Skutočnú exkluzivitu nájdete u stolára

Dom a byt:Objavte krásu dreva

Marek 28.05.201512110

Skutočnú exkluzivitu nájdete u stolára

Marián Pavlov sa stolárstvu venuje od roku 1997. Za tú dobu pochopil, čo si práca s drevom vyžaduje. Drevo je predovšetkým živý materiál a tak k nemu treba aj pristupovať. S rešpektom láskou a citom. Exkluzívne pre nás hovoril o dôvodoch, prečo je stolár vždy lepšou alternatívou ako sériová výroba.

Demont neexistuje

Prvou zásadnou vecou, ktorá líši kvalitného stolára od masovej výroby je komplexné portfólio služieb. „Nedodávam veci v demonte, všetky súčasti nábytku nielenže vyrobím na mieru, ale zároveň správne nainštalujem a uvediem do chodu,“ hovorí  Marián Pavlov. Ušetríte si tým nielen prácu, ale aj prípadne chyby, ktorých sa môžete pri montovaní na vlastnú päsť dopustiť.

Nábytkový full servis

Čo si pod tým predstaviť? Komplexnú stolársku výrobu. Stačí predstava klienta a šikovný stolár už vie, ako ju premeniť na skutočnosť. Marián Pavlov hovorí, že stačí, aby mal zákazník jasnú predstavu a to je všetko. Potom prichádza na rad on. Jeho šikovné ruky, opracovávanie a výsledný produkt presne na mieru. Pri inštalácii priamo u zákazníka prirodzene po sebe aj upracú. To je služba, ktorú žiadny montér z nákupných centier nedáva.

Všetko je kvalitnejšie

Na prvý pohľad, aj po rokoch používania. Pri pásovej výrobe sa človek môže stretnúť s odškerenou dyhou, nekvalitných rezom, chýbajúcimi súčasťami nábytku. Marián Pavlov nepredáva len tovar, ale svoju prácu, preto je každý kus nábytku originál ale aj skutočne kvalitne prevedeným kusom umenia.

Stačí si vybrať materiál

Forma dekoru, materiál, to všetko je na vás. Marián Pavlov pripravuje aj z drahých drevín masívu aj z lacnejšej drevotriesky. Je na samom klientovi, čo bude preferovať, no či ide o kompletnú dodávku nábytku, alebo skrinku, ktorá a vám hodí do bytu, je dôležité, aby si stolár stál za slovom, dodržal termín a poskytol aj záruku.

Vyrobí aj to, čo vám chýbalo

Pre skúseného stolára nie je najmenší problém pomôcť klientovi aj s doplnkami. V mnohých prípadoch klientovi po čase k linke, stene, alebo zariadeniu izby chýba ďalšia skriňa či stolík. Stolár s množstvom dekorov a možností prevedenia vie často vytvoriť doplnok na mieru z toho, aby človek voľným okom zistil rozdiel. Tým je práca stolára unikátnou.

 

Marián Pavlov vyrába nábytok na mieru od a po zet – od jeho návrhu cez výrobu až po montáž. V interiéri aj v exteriéri.

Komentáre Disqus.
(0/5) 0 referencií
Pavlov

Stolárstvu sa venujem od roku 1997 a ako živnosť to vykonávam od roku 2001. Hlavnou náplňou mojej…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím