letí a načrtáva aj smerovanie dizajnu do ďalších rokov.  Alena Jombíková z A3 návrhy vo Zvolene vysvetľuje, že čoraz viac ľudí oceňuje koncept kuchýň na mieru. Pochopili, že takto si môžu kuchyňu prispôsobiť absolútne nielen svojim predstavám, ale aj priestoru. Postaviť si kuchyňu snov totiž znamená využiť moderné prvky aj detaily, ktoré z kuchyne spravia skutočne osobný priestor.

Malý byt? Žiadny problém!

Pekne, moderne, nie príliš draho a podľa predstáv. Prečítajte si príbeh kuchyne dvoch mladých ľudí. V článku Ako sa krásna kuchyňa vošla do malého bytu približujú, ako v spolupráci so spoločnosťou KBA z Bratislavy zrealizovali svoj malý kuchynský sen.  Ďalší príklad efektnej a modernej realizácie odhaľuje článok FOTO: Realizácia modernej kuchynskej linky na mieru! Prevedie vás kompletnou realizáciou modernej kuchyne v Rakúsku, ktorú kompletne zastrešila Spoločnosť NEW DESIGN, ktorá realizuje kuchyne na mieru už viac ako 16 rokov. Okrem ukážok sa v článku dozviete aj to, ako postupovať pri výbere kuchyne a dodávateľa od prvého stretnutia až po odovzdanie hotového diela, aby vás nič nezaskočilo.

Skvelé tipy na jeseň

Jeseň je ideálny čas zrekonštruovať si kuchyňu. Článok Jesenné tipy na výhodnú rekonštrukciu kuchyne je preto plný rád, ako začať s prestavbou práve pred záverom roka. Michal Masař v článku predstavuje možnosti ako ušetriť vďaka výhodným jesenným a predvianočným akciám, či je lepšie mať kuchyňu so spotrebičmi, alebo bez a priamo v článku nájdete aj mnoho výhodných tipov, ktoré sa vám pri rekonštrukcii určite zídu.

Komentáre Disqus.
(5/5) 148 referencií PRO
Sklenenázástena

Sklenené obklady - zásteny z kaleného skla umožňujú výber z mnohých grafických motívov, ktoré…

(4.9/5) 82 referencií PRO
New Design

Vytvárame moderné, funkčné a jedinečné riešenia interiérov. Špecializujeme sa na výrobu a následnú…

(4.9/5) 27 referencií PRO
Kuchyne bmv

b-m-v kuchyne čerpá z desaťročnej skúsenosti výroby a návrhov nielen kuchynských liniek, ale aj…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím